Přejít na výpis diskuzí

Noah Scott Ellenwood

OSOBNOST 20.3.2011 
229 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Wow

    Noah je až kus se dá říct *3* *4* a je vážně roztomilej..:D ! :D
    • robie

      Re: Wow

      ntjn je upa slaďoučkej :)) *14* *14* *14* *14* *14*
  • anys.roxy

    ..

    Proč by ty holky měli bejt blbé když se jim někdo líbí,nebo alespoň jak zpívá..Noah je krásnej a roztomilej kluk,hezky zpívá,má veliký zástup fanynek,skvělou rodinu atd..... Má oblíbené jídlo jako já-pizzu :D I <3 Noah a tak to zústane..jsem ráda že včera nevypadl *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Noah

    Ahoj,taky se tu vyjádřím i když už mě náct dlouho není *9* *7*
    Noah je už teď jeden z kandidátů na výhru-ovšem je jedno jestli vyhraje nebo ne. Myslím si,že ať už tak či onak se hudbě bude věnovat dál a bez problémů mu to půjde. Má totiž jednu velkou výhodu a to,že se hudbě věnuje už dlouhou dobu. Samozřejmostí a jeho velké plus je i to,že je hodně pohledný o fanynky nouzy mít rozhodně nebude *3*
    Navíc ještě vyrůstá ve věřící rodině kde má velké zázemí,rodina ho určitě ráda podrží a nenechá ho spadnout do toho nesprávnýho ,,šoubyznysu"...
    Takže sečteno,čítá to,že Noah má určitě před sebou krásnou kariéru. Já mu to moc přeju *4*
    • Re: Noah

      jj přesně tááááák .... on je nejlepčíííí :-* :-*
    • anys.roxy

      Re: Noah

      Taky si to myslím..Krásně zpívá a je roztomilý i na pohled :) Já mu to taky přeju :) *14*
    • lucyjackson

      Re: Noah

      Krásný názor a naprosto souhlasím ..:) *3*
  • misule94

    Krásný

    Moc krásný klučina..a jsem rada že může být v Superstar.Moc mu přeji,aby vyhrál ikdyž vím že na to maj i jiní. *14* *14*
    • Re: Krásný

      Jou mají xD ale ON musí vyhrát :D i když bych řekla že Ševčík tež nezpívá škaredě ;) ale Noah ♥ ♥ ♥
  • gagagirl

    Noah :D

    Je zvláštní ( v dobrém slova smyslu ) . Fakt originál !! Jsem ráda že je v Superstar :D Moc mu fandím ....... pls posílejte hlasy , nemám kredit :D *14*
  • Dokonalost

    On je tak sladký,roztomilý a pěvecky nadaný ;) Moc mu fandím už teď je to pro mě superstár!** Těším se na další jeho pěvecký výkon:) Zeťová má pravdu opravdu má Noah sexy pohled úplně ten nejvíc sexy! *14*
    • Re: Dokonalost

      aby si se zneho neudelala tvl :D :D :D
  • lucinqank

    On...

    On? Prostě dokonalej
    On? Superstár
    On? Nejlepší
    On? Zcela úúúžasnej
    :-* *4* *4* *4* *14* *14*
  • -mijulka-

    ------------

    on je nejroztomilejší a nejkrásnější na celým světě a umí božsky zpívat *14* *14* *14* *14* *14* *14* *8* *8* *8*
    • smilezz-montana

      Re: ------------

      anooooooo *14* *14* *3*
  • adiajka

    <3

    Krásně zpívat včera *4* *3*
  • Jo

    Je hrozně roztomilej a krásnej *14* *3* *3* A nezpívá vůbec špatně *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit