Přejít na výpis diskuzí

Pavel Callta

OSOBNOST 8.12.2011 
143 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ahoj pavle mne ze libi tvoje písen naštestí *15*
  • Ahoj,máš moc krasný písně.Ráda tě poslouchám,nejvíc se mi líbí ZRZKA *14*
  • Fénix je tu každý den od 07:00-24:00. Nalaďte se na naši vlnu : www.fenixradio.net
    Dnes 4.3.2015 (středa) od 15:00-18:00 LIVE v pořadu " HVĚZDY JAKO HVĚZDY" bude zpěvák : PAVEL CALTA. Po celou dobu vysílání můžete zasílat pozdravy a otázky prostřednictvím skype: fenixradionet a nebo na facebooku:-)
    Bavte se s Fénixem!
  • Pavlíku přeju ti všechno nejlepší
  • Pavlíku všechno nejlepší k narozeninám , jen to nejepši pro tebe
  • hodne stesti a zdraví ktvím narozeninám
  • hodne stesti pavle k narozeninam
  • Všechno nejlepší k narozkám *4* *4* Uží si je *14* *3*
  • Ahoj moc se mi líbí tvoje písničky je to top a nejvíc se mi líbí ve hvězdách a naštěsti si užasnej spìvaš lip NES nějakéj Karel got a TD........:) :)
  • Ahoj Pavle všechny tvoje písničky které jsem našla tak jsou super *15*.Právě jsem dočetla cely tvůj životopis a obdivuju tě *1*
  • odepíšeš prosím *9* *13*
  • ahoj tvoje pisničky jsou važne pjekne co pjekne užasné jak by seti lybylo spivat na novem hrozenkově v lídovém domě *3*
  • Dobrý den pane Callto ..tady je Adéla Jakubová Z lyry 2014 .. byla jsem ve 2 kategorii a vyhrála jsem 2 místo .. mooc se mi líbí vaše písničky ":) a určitě znáte pana Dočkala byl s vámi v porotě a on mi říkal že se vám líbil můj zpěv tak to jsem velmi ráda Doufám že se ještě někdy uvidíme a že mi odepíšete :))33 Vaše Faninka Adéla :* :)
  • ahoj pavle tady misa chtela sem ti rict ze mas nej pisnicky kdystak napis na fb pa misa mys slesingerova
  • pavle sy boží tvoje pisničky taky prosím odepiš *14*
  • nikola.fikrova.7
    musite se tady o tom bavit je to pro pavla silne tema *9*
  • nikola.fikrova.7
    ahoj pavle sem moc rada že mužu byt v tem fanklubu videla sem tě naživo když si zpíval v žandově v kostele chtela sem ti řict že maš nadherne písničky posloucham je každy den myslim si že me osobne se nejvic líby pisnička na štestí nevim proč ale je to proste tak tak moc dekuji za fotku stebou a tvuj podpis a byla bysem moc rada kdyby si mi odepsal moc ti dekuji předem tvoje fanynka nikča *4* *4*
  • co to mě řikate? *8*
  • tAKTO SE PÍŠE Miley Cyrus
  • Jsi hezký zpěvák, výborný :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit