Přejít na výpis diskuzí

Nelly Furtado

OSOBNOST 31.12.2006 
131 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Super

    já jakožto zvukař k tomu musím přihlížet trochu z jiného pohledu, ale jelikož jsem s Nelly měl tu čest pracovat, musím říci, že osoba se smyslem pro hůmor a krásným hlasem a zjevem se hledá málokde! super zpěvačka!
  • nelly furtado - Say it right

    na tyhle strance www.splatt.xf.cz je videoklip nelly furtado - Say it right + CZ titulky *3*
    • Re: nelly furtado - Say it right

      *9* proooč je tam toho tak málo?
    • Re: nelly furtado - Say it right

      je to super mocinkýýýýýýýýýý díííky *4* seš anděl
      • Re: Re: nelly furtado - Say it right

        vim ne :D *1*
    • nelly furtado - Say it right

      diky splatte *3*
      • Re: nelly furtado - Say it right

        není zač a pokud by si chtel jeste nejakou tak ja se ji pokusim sehnat a udelat titulky ;-) ... tak to sem napis :) *3*
  • Ashlee

    Jsem ráda,že se vrátila s novým albem Loose.Skvělá je Maneater a Promiscouous. *1* *1* *1*
  • Ramazzotti is the best !!!

    Plně souhlasím Eros je prostě velký Capo Mafioso !!!
  • nej

    Je to nejlepší zpěvačka na světě a Mi Plan je úžasná deska(i když je ve Španělštině)!!!Nevíte jestli je pravda že jí vyjde další deska v roce 2010?
  • Nehhezčí jsem já a Nelly Furtado *5*
  • Nelly

    Hezká hudba, hezká žena a navíc mě k ní přivedla moje hezká přitelkyně *3* *14*
  • Nelly je super!

    Neví náhodou nikdo jestli je Nelly vdaná? Už jí je 29 2.prosince bude 30. ale to už asi víte... *3* *7* *4* *3*
    Jinak Nelly zpívá úžasně a má hezký písničky! *1* *3* *1* *14* *14* *3* *4* *5* *4* *15*
    • Re: Nelly je super!

      Její 28 a až za rok jí v prosinci bude 30 *5* a je zasnoubená *9*. Nejradši mám All Good Things (Comes To End)
  • johankaaa

    Nelly k narozeninám ...

    Jsi moje nejoblíbenější zpěvačka , přeju ti aby se ti stejně tak dobře dařilo,jako doposud,měla stále vynikající úspěch,hodně dobrých fanoušků,co nejméně lživého bulváru a hodně štěstí v životě.. *3*
  • nejjjj zpěvačka

    Teda musim vám říct, že tohle je ta nej zpěvačka na světě...... miluju její písničky - sou takový uvoln´ující - no prostě bájo.....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit