Přejít na výpis diskuzí

Noah Scott Ellenwood

OSOBNOST 20.3.2011 
229 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No, tak se tu Češi a Slováci zase projevili

    Tady je vidět jak je ČS strašně sobecký. Mě je ho tak líto. On nebil jako ostatní kluci. Nebyl to afektovanej debil jak např.: Ševčík. Jo jasně Ševčík umí zpívat, ale zabírá tam akorát místo někomu, kdo si to fakt zaslouží jako je Noah. I u Slováků, jak moh vypadnout tak boží zpěvák Jerguš, ten byl taky úžasnej. Tímto teda nova skončila. Zase to bude nějakej podraz a Noah možná ani vypadnout neměl...je mi ho nehorázně líto. On je takovej super kluk a na nic si nehraje.
    Opravdu...nechápu!

    PS : Blázniví fanoušci Ševčíka, ať neodpovídaj jejich kecy mě opravdu nezajímají...
  • michaelinka12

    Úplný debilové to sou

    Co si o sobě jako myslej, vyhodit ho ze superstar, proč radši nevyhoděj pappovou, ta je divná.Ale to ne oni vyhoděj toho nejlepšího zpěváka a nejhezčího fakt vám všem hrabe??? *16* *16* *16* *16* *16* *16* *5* *5*
  • ewa2012

    Vypadnutí

    To je hrozný!!!Noah vypadl...V SuperStar je nespravedlivý "rozhodování" !Na úkor českejch kluků (a Noaha) zůstala zase slabá slovenka!Je to strašně nespravedlivý!
    Doufám že Noah bude pokračovat v pěvecký kariéře i sám...
  • Noah

    Tak tohle je největší podraz v celé Superstar!!! Didliny (krom Feckové) se dostanou dál a ani neumí intonovat,barva hlasu průměrná a Noah,který dokázal zaujmout a hudbě se věnuje roky,má zajímavý hlas,barvu... Tohle prostě né. Zas se Češi ukázali jako závistivci a rasisti,nepřející druhému.
    Na Superstar se rozhodně už koukat nebudu!!! *16*
  • noah

    je tak sexy a sladkej a ještě k tomu má tak božskej hlas to se každýmu 15ti letýmu klukovi nepoštěstí. *14**14**14**14* *14*
  • Re: Noah

    já taky já ho miluju *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Re: Noah

    ne asi! :)
  • :)

    Mmmm.. ten kluk je uzasnej... *14* strasne sladouckej.. :) *14* *15*
  • Noah

    tyvogo já bych s ním nejradši chodila *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • adiajka

    Ňuník ;)* ♥
  • Re: Těším se na něj!

    Michael Bublé - Haven't met you yet *3* *4*
  • Re: ............

    ty ho fakt znas????
  • robie

    Re: Wow

    ntjn je upa slaďoučkej :)) *14* *14* *14* *14* *14*
  • Re: ............

    Fakt?? a newíš jestli už chodí na střední nebo ještě na základku?? *4*
  • ............

    Sem s ním chodila do školy! *1*
  • Těším se na něj!

    Úplně se těším jak zítra zazpívá *14* Nevíte někdo náhodou co má zítra zpívat? *4*
  • Re: Krásný

    Jou mají xD ale ON musí vyhrát :D i když bych řekla že Ševčík tež nezpívá škaredě ;) ale Noah ♥ ♥ ♥
  • Re: super klucina!!

    Bydlí v Českém Těšíně *3*
  • super klucina!!

    krasne zpiva to napohled a je celej kasnej ;) hej nevite kde ted presne bydli? dekuju *4*
  • Wow

    Noah je až kus se dá říct *3* *4* a je vážně roztomilej..:D ! :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit