Přejít na výpis diskuzí

Natalia Sadness

OSOBNOST 9.8.2010 
62 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • rafanadal

    NA TVÝM MÍSTĚ..

    ...BYCH SE ZAHRABALA STO METRŮ POD ZEM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *8*
  • rafanadal

    bože už i tady !!!

    Jinak je to Natálie Smutková z Rychvaldu !!!
    Aneb Natálie Sadness,která umí býti blbá,včera,zítra i dnes !!!! *15*
    • Re: bože už i tady !!!

      naprosto souhlasím!!! myslí si o sobe kdoví co, a pritom je to wypatlaná ubozacka!!! joo a mimochodem nesnasim,kdys nekdo pise ze ji nemuzeme soudit kdyz ji nezname.samozrejme,ja ji neznam,ale podle jejiho blogu,fotek a videií si trochu dokázu o ni udelat nejakej dojem!!! taky moc nemusim dominiku myslivcovou,ale aspon dokazu pochopit ze se libí nejakym malým holkám. ALE TAHLE HOLKA FAKT NEMÁ UROVEN!!!!!!!!!!!! *8* *8*
    • Re: bože už i tady !!!

      z toho u Karviné nebo na Moravě?
      • vavak

        Re: Re: bože už i tady !!!

        z Ostravy !!!!
        • no,ale v okrese Karviná
  • rafanadal

    tohle není modelka !!!

    ..tak to zrušte !!!! A JEJÍ PROFIL TADY NEMÁ CO DĚLAT !!!!!!!!!!! *8*
  • natys313

    Blbka

    Njn obivovat ji muzou jen nejaky 13ti lety blbky..Prosim vas..ten kdo ji ma rad:Co dokazala???natocila par videii,ma blog,a co jako?mluvi a chova se jak pica...ti kteri denne sleduji jeji fotky a videa by si meli najit neco lepsiho na praci,...je to ztrata casu..tahle blbka nic nedokaze...jen ze bude mit hezkou tvaricku...omg...BTW:jestli se nekomu nelibi co jsem tady napsala tak mi polibte prdel... *5* budu si o vas myslet ze jste idioti bez vkusu NAZDAR *3*
    • Máš uplnou pravdu!Fotomodelka???Pche!Taky se umim parkrat vyfoti a taky mám blog a chodím tam častěji než ona.Tak to jsem měla být na osobnostech taky.Nwm jaky kok*t(v dobrém slova smyslu) ji tu dal... P.S. A mluví hrozně!
    • Re: Blbka

      tak to mě se moc líbí co jsi napsala, protože ona je fakt divná...jako nic proti, at si fotí a má třeba 1000 blogů, ale to jak mluví na těch terapnejch videích...to mě občas dost dostává...:-) *15* *15*
      • Re: Re: Blbka

        TJ..ja kdyz sem ty jeji videa videla..jsem myslela ze umru smichy..by se radsi mela poradne ucit do skoly nez aby delala tady ty picoviny..:P *14* *14*
  • maryka13
    nebudu a ani nechci kritizovat, konec koncu ja neurazim pac se tim stjne nic nevyresi, ale Natalia se mi vazne zda, velmi namyslena a takova, zvlastni..jinak receno, strasne divna holka..spis me jen udivuje, kvuli cemu je vlastne na osobnostech? Vzdycky jsem si myslela, ze jsem patri jen herci, zpevaci, atd. lide, co neco dokazali, ne jen ti, co zalozili blog. Tak ale ja mam tky blog. Jak je mozne ze tu nejsem? Velice zvlastni dat na osobnosti lide, kteri dokazali jen vytvorit blog a nafotit fotky..nekritizuju, jen vyjadruju svuj nazor..berte to jak chcete a klidne mi dejte kolik chcete minusu, ale i tak si budu stat za svym nazorem..
  • jako je celkem hezká, ale tupá jak tetřev....strašně namyšlená a má hlas jako když kvílí prase, když ho na vidle berou *15* *3* *11*
  • PIZDA!!

    OMG to je piča největší skurvwná kráva jako co dělá na osobnostech já mám taky blog a na osobnostech nejsem tak ju vymažte bo ta pizda tu nemáá co dělat kurva !!!! Strčte si ji do prdele tu vypasenou tlustou hnusnou blbou piču z ostravy ještě znásilní male děti!!!! *16* *16* *16* *16* *16* *16*
    • Re: PIZDA!!

      ty ses pizda prosimte ona neni tlusta asi ji moc zavidis ze ji nadavas !! :D
    • Re: PIZDA!!

      OMG di do prdele TY!!!!!!!!!!!píčo!!! *8* *9* *16* naty se v poho!!! *1* *3*
      • Re: Re: PIZDA!!

        ASPON NEKDO TO TU UZNÁ :d NO VIS ONI JI ZAVIDI TAK JI MUSI NADAVAT :))
      • Re: Re: PIZDA!!

        Vzdit má pravdu.Je to trapkamalá ;)
      • Re: Re: PIZDA!!

        HMMMM možná podle tebe ! Na osobnostech nemá co dělat a to ani vančurová
        Bože dávat sem ružové barbíny toho koho to napadlo je fakt dement postižený!
  • Narodila se v roce 1995,ne v roce 1996 jak je tady uvedeno..Je jí 17 let
    a má údajně silikony..víc asi netřeba dodávat..
  • drnda1401

    blee

    taaak toto uz je trocha moc ne? neviem co tu ma ta p*ca co robit...to kazdy kto natoci nejake extra stupidne video skonci na osobnostiach?
    • marmeladalada

      Re: blee

      jo ! Tady může mít profil asi úplně každý -stačí být dítětem slavných rodičů a profil ti tady schválí hned od narození...Ale tahle tady nemá co dělat a nechápu její matku !!!!! *13* *8*
      • zenyvpokuseni

        Re: Re: blee

        Další mediálně vykrmené telátko,které,až mu bude dvacet,tak již bude mít"život za sebou".Jako jiné"hvězdy"i ona zcela určitě ráda tančí,cestuje,relaxuje,studuje jazyky,ale pracovat se nenaučí.Když zjistí,že se sama má živit,tak skončí u zbohatlíka *13*
  • inulinecka

    tvl

    hej tak to už je trapas cpát ji na osobnosti .... sem maj patřit lidi co něco dakazali a ne nějaká blbá blonýna , co si dělá akorát tak trapasy nějakýma videama *10* *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit