Přejít na výpis diskuzí

Paris Hilton

OSOBNOST 31.12.2006 
1090 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Paris Hilton je normální

    Chápu,že někdo Paris nenávidí a někdo zase zbožňuje.Já ji mám celkem ráda.Je rozhodně o 100% Než třeba anorektičky.Vím,že je někdo rád poslouchá.Každý má přece svůj názor.Vím že Paris není svatoušek,ale hrozná není.Každy má své chyby prostě nikdo není dokonalý.Pravda je že pije a drogy někdy bere,ale když se zamyslíte tak je v dnešní době bere hodně lidí.Bohužel celebrity jsou sledovanější takže je to víc vidět.
    • Re: Paris Hilton je normální

      Souhlas je úplně normální a navíc má srdce na pravém místě což má dnes málokdo.
  • kikismikis1

    Paris je super !!!

    ať si myslí každý co chce, ale podle mě je Paris super *14*
    • Re: Paris je super !!!

      podle mě taky *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*
    • Re: Paris je super !!!

      *14* jo
  • staniczek120

    i lowe you

    Božínku ten její pořad na MTV uplně šíííílenost miluju ten pořad a taky Pariiiiiiis je krásná,bohatá,a hlavně týpka jak se patří....
    • Re: i lowe you

      Nooooo na Evu Longoriu nebo Heidi Klum teda fakt nemá! Jo fajn neni zase tak ošklivá ale že krásná *7* ehm tak to vůbec ....a jestly se ti líbí její chování tak na to existujou DVĚ odpovědi ...BUĎ SEŠ JEŠTĚ MOC MALÁ podle tvého názoru odhaduji tak 11-13let a jestliže si starší tak seš asi hodně HLOUPÁ .... *9* sorry za tu upřímnost ale jak už tu jednou zaznělo ...sto lidí sto chutí *3*
      • staniczek120

        Re: Re: i lowe you

        ehm to bylo na mě ??:D jestli jo tag mě teda 11-13 FUCKt není....je mi 15..jsem boy ...Eva L. a Heidi K. můžou jít tag do FUCKu!!Paris byla a bude vždy BEST, si pamatuj!!FUCK YOU *10*
        • Re: Re: Re: i lowe you

          no jo zase tu někdo píše v těch trapných zkratkách..:D bože jste češi nebo neandrtálci..:D jasně....15 let a máš v profilu Miley či co tam straší ...:D
    • bobby

      Re: i lowe you

      ou... *7*
  • buginkaaaaa

    Piča Hilton

    Mno Paris je hodně rozmazlená, a myslí si co není, přesně řečeno myslí si když má prachy tak že je všechno......
    Mega jsem nemohla z toho jak o sobě prohlásila že se cítí jako princezna Diana a Merylin Manson xD A že kdyby se mělo volit o nejhezčí tvář světa že by to určitě vyhrála. A skoro všechny její "fanynky" jsou stejně PŘEzženštělé, dělají ze sebe chudinky, a jsou uplně tupé, a myslí si že když maji doma malou čivavku s hnusně vylezlýma očima které navlíkají do růžových svetříků, dávají jim botičky, brýlky a čepičky že jsou něco víc než my?
    A největší perlička na závěr je že Paris si hraje na "ochranářku zvířat" přitom je to ona co by jí měli zakázat "chov" zvířatek jako modní doplněk. Nevím jestli jste to četli ale Paris měla již něco přes 600 štěnátek které dva svým "poddaným a služebným".
    • paris hilton

      je boži jeto muj vzor ja sem taki rozmazlena sem jako ona *1*
  • Motto

    Neznám lepšího motta, než strčit do Paris KOKOTA!!! *3* *3* *5*
  • Paris Hilton

    Je hrozná *5* ! Úplně výborně jí neznám, takže nic nubudu nakecávat o jejím rozumu, ale o jejím vzhledu vám toho můžu tolik navyprávět *15* ! Ty její vlasy jsou jenom hnusná suchá sláma *10* ! Copak to nevidíte *7* ?! Vždyť mají hnusnou barvu jako sláma a ještě je ta sláma tvrdá a hrubá *13* ! Teda *13* ! Nos má veliký jako Pinocio a ksicht má placatý jak gorila *9* ! A tu hrůzu se snaží zakrýt pod tunami make-upu *10* ! Vy snad nevidíte jak se jí ten ksicht už z dálky leskne všema mastičkama a stína, rtěnkama...hrůůůza *9* ! Je to OŠKLIVKA *16* !!!!!
    • Re: Paris Hilton

      za a) Když sE ti tOliQ nelíbí taQ sEm nElEz a nEurážEj jEjí fAns!!! *13* *9*

      za b) To jaQEj má OBLIČEJ ví jEn tI cO jí viděly v 1 night in Paris prOtOžE jE tam v kOupElně a pOtOpí si hlavu ..tzn. kdyby sis pOtOpil/a hlavu dO vany taQ by ti rOzhOdně žádnEj make-up na OBLIČEJI nEzbYl!!!

      TakžE jEstli sE ti na Paris něcO nEíbí taQ prOč sEm dál chOdíš? *7* *9*

      A pRo FANS Paris Hilton: nEdělEjtE si z TaQOvýhech antifans ((*15*)) hlawu a ani sE s nimi mOc nEhádEjtE *4* BuďtE v pOhO *5* a nEzapOmeňtE žE každý má svéhO IdOla a jInému sE tO nEmusí líbt *4* *9*

      *14* *14* Paris 4evEr *14* *14*
    • Re: Paris Hilton

      nevím co proti Paris máte je super holka která je uplně normální a ne jako vy!!!!!! *4*
    • Re: Paris Hilton

      smrdííííš sandy!! se napřed koukni na sebe chápu že jí někdo nemusí ale nemusíš to všude roznášet dilčo!
  • cajushka

    Všem fanouškům Paris!!!

    Nazdárek! Ráda bych se zeptala jak můžete fandit někomu, kdo se svlíkne do naha a nechá se vyfotit aby "zachránil svět"...*7* to už mi fakt příjde jako kurvení (sory za ten výraz)Tahle diskuze je na to aby tu každý vyjádřil svůj názor a ten můj mi nikdo nevezme!!! Paris je prostě vylízaná barbína, která neumí zpívat, hrát umí akorát děvky a vymetá večírky jeden za druhým. Se fakt divím, že si za ty prachy nepořídila nějakého poskoka, který by jí po velký utřel prdel! Jukněte na tohle video : http://www.youtube.com/watch?v=IsFA 43sxkYs, fans si můžou poslechnout její "zpěv", nadrženci se podívaj na "sexy tělíčko" a anti-fans se buď pobaví nebo se jim z toho, stejně jako mě, obrátí žaludek *15* ... Klidně mi nadávejte,*3* pravda je krutá co??? *15* Ale ta scéna ve filmu Dům voskových figurín - jak jí tam ten borec pěkně nabodne se mně moooc líbíla *1* *3* PARIS PATŘÍ DO HNOJÉÉÉ!!! *3* *13* *1* Tak zatím, mí milí přívrženci pekla... *5* *1* *13* *3*
    • ketrinjack

      Re: Všem fanouškům Paris!!!

      naprosto s tebou souhlasím paris je pííííča *1*
    • Re: Všem fanouškům Paris!!!

      No jo ta tvoje fotka je taky hezká aspoŇ je bárbína a ne žádná praštěná hrozná emačka......a slíkat neni nic vraždivýho ty kdybys měla pěknou postavu a byla bys slavná což u tebe nehrozí...tak by ses taky slíkla!!!!! ale tvuj názor ti neberu neboj jenom komentuju....♥♥♥
    • miley1cyrus

      Re: Všem fanouškům Paris!!!

      jj uplne s tebou souhlasim
    • Re: Všem fanouškům Paris!!!

      A TOBĚ BYCH DALA TAKY KORUNU!! *1* *1*
    • Re: Všem fanouškům Paris!!!

      naprosto souhlasim.Je to namišlená kurva co si o sobě mislí moc.Snaží se vypadat jak anděl ale je to pěkná štětka.To že má peníze neznamená,že je bohině.Je to barbína co neumí zpivat.
      • Re: Re: Všem fanouškům Paris!!!

        ona neni žadná kurva jediná kurva seš tady ty !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!
      • kistynkaa

        Re: Re: Všem fanouškům Paris!!!

        ty se nauč psát česky a pk něco piš sim tě:P:DDD
    • Re: Všem fanouškům Paris!!!

      Naprosto s tebou souhlasím!!!a víš co mi udělalo největší radost?? Když si v den mých narozenin rozflákala v Praze bradu *5* to byl ten nej dárek!!!! *1* *16*
      • dianna114

        Re: Re: Všem fanouškům Paris!!!

        Jo,to jsem viděla v televizi. A ono to bylo na den jejích narozenin,jo? Jako sice jí nemám ráda,ale tak škodolibá,aby mi to udělalo radost,zase nejsem!
        • dianna114

          Re: Re: Re: Všem fanouškům Paris!!!

          Teda....oprava:Ono to bylo v den TVÝCH narozenin,tak to jo,předtím jsem se špatně koukla.
    • Re: Všem fanouškům Paris!!!

      haha suprově si to vystihla
    • nomad.wil

      Re: Všem fanouškům Paris!!!

      na to zapomen je husta kdyz sem ji v\del v New Yourku na slavnosnim zahajeni filmu dum voskovych figurin byla tam fakt sexy(ale priznám ze je trochu namyslena ) *10* *10* a to e stve skoda no *16* *16*
      • cajushka

        Re: Re: Všem fanouškům Paris!!!

        jj, máš pravdu! Namyšlenost mě štve na každým, ne jen na Paris!!! *1* *1* *1*
        • Re: Re: Re: Všem fanouškům Paris!!!

          máš pravdu,vystihlas to upa přesně
          PARIS DI DO PÍÍČE!!!!!
  • je dokonalá

    Je dokonalá. Krásná, inteligentní, úspěšná, hezky zpívá a skvěle hraje. Prostě dokonalost sama. Trochu namyšlená je ale divte se jí, když je nejkrásnější na světě. A že týrá zvířata? I kdyby tak co jsou proti jejímu božskému přání.
    • Re: je dokonalá

      Naprosto souhlasím Ondro Paris je bohyně a celý svět jí musí ležet u nohou.
      • Re: Re: je dokonalá

        *1* *1* *1* HAHA to snad nemyslíte vážně?? paris a nejhezčí holka, a dokonce bohyně? Fajn uznám že úplně hnusná není ale nejhezčí taky ne...a slyšeli ste jí vůbec zpívat na živo?? asi ne protože to byste měli asik jiný názor!! A ty zvířata.....no možná je netýrá ale střídá je jak ponožky!! *16* *16*
        • dianna114

          Re: Re: Re: je dokonalá

          jj,to s těmi zvířaty je pravda! Má je jako modní doplnˇky.
  • HEZKÁ,ALE NIC NEUMÍ!!!

    paris hilton je možná hezká,ale bez talentu..nechci jí nějak urážet,ale je fakt,že žije jenom z peněz.nechci o ní psát nic špatnýho a nechci urážět její fandy,ale mám tady vzkaz pro její obdivovatele:jestli se vám na ní něco líbí,tak je to něco víc než jenom vzhled?vzhled neni všechno.je hezká-uznávám..mno,ale bez talentu.co umí?má odpověď je logická:předvádět se,chodit po zábavách,modelinch,manikůra a nákuby-jako třeba to růžový auto za 1000000!s tim to trochu podle mě přehnala.ať si kupuje,co chce.jsou to její peníze,ale když je někdo bohatej,tak peníze vymění za všeljaký blbosti.když se jí líbí růžová,tak mi tonevadí.to přežiju,ale je to podle mě trochu přehnaný. *9* čim se proslavila?přece protože její táta chodil do nějakejch klubů nebo co.já nejsem její fanoušek,takže nwm jak to přesně bylo,ale jenom řikám,že jí sláva neprospívá.dobře,tak dostává spoutu peněz,ale vybírá si přátele podle toho jak se na večírku uměji bavit a podle toho jak jsou bohatý-to si myslim.jinak by mohla bejt fajn holka
    • Re: HEZKÁ,ALE NIC NEUMÍ!!!

      tak jako auto za milon ..? to je v dnešní době levné !:D:P
      • Re: Re: HEZKÁ,ALE NIC NEUMÍ!!!

        Jasně - né asi :D *3*
    • Re: HEZKÁ,ALE NIC NEUMÍ!!!

      PARDON.PŘECE JENOM NĚCO UMÍ-ZPÍVAT,ALE JINA,UŽ DÁL FAKT NWM!!
  • Paris

    Paris je fakt super.Náhodou ve vzhledu se mi moc líbí a nechápu,že ji někdo nená rád.
    A má tu náádherný fotky!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit