Přejít na výpis diskuzí

Noah Scott Ellenwood

OSOBNOST 20.3.2011 
229 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všechno nejlepší *14*
  • *3* vse nej k tvim narozkam ti preje nikysek.ahojky *4* *3* *1*
  • Vše nej k dnešním nádherným 16.narozeninám,krasavče!!! Hodně štěstí,zdraví a úspěchů.....Přeje Julča
    P.S: Vím,že si to nepřečteš,ale to je jedno,lowuju tě!!! *14*
  • Vše nej ! *14*
  • zrada:(

    Přidávejte se moc prosím!!Tohle je Noahova facebooková officiální stránka..tamta se z neznámého důvodu smazala a vešchny nás to dostalo tak nám prosím pomožte a přidejte se..posílejte dál a vkládejte fotky a videa pomůže nám to...Noah s rodinou si to zaslouží za to co pro nás dělají a my je máme rádi tak se k nám přidejte a pomožte nám s propagací <3 děkujeme moc-Noah's Fans <3 http://www.facebook.com/pages/Noah-Scott-Ellenwood/205753049471196?sk=wall
  • ehm

    ahoj, mě také noah přijde nesympatický,špulí tlamu jako kačer. Nechci nikoho urážet, ale prostě se mi nelíbí ;)
  • prosim

    Kolik je prosím Hannah?
  • Nechte Noaha !

    Nechte Noaha bejt a nekritizujte ho!! Nic vám nedělal,abyste mu tu nadávali ! Je skvělej ! Všichni ze SuperStar je aspoň trochu dobrej,to by nebyl v semifinále !Takže ti ,co mu tu pořád nadávájí tak m jenom ZÁVIDÍ !! Jděte se vycpat ! Já třeba taky nemám ráda Michala Šepse,ale taky mu nenadávám ,takže se zklidněte ! Určitě kdyby Noah nebyl v SuperStar a nebyl by známej ,lidi by mu takhle nenadávali !! Jenom m všichni ZÁVIDÍTE !!!!!!
    • Re: Nechte Noaha !

      ANO !! SOuHLAS ! nechte noah být !!
  • vterinka

    noah

    *14* i love you *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • wauworld

    Noah měl vyhrát....

    ...ale letos musí podle pravidel vyhrát slovák,takže měl smůlu ! Ale popravdě řečeno nikdo z finalistů nedokázal zpívat tak procítěně jako Noah ! Dokáže vyvolat tolik emocí ! Je nejlepší a mrzí mě že ho Habera svými urážkami potopil ! Stejně ale vypadl neprávem díky podvodu !

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit