Přejít na výpis diskuzí

Mylène Farmer

OSOBNOST 31.12.2006 
36 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MYLENE

    Mno myslím že zatím ty videa budou stačit trochu jsem to tu rozšířila!!! Jen je škoda že MYLENE nebude nikdy zpívat v ČR !!! *9* *9* ale chtěla bych aby tu zpívala!! strašně bych se chtěla podívat na její koncert!! zatím se mi podařilo stáhnout si 3 její koncerty a všecky jsou nádherný a u všech brečím!! *15* *14* *14* PROSTĚ JE NEJLEPŠÍ PRO VŠECHNY CO JÍ MAJÍ RÁDI A NECHÁPU TO CO JÍ POMLOUVAJÍ KDYŽ POLOVINA JÍ NEZNÁ !!! MÁM JÍ STRAŠNĚ RÁDA MYLENE NAŠI
    JE SKVĚLÁ
  • nováček

    Jelikož jsem tu nový,zdravím všechny fanoušky,ale mrzí mě že ja vás tu tak málo. *9*
    Ať žije Mylene!!! *14*
  • natáčení videoklipu v Čechách

    Od 9.6.2008 celý týden natáčí Mylane svůj nový videoklip v Čechách. Bude se natáčet v Bohnicích. Zatknou jí policisté DDR a bude na operačním sále. Vyrve se z pout a zasáhne všechny svým zpěvem, takže se všichni, lékaři a sestry svléknou donaha a začnou nazí tančit. Mám v tom hrát, takže to bude docela zajímavé. *14*
  • byl to překlep

    Tak jsem se překlepl, samozřejmě, že tady bude točit videoklip Mylene Farmer.
  • Nový singl

    Tak jak se vám líbí nový singl Degeneration?Já jsem spokojen,ikdyž má lepší singly.Videoklip mě zklamal *9*
  • mp3 písničky od Mylene???

    Dobrý den, zdravím všechny fanoušky Mylene Farmer. Mám na vás prosbu. Nemůžete mi prosím poradit, kde se dají stáhnout zdarma mp3 nahrávky Mylene, konkrétně Cést Une Belle Journee, Sans Contrefacon a Que Mon Coeur Lache?
    Ať hledám,jak hledám, tyto písničky v mp3 nemůžu najít, a když už, tak bohužel nejdou stáhnout.
    Prosím, prosím.
    • Re: mp3 písničky od Mylene???

      Mno kdybys chtěl tak bych ti je mohla poslat!!!! Teda kdybys chtěl!!! *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit