Přejít na výpis diskuzí

Pavel Novotný

OSOBNOST 21.8.2008 
157 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Novotný Pavel je chudák, který v životě nic nedokázal jenom se naváží do těch co něco dokázali, toto jsem musela napsat, ale jinak mi nestojí za to abych se o něm vyjadřovala , neumí ani mluvit, šlape si na jazýk a je zlý, akorát se divím, že ho nesrovná jeho otec, ale ono asi jablko nepadá deleko od stromu......
  • 100% s vámi souhlasím,nechutný,namyšlený a slizký spratek,který neumí ani mluvit-to je novinář made in czech
  • Tento človek je totálny d3ment... Nerozumiem ako môže takýto id!ot niekoho baviť... Zakomplexovaný mag0r ktorý už ma po 30-tke a zistil, že to v živote nikde nedotiahol a tak si to vybíja na slušných ľuďoch... Úbohé...
  • Já nechápu,proč se všichni rozčilujete!!!Že je spratek..to víte už dlouho,ale kdyby takový nebyl..o kom byste psali???
    A na druhou stranu,proč se pozastavujete nad jeho výroky?Každý má nárok říci nebo napsat co si myslí.Kdyby ta sportovkyně myslela v tu chvilku hlavou...vykašlala by se na nějaké urážky.
    My jsme stát hrozných lidí.Bud jsme nepřející,nebo až moc přející!!!!
  • Líbí se mi příspěvky paní Marie a Janulky. Ale co je to vše platné, když si ten spratek neuvědomí, jak je slizký, trapný, nechutný a ubližuje. Média mu dávají možnost seberealizace takovýmto způsobem. Třeba mu za pár let dojde, jak se znemožňoval a bude se někde hluboce stydět. Možná mu bude líto, že na něj nebudou lidé vzpomínat jako na "toho" Novotného, co lidi bavil. Bude to jen zapomenutý výkřik nechutnosti. Upřímně lituji ty, kterým se jeho vyjadřování líbí.
  • Jedním slovem UBOHOST pane Novotný! Vás by nevzali ani za skladníka.Tak co vám zbývá,že?
  • Dělal jsem ochranku manželce syna generála stb Lorenze.
  • Pavle hnusíte se mi! viz.: http://www.portalsecurity.cz/zajimavosti-svet-zabezpeceni/kdyz-kral-bulvaru-pavel-novotny-promluvi/
  • Až bude starsi bude tech prasaren litovat,ubližuje.
  • Vážený pane Novotný,
    četla jsem od Vás komentář na FB o Lucii Bílé a Jiřince Jiráskové.
    Měl by jste se stydět, kam až člověk v této době je schopen zajít pro pár like a pochybnou slávu. Do dneška jsem Vaše jméno neznala, jste ostudou svého otce. Jak můžete znevažovat vše co člověk který to momentálně dostává, bere jako zájem, lásku přátelství(viz: návštěva paní Lucie u Jiřinky Jiráskové) Koho jste navštívil Vy? Co jste udělal kdy ctnostného? Kolik charit zaštiťujete? Kolika lidem jste v životě pomohl? Nevím jak Vás někdo může poslouchat a číst, čím jste tak zajímaví? Co nabízíte? Řeknu Vám to, nehezkou postavu, vulgární vyjadřování a v neposlední řadě, jste to Vy kdo se chce zviditelnit při jakékoliv příležitosti a to i při takové, kdy většině lidí je smutno z toho jaká Dáma naší scény Nás opustila.
    Nevím zda se Vám zdá, že jste v životě něco dokázal? Ale obě zmiňované Dámy ano, tak proč napadat něco tak křehkého.
    Styďte se a jestli to neumíte, tak se to naučte, protože za pár desítek let, si na Vás nikdo nevzpomene, kdo by chtěl vzpomínat na to trapné a pochybné????

    S pozdravem Marie Brzáková
    Veselice
  • Tento homoignorant, si troufá rozeštvat Felixe Slováčka s Dádou.
    Pavle, jsi smrad, kterému není rovno! Šíleně se těším, až nějaký parchant, jako jsi ty, totálně rozloží tvůj vztah s manželkou tak,že tvé dítě už tě nebude nikdy vidět a tvá žena si konečně najde slušného chlapa. Pozdravuj tatu! J.
  • Docela trefně komentuje "selebrity". Docela trefně o sobě prohlašuje, že je protekční spratek, že žije ze slávy otce. Nic proti němu nemám.
  • Nevím, jak vy, ale já jsem větší h*vado v našem šoubyznysu neviděla. Ta přezdívka "protekční spratek" k němu sedne dokonale.
  • hudy

    MAZÁNÍ

    Já ho sice také nemusím, ale to rozhodně není důvod zde k urážkám a vulgaritám!! Budu je okamžitě mazat! *13*
  • ...

    On je typ člověka kterej přesně ví co chce a tvrdě si zatím jde, chce se dostat na vrchol jen díky trapasům a skandálům a je mu uplně jedno co si o něm kdo myslí. A opravdu mu to jde, zezačátku jsem ho bral spíš jako takovýho rádoby baviče, teď už ale jeho humor docela začínám chápat a třeba jeho parodie na různé celebrity jako je Kristelová atd. jsou fakt povedený.
  • Re: největší česká osobnost

    parádní humorista
  • paitn

    největší česká osobnost

    Pavel Novotný je skvělý moderátor, novinář a hlavně tvůrce perfektních videí na stream.cz

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit