Přejít na výpis diskuzí

Olga Zubová

OSOBNOST 30.6.2008 
76 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Dobrý den.Jste nejkrásnější žena ve vládě. Moc vám držím palce,a jsem do vás platonicky zamilován. Zdraví Václav 57 let

    ty jsi asi nenormální *13*
  • Český stát

    Vážená paní Zubová, vite co je český stát ... a znáte rozdíl co je vaše strana demokratická a zelená .... to druhé asi víte ... ale to první asi ne .. ja podnikám zamestnáváme desitky lidí ... a přesně lidi jako vy nechci aby rozhodovali o tom co a jak!!!!!! Jednou a to zapamatujte az budu řídit tento stát .... budu osobně soudit lidi jako jste vy .... a jediné co muhu pro vás navrhout je houpat se na šibenici ..... Che Guevara ....
  • Jsem ato nejen za sebe ale za celou rodinu

    Milá a vážená paní Zubová,
    děkuji Vám za Vaši statečnost a odvahu konečně zlikvidovat tuto zločinnou, víceméně korytářkou zločinnou vládu, bezcitních samozvanců včele Vaším narychlo upečeným předsedou "Zelených"
    Bursíkem a jeho ukecanou "Žak".
    Za celou rodinu díky!
  • Paní Zubová

    Vážená Vám nemůžu říct,lepší bude když Vám ihned řeknu že politika je o něčem jiném,chyťte se raději doma místo galerie a politiky vařečky a to pouze pro Vás dva,aby eventuelně z Vaší kuchyně nevznikli další zmrdi,mezi které patříte.Styďte se.Liška.
  • Poděkování

    Vážená paní Zubová, nevěšte hlavu nad zlými slovy. Starostové z Brd si váží Vaší odvahy a přímosti, s jakou jste veřejně a poctivě řekla svůj názor.Tak, jako Vy a paní Jakubková, by měli v parlamentu politici mluvit - rovně a bez nenávisti, bez intrik a strachu, co za to. Pokračujte tak dál. Slušní lidé Vás oceňují, lidí zlých si nevšímejte.
    Děkuji!
    Jan Neoral, 67 let, starosta Trokavce, mluvčí Ligy 57 starostů proti radaru.
  • Re: Dobrý den.Jste nejkrásnější žena ve vládě. Moc vám držím palce,a jsem do vás platonicky zamilován. Zdraví Václav 57 let

    Václave to chce doktora.
  • hnus

    je nám z vás na ...... co vy jste za ,,,, to se ani neda napsat hnus a špína fuj jdete už na propadliště dějíén i s Jakubkovou a Tkustým i s tým buzíkem ani nevím jak se jmenuje
  • Blahopřeji.

    Konečně jsem ve sněmovně slyšel pravdivý a výstižný příspěvek.Děkuji a držím palce.Špíny je v naší pol.scéně mnoho.Čeká hodně práce.Nebát se a nelhát.
  • Znechucení

    Paní Zubová, jsem Vámi znechucena.Doufám, že pan Hejtman si zakoupí díky Vašemu hlasování další "díla" Vašeho manžela.Ani na okamžik nevěřím Vaší argumentaci, měla jste na rovinu říct, že jste prostě uražená a zhrzená a potřebujete Bursíkovi zatopit.Bylo by to čestnější.
  • Tak nám zabili Ferdinanda

    Gratuluji k úspěšnému svržení vlády! :-)

    Jak říkával už Andy Warhol: "všichni budeme jednou pět minut slavní." Tak si to vážená paní Zubová užijte, nebude to trvat dlouho, za rok už nikdo nebude vědět, že existujete a slavnější bude napříště už jen váš manžel (nezaměňovat s ruským agentem Zubem z bondovek:-)
  • Koryto nadevše.

    Byly chvíle,kdy jsem měl tendenci věřit v dobré úmysly.Po dnešních "Moravcovo hovorech",jsem pochopil,že dobré úmysly jsou jedno,ale dobré poslanecké koryto je větší pouto.Je to jedna z mnoha,která čeká z čeho víc kápne.Je jí jasné,že pádem vlády by se jí zkrátily poslanecké hody.
  • Voliče jste podvedli

    Vážená paní, nic nelze dělat polovičatě. Podporovala jste vládu, když jste mohla projevit zásadovost a hlasovat proti důvěře. To jste neudělala a nynější situace je jen následek polovičatosti. Voliče jsate podvedli, protože většina nechtěla tuto vládu, která byla podržena jen přeběhlíky (zrádci) z ČSSD. Je třeba jednat přímočaře a nepodvádět voliče. S Bursíkem zelení skončí a vy, i když vyloučená, se svezete s nimi. V politice je třeba jednat rovně, křivoty se nevyplácejí. Poučila jste se z toho? *3* *3* *1* *1*
  • dejte si odchod

    Paní Zubova (Zubovova),doufám,že po vyloučení ze strany si uvědomíte,že svými postoji patříte spíše mezi příznivce KSČM
    a že trvale škodíte této republice.Možná zjistíte,že vaše zaslíbená země pobytu bude někde v bývalém SSSR(CCCP).Velmi bych Vám to přál.Karel Nečesaný.
  • Skutečná zelená

    Díky, paní Zubová, že neopouštíte myšlenku skutečné zelené politiky a dokážete se postavit prospěchářům typu Bursík a Liška. Jste statečná , vydržte, díky Vám neztratili voliči SZ naději . *4*
  • K volbě prezidenta

    Vážená paní Zubová,
    velice si vážím paní Hybáškové, protože se vzepřela "nařízenému názoru" a vyhlásila ten svůj a pak proto byla odvolaná z prestižní funkce. V tomto jste jí hodně podobná a také i Vám fandím. Protože opravdu nemám optimální výběr poslance v našem parlamentu, zvolil jsem si jednoznačně Vás.
    Čas od času se projednává v parlamentu způsob volby prezidenta. Mám určitý návrh (a podle posouzení jedné malé politické strany i dost zajímavý), ale bojím se ho zveřejnit, abych nevypadal na veřejnosti jako hlupák. Proto Vás prosím o nějaký kontakt (např. na kolegu, známého apod.) kam bych Vám mohl mou představu zaslat. Domnívám se totiž, že můj způsob volby je optimální a předešel by m.j. možnosti volby, řekněme, na nevhodném principu.
    S přáním všeho dobrého
    Karel Černý
  • Spoléháme na vás

    Vážená paní Zubová, jsem ráda, že se mezi zelenými, ke kterým můj manžel ne stranicky, ale svým konáním a i profesí patřil, máme ještě takové poslance, kteří nejdou jen po funkcích, ale skutečně jim jde o věc a věřím, že i o lidi, kteří nepatří k těm bohatým. Máte s paní Jakoubkovou svůj názor, za kterým stojíte a nenecháte se zastrašit vedením vaší strany. Moc vám v mé rodině fandíme a věříme, že se budete i nadále zastávat těch nemajetných - mladých rodin a seniorů. Je to nyni opravdu těžké a o to horší, když už jim plně neslouží zdraví a musí navštěvovat lékaře a užívat léky a stále jen platit a platit. Děkujeme vám.
  • Pomocnice komunistů

    Uvědomujete si, jak pomalu ale jistě se zpátky dostávají komunisti k moci a vy jim k tomu pomáháte těmi slepičími truci ??Myslíte, že jste zajímavé? Ale jen krátce. Budoucnost Vám asi nic neříká. Jste s paní Jakubkovou "dvojka" pro smích,ale jde z toho hrůza.
  • MAFIE

    To je skutečně zajímavé. Manželka mafiána si stěžuje že jí hlídá bývalý pracovník STB. To je vtip? :-))
  • Poděkování

    Podivný pár vychytralích milencu ovládá stranu která by měla dokazovat směr
    žití a chování hlavně mladým lidem.
    Přeci není možné abychom volili takové
    lidi kteří nezastávají volební program a jsou ve vleku jiné strany. Paní Zubová
    děkujeme Vám za Váš postoj a nevzdávejte
    se.Lidé jako Vy jsou zárukou S.Z. F.Zeman
  • Nevzdávat to.

    Nevzdávejte se svých funkcí.Potřebujeme mít ve vedení také slušné lidi,kteří nezvedají ruce na příkaz,ale dle vlastní úvahy.To se nám v politice nějak vytratilo.Ta funkcechtivá a nenasytná Katuška už se zase cpe někam kam nepatří a zase bude se svým ochráncem nutit pro svůj prospěch ostatní silou?Nedovolte to.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit