Přejít na výpis diskuzí

Paris Hilton

OSOBNOST 31.12.2006 
1090 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Peníze by měli sloužit lidem a ne lidi penězům, jak je to v případě téhle holky.
  • Hele Paris je krasna umi zpivat a umi hrat a to ji nikdo nevezmete tema kecama co tady pisete.O jeji sestre sem vubec nevedela a kdyby Paris nemela ty skandaly tak neni vubec slavna a zajimava .Radsi at ma skandaly nez aby byla nezajimava tak jak ta jeji sestra.A navic jmeno Paris se diky ni stalo spojovanym s krasou
    • Asi možná proto, že Nicky je rozumnější než laciná a povrchní Paris, tak právě proto žádné skandály nemá. Copak čím víc má člověk skandálů, tím je zajímavější a dělá to z něj větší celebritu?? Bože, kam ten svět spěje.
  • pane nebo pani nepište o paris sproste i kdyz ja i ty mame nicky rači
  • ja taky ma rači nicki *4* ale paris mam rada taky *4* nekdo o paris napiste
  • Některý je mají rádi některý ne a já osobně mám radši Nicky protže je normální *3* Ale to co tu čtu jsou píčoviny sice jsou obě namyšlení,barbie a bohatý ale kdyby jste byly vi bohatý tak jste namyšlení laskavě se zaměřte na svoje vady a potom něčo sem pište.....
    a zamyslete se než sem něco napíše já vím že to je váš nároz a ten vám neberu jenom tohle je zase můj názor :-))
    PS:Omlouvám se za ty chyby *1* *3*
    • Endru
      Máš pravdu mají blbý názory neberu jim to ale chtěl bych je vidět jak by se chovaly oni kdyby byly bohatý ty by nikoho neznaly nemám rád takový lidi co si osobě hodně myslí *3*
      • jo a ty si ji veděl jak vipada a pišu ta na tebe endru
      • hele ty se bějš někam schovat co seš gey neplet se do holek *10* *16* *12* dělaš užasnaka co *5* *5*
  • Dobre rano:) mohla bych vas poprosit o jeden HLAS na http://www.poslipolibek.cz/?visual=1521 moc prosim, budu vam hodne vdecna...dekuji :))* *2*
  • Paris není ani trochu hezká, vůbec se mi nelíbí, možná umí trochu dobře zpívat, ale to je asi tak všechno. Zatím nic pořádnýho nedokázala, to ta její sestra Nicky je milejší a hezčí.
  • Stejně nikdo nevíte jaká doopravdy je. Může být hloupá nebo naopak chytrá, pokud s ní nebudete osobně, tak se to stejně nikdy nedozvíte.
  • paris...

    Prý je chovatelka čivav... čivavy zbožnují a ona mi rodhodně nevadí!!
  • kllara090

    Myslí na zvířata

    dlouho jsem Paris neměla ráda, skoro jsem jí nenáviděla, ale jakmile jsem se dozvěděla, že je v organizacích na ochranu práv zvířat, tak jí mám ráda!!! vím, že má moc skandálů, ale aspoň myslí na zvířata!!! to je můj názor

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit