Přejít na výpis diskuzí

Pavel Nedvěd

OSOBNOST 31.12.2006 
98 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jsi nejlepsi

    Pavle jsi muj idol a jsi nej nej nejlepsi,a prosim prodluz si smlouvu s Juventusem. *3*
  • Jseš pašák že si pomohl České reprezentaci a bojoval o postup na mistrovstvi sveta!!!
  • díky že jsi konečně šel do české reprezentace
  • pavel je best vy...
  • Pan uraženej.

    Je to moc velký nafuka.Je pravda že fotbal hrát umi,ale kyž je takovej srdcař nemusel dělat takove okolky kolem ...REPREZENTACE.Jen si spomente na minulou kvalifikaci jak to vedl jako kapitan.
  • Pavel Nedvěd is Best

    Cau Pavle.Že Ti ted můžu psát je pro mě velká čest.A kdyby si mi napsal byla by to pro mě ještě větší.Moc Tě přeju aby jsi byl zdravý a taky aby jsi hrál ještě pořád skvěle.Moc Tě ted přeju za skoro celou naší krásnou malou zemičku aby jsi zůstal.Musíte vyhrát mistroství, protože to asi pro většinu mužstva bude poslední co můžete udělat.A určitě by to byl vrchol kariéri.Moc Tě prosim aby jsi mi napsal a taky poslal podepsanou fotku.Moje adresa je Dukelská483 Strakonice 38602.Jméno je:Roman Škoda.Děkuji Ti moc.A at Tě všechno vijde.Cau cau!!!!!
  • Fandím Ti

    Ahoj Pavle, považuju Tě za jednoho z nejlepších českých fotbalistů. Je moc dobře, že ses vrátil do nároďáku. Tvoje góly z šestnáctky jsou parádní. Vydrž ještě aspoň dva, tři roky u fotbalu. Těším se na Německo, jak nám pomůžeš do finále. Ahoj Michal
  • AD HONORE NEDVĚD !
  • Ahoj Pavle nadherny fotbal jo a zustan i na mistrovstvi sveta pomužeš nám hodně pa pa Zdenek
  • Miluju te ses nadhernej......

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší