Přejít na výpis diskuzí

Pavel Callta

OSOBNOST 8.12.2011 
143 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Seš úplně ba kdo si myslíš že by s tebou chtěl chodit
  • Ježíš, ten je hezoučký mňam *14* *14* *14* *14* *14*
  • Neni tady nahodou někdo porušenej?
    Myslim ze,sance ze s vama pude je nulova.
    Nechapu ty blby holky co tohle pisou
  • Je to sympatický zpěvák, písničky jsou o něčem a jsou hrozně chytlavý, neznám,někoho kdo by mu nefandil.
    Je prostě můj oblíbenec.;-)
  • nevim ale až to budu vědět tak písnu *4* *3*
  • prostě jsou to fanynky *3* *4*
  • on ti nikdy třeba odepíše *3* *4*
  • já myslim žeby dobře *15* *4*
  • je prostě super hlavně terapeut *4* *4*
  • Největší tvůj hit je ZRZKA.
    Tvoje písničky jsou super *15* .
  • Ahoj. Mocinky moc se mi líbí tvé písničky. Sama nějaké někdy vymyslím, jestli by jsi měl zájem o texty ozvi se :-)
  • Ještě aby si tě vzal viď?! Nebude se přece tahat s nějakou holkou z diskuzí. Co si o sobě myslíš?
  • Krásné písničky - skoro všechny umím nazpaměť - a ještě k tomu tak sympatický zpěvák.:-* Strašně moc bych si přála jít na koncert a mít jeho podpis, jenže všechny jsou mimo mé okolí...:-( Ale Pavel Callta je prostě nej, alespoň ho mám ve sluchátkách.;-)
  • tak ty si krava:dddd
  • Moc tě miluji Eva. *14* Praha Přijeď ve čtvrtek na černý most, budu tam čekat. Půjdeme na oběda na skleničku. Poznávací znamení 1 pusa. A po večeři vyhřátá postýlka u tebe doma. Posílám velkou pusu. (Jsi zadaný?) Můj e-mile je: kultanna@tiscali.cz
    *14* Tak ve čtvrtek. Papa
  • Ahoj moc se nám líbí tvoje písničky , určitě přijdeme na koncert , moc se těšíme . *14*
  • *4* *14* *3*
  • Jsi obdivuhodný. Držím ti palce. Nemohu říci která píseň se mi líbí nejvíc jelikož každá má něco do sebe. Kdysi jsem taky skládala texty a první mě napadla na chodbě a je to spíš pubertální výplach, ale pořád si jí schovávam i ty ostatní. Přeji ti vše nejlepší do života.
  • Pavle jsi něj zpěvák
    jsi super jsme rádi že Te mame :-)
  • Pálos je něj zpěvák. Znám ho z tábora.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit