Přejít na výpis diskuzí

Natalia Sadness

OSOBNOST 9.8.2010 
62 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to blbka
  • natalko inteligence je nemoc a ty se neboj try jsi vyce nez zdrava :D *1* *1* *1*
  • natalka chodi na popelarku :D a ma samíííí!!!!!
  • Máš uplnou pravdu!Fotomodelka???Pche!Taky se umim parkrat vyfoti a taky mám blog a chodím tam častěji než ona.Tak to jsem měla být na osobnostech taky.Nwm jaky kok*t(v dobrém slova smyslu) ji tu dal... P.S. A mluví hrozně!
  • no,ale v okrese Karviná
  • to je divné,pořád mi nejde psát jako přihlášenému *16*
  • tak,ať se daří
  • hezké bločky
  • mrs.morganova

    Ano! Natálka xD

    Ta má fakt všecko.. KROMĚ MOZKU!!!!!!!! je totálně vypatlaná! Ty její videa - konec tvl xĐĐĐĐĐĐĐ Ale co už.. každej je nějakej.. chtěla sem jenom říct, že ta nemá na osobnostech co dělat! ;)
  • Re: Hezky,

    To víš,k takový píče jako je tahle,abychom něco nenapsali.. *3* *3* *15*
  • Re: Re: Blbka

    TJ..ja kdyz sem ty jeji videa videla..jsem myslela ze umru smichy..by se radsi mela poradne ucit do skoly nez aby delala tady ty picoviny..:P *14* *14*
  • Hezky,

    Natálka má narozeniny a diskuse konečně překvapivě funguje,po dlouhé době
  • mr_rapper

    osobnost

    DÁMY A PÁNI, TOMUTO SA HOVORÍ OPRAVDOVÁ OSOBNOST!!
  • Re: Blbka

    tak to mě se moc líbí co jsi napsala, protože ona je fakt divná...jako nic proti, at si fotí a má třeba 1000 blogů, ale to jak mluví na těch terapnejch videích...to mě občas dost dostává...:-) *15* *15*
  • ..

    Takoví trapný videa !! sama je trapná :DDD *1* *1*
  • :P

    by me zajimalo jestli ta Vase ''natalka?'' vi co je to retardace?protoze myslim ze ona ji ma..:P *3* *3* *1*
  • natys313

    Blbka

    Njn obivovat ji muzou jen nejaky 13ti lety blbky..Prosim vas..ten kdo ji ma rad:Co dokazala???natocila par videii,ma blog,a co jako?mluvi a chova se jak pica...ti kteri denne sleduji jeji fotky a videa by si meli najit neco lepsiho na praci,...je to ztrata casu..tahle blbka nic nedokaze...jen ze bude mit hezkou tvaricku...omg...BTW:jestli se nekomu nelibi co jsem tady napsala tak mi polibte prdel... *5* budu si o vas myslet ze jste idioti bez vkusu NAZDAR *3*
  • Re: bože už i tady !!!

    naprosto souhlasím!!! myslí si o sobe kdoví co, a pritom je to wypatlaná ubozacka!!! joo a mimochodem nesnasim,kdys nekdo pise ze ji nemuzeme soudit kdyz ji nezname.samozrejme,ja ji neznam,ale podle jejiho blogu,fotek a videií si trochu dokázu o ni udelat nejakej dojem!!! taky moc nemusim dominiku myslivcovou,ale aspon dokazu pochopit ze se libí nejakym malým holkám. ALE TAHLE HOLKA FAKT NEMÁ UROVEN!!!!!!!!!!!! *8* *8*
  • Re: Re: PIZDA!!

    ASPON NEKDO TO TU UZNÁ :d NO VIS ONI JI ZAVIDI TAK JI MUSI NADAVAT :))
  • Re: PIZDA!!

    ty ses pizda prosimte ona neni tlusta asi ji moc zavidis ze ji nadavas !! :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit