Přejít na výpis diskuzí

Nicolas Cage

OSOBNOST 31.12.2006 
113 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • katieee1995

    Re: Narozky

    Thank you!!! *3*
  • katieee1995

    Narozky

    No, každý tady ví že si to sice asi nikdy nepřečteš, ale kdyby tak:
    I think that you are the best acter and I love your films and you... so I wish you very much lucky and happy. Than you, because you are my life. *14*

    No lidi.. doufám že vám můj výlev nevadil a že mě nepošlete do... *1*
  • katieee1995

    Re: Fajnej

    Přesně tak *3*
  • Fajnej

    Nejleší film s Nicolasem je Tváří v tvář *3*
  • nicolas

    je užasny,dokonaly perfektny,je to naj herec.ma nadherne oči a pery ktore urcite chutia sladko.stal by za hriech.milujem ho!
  • Nicolas

    Nicolas je fakt kus chlapa. Má něco v sobě, co ženskou okouzlí. Nedávno jsem viděla Rituál - zajímavý film.Nejvíc mu ale seknou romantické filmy kde je k nakousnutí.
  • čarodějův učen

    on je uplně boží nejvíc ve filmu čarodějův učen tam hraje takovího ftipnýho , okouzlujícího a spraveddlivího přátelskýho, zachranářskýho, ochotnýho pomoct achchchchchchch... *14*
  • lion.3

    Re: Re: NICOLAS CAGE

    Tak to bych ti nepřál, mohla by se z toho stát posedlost, nebo vlézt na mozek a pak Bohnice. *13*
  • lion.3

    Sympaťák Cage.

    Nejvíce se mi líbí ve filmech " Con air, Město andělů " závidím mu jeho cit k ženám a odhodlanost jít proti nespravedlnosti, alespoň ve filmech láska v něm doslova srší. Je-li takový i ve skutečnosti je to šťastný muž. *4*
  • :)

    Je charismatický a do každé role se dokáže mimořádně vžít...a u některých filmů(romantických..) z něj přímo sálá vášeň a cit, např. mě se líbí v Mandolíně kapitána Corelliho a Město andělů, které bylo dnes v TV....no prostě podtrženo sešteno je to jeden z nejlepších herců, a na jeho věk vypadá skvěle... ;-) *3*
  • zizinka13

    opravdu hezkej chlap

    3. věci
    1.)miluju chlapi který maj chytrej kukuč a tenhle je naprosto užá
    2.)všechno nej k narozkám
    3.)napsrosto nej byl v lovci pokladů a ghost rider *14* *14* *14* *1*
  • Re: Nicolas Cage

    by mě zajímalo jak bys to zahrála ty ....to by jsme se všichni jistě pobavili ,nebo rozbrečeli? *7* *10* *3* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
  • Re: johnny depp

    koukám že sem tu asi jediná patnáctka,no nevadí *4*
  • johnny depp

    vým že si to nikdy nepřečte ,ale moc bych mu chtěla poděkovat za johnnyho deppa .kdyby nebyl,kdo vý kde by johnny skončil...i za to jak mu prominul ty ukradené peníze .je to super herec,škoda jen že se schovává za nepravý jméneno.nej je asi next..........díky že jsi. *3* *4* *4* *5*
  • Re: heeč =P

    Opravdu?A kde to bylo?
  • Nicola Cage

    Nicolas Cage je zajímavý herec.Je to takový chameleon,co dokáže zahrát skoro vše.Z jeho filmů jsem viděl a líbily se mi:Next,Proroctví,Skála,Lovci pokladů a další.Nikdo by to nezahrál tak jako on.Přeju hodně štěstí a hodně dobrých filmů.
  • heeč =P

    A já jsem ho, dámy a páni, viděla před pár dny live!! *14* *14*
  • Re: !!! NICOLAS !!!

    Ńicolas je uplně nádhernej ja ho miluju každej den se musim kouknout na jeden z jeho filmů chtěla by sem bejt jeho manželka ta se má *9* *14* *14*
  • maky18

    :-D

    Jeden z nejlepších herců v Hollywoodu.. *5* *5* *14* *14* Miluju filmy 60 sekund a Obchodník se smrtí...tam je skvělěj *15* *15*
  • Nicolas Cage

    ahoj děvčata, "gabule" píše ve svém příspěvku, že jí je 28 a má ho pořád ráda. Tak mě je už 52 a mám ho taky ráda, miluju film SKÁLA. A nejvíc ze všeho mě fascinuje, když ho dabuje Zdeněk Mahdal. Ahoj všem *14* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit