Přejít na výpis diskuzí

Pavel Novotný

OSOBNOST 21.8.2008 
157 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to co jste napsal o Moravacich fuj ze se nestidite.
  • PRÓÓÓÓČ ? Dnes jsme doma po roce omylem přepnuly na PRÁSK a na toho Novotného se nedá opravdu dívat . To je úplný bezpáteřní sliz .Tam musí být opravdu protekce a TV NOVA je sama proti sobě .
  • Docela se podoba knizepanovi - jitrnice uslintana...je jak hlava *12*
  • Tak se normální člověk nechová,tak že je to asi omluvitelné.Je vážně duševně nemocný,jeho retardace je vysoká a nedá se léčit!
  • Pane Novotný, jste skvělý bavič a uměleca kariéra se Vám vydařila a myslím, že po zásluze! Zastáváte se svého syna a to je správně! Opravdu si o Vás myslím jen to nejlepší, Vy jste si dokázal dělat legraci i ze sebe a nikdy jsem Vás neslyšel někoho urážet, ovšem Váš syn je pravý opak! Jen neustále lidi uráží a napadá! Řeknete možná, je to dovinář a dělá svou práci, tak o co jde? Ale nemyslíte , že tím že jen a jen uráží lidi a Moraváky , Tím moc naší společnosti neprospívá? Pak se nedivte , že se najdou lidé, kteří si to nenechají líbit! Já osobně jsem s ním měl taky spor, ale zachoval jsem si slušnost a úroveň a oslovoval jsem jej slušně a né kreténem! Mám Tři děti , platím daně , žiji poctivě a poctivě se živým a když už chci sledovat ve svém volném čase pořady , kde se zrovna nachází a vlastně si za to , jako spousta dalších tisíců lidí platím poplatky ...opravdu nepotřebuji , aby mě jako i další Moraváky špinil a dělal z nás kretény a lůzu! A co Vy na to jako Moravák? s pozdravem Pekara...Havířov
  • Nedávno jsem si omylem přepnul bednu na Prásk, kterou moderuje ten k.kot, minutku jsem čuměl, a tak jsem zjistil že buřtovi n.sral na hlavu růžovej mimozemšťan, vypadal jak teletabís s čírem, není většího k.kota a větší degradace lidské hrdosti než Pavel k.kot Novotný. Takový malý ušatý h.vno s vadou řeči.
  • Pokud by někdo řekl "ano, já mám možnost servírovat lidem fotky zpoza plážového lehátka, na kterých má celebrita na dovolené tlusté nohy, vím že to bude mít tisíce kliknutí za hodinu, ale neudělám to, protože nechci nikoho rozmazlovat tímto způsobem, protože v sobě mám špetku nějaké té zodpovědnosti vůči společnosti, takže ji nechci měnit hodnoty tímto směrem" , tak si budu jistý tím, že to neřekl Pavel Novotný. Pavel Novotný naopak velice chytře manipuluje s veřejností, protože si řekne "fotky tlustých nohou celebrity zpoza plážového lehátka poskytovat masám budu, protože mně to vydělává prachy a jakmile mě napadnou, že jsem mediální mrdka, tak je nařknu, že to sami chtějí a oni ještě budou mít pocit viny. hahha. to jsem je přechcal" To je to samé, jakoby matka záměrně přežírala své dítě od batolecího věku a když by potom to dítě přišlo za matkou, že je moc tlusté a ostatní děti se mu smějí, tak matka by se do něj pustila "no jo, ale to je tvůj problém, že to žereš, já ti to jen nabízím, ale sáhneš po tom ty" Možná že Pavel Novotný žije od batolecího věku ve světě takového přemýšlení, takže mu teď tenhle způsob myšlení přijde jako norma
  • Paní Marie to napsala moc hezky.
    Pavel Novotný je ostuda národa. Pro potřebné nikdy nic neudělal, ale dokáže hanit lidi, kteří něco udělali i pro druhé. No co chcete od člověka, který hulí jednoho jointa za druhým? je to velmi zlý člověk a za peníze napíše cokoliv o komkoliv.
  • dobrý! přesně tohle bych napsal i já
  • naprosto souhlasím.
  • wrahowne
  • Nechápu, jak takovýto něco může vystupovat v televizi jako komentátor, či konferenciér. Neumí mluvit, šišlá a pohled na něho je jako koukat na prase.
    Co umí? Nic, jen je to syn svého Otce.
  • takovy haj zlik si nic jinnho nezaslouzi...draha Libusko...
  • Kubl ty máš teda slovní zásobu že lecjaké roční dítě by ti chlapče mohlo závidět, napiš to ještě obráceně, ať to má koule...
  • Mám stejný názor, na Prásk se ráda dívám, ale když ho moderuje on, tak to musím přepnout, jak může moderovat někdo, kdo vůbec neumí mluvit, opravdu nechápu. *10*
  • Docielil si svoju tuzbu.nech sa ti dari...
  • Pavel o sebe napis titulku a popis akymi psychochorobami trpis,po pripade to nechaj radsej na odbornikov.
  • Docela často ten protekční smrad používá slovo "lůza" směrem k nám-smrtelníkům,s klidem ti ty buřte řeknu že nebýt lůzy, nemáš ani na pivko a ani tvůj táta na tu "tláču" takže nastav lůze zadek a drž ty děvko, koleduješ si, tak NEFŇUKEJ. Jinak jsem rád že tvýmu tátovi je lépe, na rozdíl od tebe buřte něco dokázal a v první řadě si dělal srandu sám ze sebe, nepotřeboval urážet jiný aby vydělal škváru, obecně byl vtipný na rozdíl od tebe, takže jemu přeji jen to nej.... a tobě buřte aby už někdo konečně rozbil tu nafouklou hubu
  • Niktos jeden protekcny aspon keby si sa prihlasil na kurz logopedie s detckom.susles,prskas,rychle rozpravas,hltas samohlasky...hanba medialna
  • Nechápu jak pan Novotný může moderovat PRÁSK, vždyt mu nejde vůbec rozumnět, šišlá,prská a na té obrazovce je zcela nechutný. Tak to už jsme vážně na tom špatně, když nám moderují takový ubožáci, no co dál dodat....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit