Přejít na výpis diskuzí

Nelly Furtado

OSOBNOST 31.12.2006 
131 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja jsem ji ted zacala poslouchat a ma dost dobre pisnicky muzete mi prosim jen nekdo rict co je to za styl??? moc dekuju *4*
  • LINKIN PARK

    CO JE TO ZA STYL????????????????????
  • Meneater

    Hned co sem viděla ten její nový klip,věděla sem,že je to ona.To její charizma se nedá jen tak překouknout *1* *1* *1* Je prostě super *3* *3* *3*
  • nelly

    škoda že tu nie je toho napisané viac o nelly.
  • Škoda že se o ní málo mluví, zaslouží si mnohem víc. Podle mě její písničky nejsou příliš komerční. Málo písní se dostalo do rádií a proto není tolik populární a známá. Má krásné melodické písničky, které mají smysl a ne jak ty současní interpreti.
  • nejlepší...

    Nelly Furtado je nejlepší interpretka všech dob,zpívá skvěle anglicky a ještě líp španělsky,je to kočka,fakt sexy ženská s nádhernou postavou ,a ty co sem píšou ty negativní přízpěvky tak at sem ani nelezou když se jim nelíbí.....nebudte takový hovada jo....nelíbí se vám tak sem prostě nelezte pakárny vygumovaný.....to je fanklub né anti....ste dementi,nechte si narážek... *16* *16* *16* *13*
    • johankaaa

      Re: nejlepší...

      Jo už je to fakt trapné.. Jak kdyby to tady všeci nepsali,ať ti,co ji nemusí,sem nelezou.. Jde vidět,že někteří nejsou až tak úplně v pořádku ..
  • NAROZKY

    PŘEJI TI VŠE NEJ,NELLKO. *3* *14* .TVŮJ 101.LETÝ DIVOKÝ OBOJETNÍK. THE END.
    • Re: NAROZKY

      ona....ona je ploste upa nejvic good,moc sem ji rada nemela a pak sem poslechla asi pres 15 jejich pisnicek a kazda jeji pisnicka je ploste cool,hlavne promisceus....tk tu si teda poslechnete a ten kdo rika,zhe neumi zpivata zhe nema hlas,tk a t se vzpamatuje!!!zje jo!!!ona ma naplosto uzasnej coolovej hlas....aji odbornici oni mluvi jako o good zpevacce a tobe/vam davam za pravdu......vsechno nejlepsi....blahopreju.... *14* *14* *14* *3* *14* *3*
      • britney-selena

        Re: Re: NAROZKY

        MĚ SE NEJVÍC LÍBÍ MANEATER. *3* *14* . TVŮJ 101.LETÝ DIVOKÝ OBOJETNÍK. THE END.
        • johankaaa

          Re: Re: Re: NAROZKY

          me kazdou chvilu neco jineho:D Vsechny jsou super..
  • Všchno nej k narozkám Nelly.I když si to nikdy nepřečteš, tak stejně všechno nejlepší. *15*
  • Lienočka

    Nelly je najlepšia na svete!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Milujem jej hudbu a jej osobnosť!!!! JE to můj IdOL a je skvelá :o) *3* *15* *4* *14* *3*
  • Nej je stejně Nelly

    Nelly je stejně nejlepší, miluju její písničky mají takový pěkný španělský přízvuk *3* a to je prostě ono *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit