Přejít na výpis diskuzí

Olga Zubová

OSOBNOST 30.6.2008 
76 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zdravice

    Vážená paní Zubová, pěkně se nám to po vašem "vizionářském" hlasování vyvíjí,
    Asi se ta osobní zášť nedala už ovládnout... Je to smutné, že si řada politiků nevidí ani na špičku nosu...
    Doporučuji vám s kolegyní vytáhnout v parlamentu nějaká nová trička, třeba s nápisem:"Už ani nevíme, čí jsme vlastně ovce..."
  • Re: žena ženě

    Presne tak,stydim se za vas, vy karieristko,labuti pisen,at to stoji, co to stoji,ze ?
  • Re: Klobouk dolů.

    Oline, Tva gramatika odpovida urovni Tveho mysleni
  • rozhodnutí

    Dobrý den paní Zubová,
    Vy jste se rozhodla nechat padnout vládu. Díky Vám a Vašim příznivcům jsem se konečně také rozhodla. Pokud v době kladně hodnoceného předsednictví ČR v EU necháte zvítězit vlastní zájmy před zájmy státu (podobně jako ČSSD), nemáte v politice co dělat. Přiznávám, že za 3 měsíce, po skončení předsednictví v EU, bych asi pád vlády hodnotila jinak, ale dnes je mi jasné, že ne zrovna s nadšením, musím volit ODS, protože nepoškozuje zájmy naší země ve světě.
  • konečně

    Paní Zubová,jsem Vám,paní Jakubkové,panu Tlustému i Swippelovi vděčná za to,že jste zastavili tu smršť arogance,hlouposti a netolerance,kterou předváděl nejen premiér a spol. ale i Váš bývalý předseda.Doufám,že o nich už více neuslyším!Přeji Vám všem zdraví a pevné nervy. *14*
  • Klobouk dolů.

    Vážená a milá Olgo,musím Vám od srdce napsat,že Váš projev k důvěře vlády,byl víc jak krásný,ale hlavně i hodně upřimný.No,holka,už dlouho jsem nic tak věruhodného neslyšel.Vaše myšlenky a slova,měli něco do sebe a můžu jen poděkovat,že existuje tak dobrý a upřimný človíček mezi poslanci,jako jste Vy!!Ano,Vy!Děkuji a klobouk dolů,ať se Vám daří ve své práci i v osobním životě!!!S pozdravem Olin z Havířova.
  • Tleskám

    Tleskám vám, hovořila jste moc dobře, myslím, že z duše hodně lidí, nenechte se odradit.
  • Re: poděkování

    Připomenu vám slova Paroubka když pánové Melčák a Pohanka podpořily vládu, lidské zkorumpované zrůdy
  • Re: Dobrý den.Jste nejkrásnější žena ve vládě. Moc vám držím palce,a jsem do vás platonicky zamilován. Zdraví Václav 57 let

    Václave, ty to asi jinak neumíš, viď, ty šibale!
  • poděkování

    Dobrý den, Vy a Vám podobní zákonodárci si dle mého názoru neuvědomujete, pro koho a za čí peníze pracujete a pracovat máte. V době finanční krize a předsednictví EU jste nám všem v ČR opravdu pomohla.Děkuji a doufám, že to bylo z Vaší strany pro ČR vše. *8*
  • Blahopřání

    Blahopřeji k vynikajícímu Vašešmu počinu,
    teď zbývá maličkost, pozvat armádu spřátelené země!
  • ukojené ego

    Paní Zubová,
    sledoval jsem Vás v médiích delší dobu,pořad nevím o co Vám šlo.Pokud jste této republice chtěla skutečně pomoci,pak jste měla hlasovat opačně.No nyní jste na chvíli slavná a zřejmě i vnitřně spokojená - mně je z vás 4 skutečně na zvracení.Pomsta Vám dokonale vyšla.Snad Vám i Vaší kamarádce Jakubkové to jedenkrát dojde.Jinak je mi vás obou skutečně líto.Mějte se ,jak si obě zasloužíte.J.R. *13*
  • poděkování

    Vážená paní Zubová, rád bych se připojil s poděkovním za Váš včerejší statečný projev v PS. Nejsem sice voličem vaší politické strany, ale s Vaším projevem jsem ve všem souhlasil. Jen tak dál, nenechte se zastrašovat...Přeji mnoho energie ve vaší práci.
  • Nedůvěra vládě

    Dobrý den,
    paní Zubová, po včerejším vašem projevu Vám držím palce, máte můj obdiv. Měla jste nejlepší projev ve Sněmovně s nejvýstižnější charakteristikou současné doby z pohledu běžných lidí. Takhle otevřeně, srozumitelně a mediálně sdělit to, co si stejně 90% lidí této republiky myslí, to chtělo odvahu. Přestože nejsem voličem Zelených, smekám před vámi, pouze před Vaší osobou. Máte mou hlubokou úctu. Přeji mnoho sil a úspěchů.
  • Zubová

    Zubová, Zubová-nebojíš se zubaté *5* *5*
  • žena ženě

    Vážená paní Zubová,
    jako žena jsem vždy hlásala,ža v politice chybí ženy,protože na rozdíl od mužů nejsou tak zatížené ambicemi ,ješitností a jsou pro týmovou práci.Ale po Vašem rozhodnutí potopit vládu v době vedení EU ,které je velmi nezodpovědné,tak se jako žena stydím i za Vás.A než takové ženy v politice, ať tam raději nejsou.LM
  • Jidáš

    Tak paní Zubová, jste spokojená po včerejšku sama se sebou? To vám to stálo za těch 10 tisíc od Ratha? To Jidáš byl jinší frajer. A ten váš ubohý příspěvek včera ve sněmovně! Působil jako slohové cvičení žákyně 8.tř. Doufám, že alespoň pravopisné chyby vám i vaší nohsledce Jakubkové opravila vaše velitelka Kuchtová.
  • kolik ještě stran?

    Paní Zubovová,
    tak už jste byla ve straně socálně demokratické, pak u zelených, teď jste
    propašovala do parlamentu svou novou stranu (která mimochodem vůbec ve volbách nekandidovala, takže tam nemá co dělat), kolik stran ještě hodláte vystřídat a kolik vlád položit? Vaše sláva (po které zřejmě tak toužíte) je založená pouze na bezcharakterním chování.
  • Co je horší?

    Při úvahách o politicích člověk neví co je horší.Zda darebácí,nebo hlupáci.
    Ta druhá skupina mě uráží daleko víc.
    Proč se někdo jako Vy,ducha mdlého a rozledu od slepičárny po psí boudu vrtá do politiky a tam škodí.Přeji Vám a vaši duchovní guru pííííí Kuchtové ,spolu s pííí Jakubkovou ....................a několikrát
    Kam se řítí tato země když o ni rozhodují hlupáci a chátra
  • Re: Díky za takové lidi v parlamentu jako vy

    já tedy ráda nejsem,protože díky takovým poslancům to odnese většina lidí v čr

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit