Přejít na výpis diskuzí

Nicole Scherzinger

OSOBNOST 31.12.2006 
238 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Super zpěvačka

    Jé to neeej zpěvačka *5*
  • denisakadlecova

    sweet sexy nikol!

    Nikol je prostě upe nejkrásnějsi a nejvice sexy ženská pod sluncem!!! Sem jí včera videla v When I Grow Up a pecka!!! *14* *14*
  • ona s etěd někdy bude vdávat bude si brát lewse hamiltona moc jim to přeju
    PS:je to fakt moc hezká zpěvačka a má celkem dobrej hlas *3*
  • nikii

    :( :(

    AKOZE NECHAPEM PRECO MI TU NIEKTO MAZE VECI KED SEM DACO DAM!!!! *16* NEOBVINUJEM VAS SETKYCH ALE IDE MI TO UZ FAKT NA NERVY!!!!!! TAZE TEN KTO TO ROBI : PLS SKLUDNI HORMON !!! *10* *10* *10*
    • v.judy

      Re: :( :(

      Tak to se radši hned bráním, ja to nebyla *4*
      • nikii

        Re: Re: :( :(

        hej verim ti :) len vies neni to prijemne ked sem nieco das a nejaky kokot *9* *5* ti to vymaze *9* *9* *9* *9*
        • v.judy

          Re: Re: Re: :( :(

          Jo tak to tě jako chápu, taky by mě to štvalo...nevím proč to někdo dělá *13*
          • nikii

            Re: Re: Re: Re: :( :(

            no niekto asi nema rad NIcole alebo prekazam mu ja!! *9* *9* *9*
            • gabi5111

              Re: Re: Re: Re: Re: :( :(

              ale ale komu by si ty asi tak prekažala *1* určite nikomu... a ten co to maze to robi z vlastnej hluposti...
          • v.e.r.k.a

            Re: Re: Re: Re: :( :(

            já si taky meju ruce já to nemazala *13* taky by mě to naštvalo
  • héééj

    héééj tak to je teda hustá frajerka...je to fak kočka a navíííííc zpívá luxusně to teda...buttons se mi líbí úúúplně nejvíc NJN prostě SHE IS SEXY MAMA *14*
    • Re: héééj

      přeně tak *1* ...Nicole je prostě nejlepší...a 2DJolka: nekecej že ji celá škola nesnáší...protože pochybuju že ji všech 900 lidí vůbec zná a že ty znáš taky všechny *5* ...a s tím make-upem..to snad není tak podstatné že jí to trvá dlouho ne? *7* *1*
  • beautiful

    Nicole je krásná,hezky tancuje,zpívá,dokáže každýho chlapa rozpálit jen pohledem..Asi jediná ženská u který bych se nebránila úletu *15*
  • sukna

    Nicole

    Ja nemusim tyhle vyumelkovany kurvicky,ale Nicole mam proste rada,Ma hezky hlas,ktery by vynikl kdyby se misto svlikani,a zahazovani casu s PCD,dala na jinou muziku,soul popripade rnb,bohuzel ji vsichni berou jen jako sexbombu,a ne jakou dobrou zpevacku,coz je skoda,ale muze si za to sama,kdyby se nechovala a neoblikala jako slapka mohla by konecne dokazat ze umi opravdu zpivat,jinak umi vyborne tancovat a je opravdu sexsymbol,jen by to nemusela tak prehanet z make-upem a tim svlikanim,a konecne dokazat co umi.
    • Re: Nicole

      je to prostě skvělá zpěvačka i svlékačka *14*
  • je jedna z nejkrásnějších zpěvaček a modelek kterých znám!(a musím uznat že jich znám opravdu mnoho!) Taky fakt fantazticky zpívá!A je mi líto že se její skupina rozpadla *9* ale jinak si smajlíka lepšího určitě zaslouží!!! *14* *14* *14*
  • Nicol je tá najsexí *14* ,najlepšia,a najmúdrejšia osobnosť akú som kedy videla *14* *14* Ale dostane ma vždy to, že sa rozpadla jej hudebná skupina ,,The Pussycat Dolls" *13* *13* *13*! Ale mám ráda aj jej "(bívalé) kamošky" z jej skupiny *4* Dúfam,že sa nekedy zase dajú do hromady a budú tá najlepšia skupina a k tomu skupina na rebríčku zatiaľ na 1.MIESTE *5* *5* *5* *14*
  • Ona je boží zpěvačka,je nádherná,..Je to můj vzor *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit