Přejít na výpis diskuzí

Nicole Scherzinger

OSOBNOST 31.12.2006 
238 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Julia

    pussycat dolls je najlepsia skupina.a tym ktorym sa nepaci tak nech sa skovaju... *4* *14* *3* *3*
  • Nikol Scherzinger ..Je Dokonalá ve všem : Ma super styl ,Má užasnou postavu,zpívá víc než dobře, *3* *3* *3* A my Holky ji to zavídíme a tak aspon jáá :D :D
  • nikii

    :))

    Nicole je strasne cool !!!! super babenka :P a jej hlas je perfektny :) a od PCD nesmie odiist :( MILUJEEM!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *3*
  • dfgdgd

    Vela zdravia ti prajem Nicole a vela štastia dneska je 29.6.2010 a mas narodky!!! *14* *1* *4* *4* *15*
  • Kecy!

    Podle mě jí všichni akorát závidí, že je tak hezká a talentovaná. Jestli odejde z Pussycat dolls tak se skupina rozpadne, protože hlavně ona píše texty a zpívá. Carmit zpívá taky pěkně, ale slyšeli jste ji někdy naživo? To už tak pěkný neni. *4*
  • DJolka - kolik ti je, prosímtě??? Prej: Nicole, jestli to čteš *1* *1* *1* Nicole je ze skupiny náhodou rozhodně nejlepší a nemůže za to, že ostatní členky jednoduše žárlí...kdyby nebyla dobrá, tak si ji ostatní nevybírají pro duety (P Diddy, Mannie fresh, Avant...)
  • nsch

    Nikolka je miláček hezoučký *14*
  • D0mi
    se všema souhlasím!! *4* *4* nejkrásnější a nejlepší zpěvačka *14* *14* můj velký vzor!!! *14* *14* a s Lewisem jí to moc přeju!!! *14* *3* *4*
  • Nicolík

    Je úžasná *5* ! Z Pussy Cat Dolls mám nejradši jí a Carmit *4* . Jé krásná *14* . Sandy *3*
    • Re: Nicolík

      jj ja mam taky nejraci Nicol a pak Ashley ale Nicol je ploste boži!!!!! *15* *4* *14*
  • NICOLE HOT VIDEO

    Behind The Scenes with Nicole - Making of Whatever U Like ...toto zadejte do vyhledavace na www.youtube.com a uvidite uplne suúer video nicole z nataceni whatever u like..ale musite zakliknout ze vám už bylo 18 *5* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit