Přejít na výpis diskuzí

Mylène Farmer

OSOBNOST 31.12.2006 
36 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ssedenkova

    MYLENE

    Ahojte!! Naše drahá MYLENE má dnes narozeniny a má krásných 47 let!! Přeju jí hodně moc štěstí, zdraví, lásky a úspěchů a vím že jich bude ještě hodně!! Bon Anniversaire MYLENE!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* Ale musím říct že bych to do ní neřekla!!! *14* *14* *14*
  • Ten zivotopis je vazne velice trapny!!!!

    Ten vas zivotopis je velice trapny, ubohy, bidny.....Ze vas normalne hanba nefackuje!!!!! Vzdyt je to nejpopularnejsi francouzska zpevacka! Posloucham ji od svych 13 let, takovych uz 10 let. A tady se ukazal nejaky strucny prehled jako v encyklopedii. No FUUUUUUUUUUUJ *5* *16* *10* *13* *13* *13* *13* *13* *10* *8*
  • Mylene..!

    Ahoj všem,kteří mají rádi Mylene!Tušil jsem,že existuje,znal jsem nějaké její písně ale doslova mne uchvátila na DVD Avant que l'ombre... A Bercy 2006!!!A od té doby se můj život změnil- v podstatě není den abych si nepustil nějakou její písničku ať již doma z DVD a nebo třeba jen mp3 z mobilu...Netrpělivě čekám na její nové CD a na její koncertní turné 09,kdy jí uvidím živě v Bruselu a už nyní vím,že to bude životní zážitek a nejlepší koncert co jsem kdy viděl!!! (a že jsem už něco viděl) Mějte se fajn! *3*
    • Re: Mylene..!

      Standa
      Tak ten Brusel si vychutnaj. Boli sme partia 8 zo Slovenska v Nice 3.mája 2009. Ja som bol ten čo nahovoril tých ostatných siedmich ísť tam, bolo to niečo nadpozemské. Všetci sme poznali Live a Bercy 2006 a strašne sa nám páčilo, tak sme mali obavy, či môže byť ešte niečo lepšie. Nenachádzali sme slov !!!! Francúzi v hale boli ako v tranze, na sedačkách sedeli asi len chromí. Scénografia, choreografia, kvalita akustiky, všetko absolútne mimoriadne. Okamžite sme začali uvažovať, že ešte asi chceme vidieť aj iné koncerty - hoci aj z toho istého turné !!! Rozprávať by sa dalo donekonečna, treba jednoducho vidieť !!!!
    • Re: Mylene..!

      Závidím Ti v dobrém,že máš finance na to,cestovat po Evropě a jezdit po koncertech
      • Re: Re: Mylene..!

        Ahojky!Sehnat ty vstupenky byl spíše zázrak,navíc zase tak drahé nebyly a taková šance se už nemusí opakovat...Navíc nyní mám nějakých 14 měsíců na to něco našetřit a nějak to vysvětlit manželce... *3*
  • MYLENE

    Nechápu s jakého důvodi se změnila diskografie Live á Bercy z roku 2006 ( myslím tím ty písničky ) jsou změněné protože ty písničky zpíva na koncetě Live á Bercy ale z roku 1997 a ne z 2006 *16* *16* *16* *5* *5* *5*
  • Malo

    Nezda se vam, ze Mylene ma v Cechach malo fanousku? Zaslouzi si vic. A chce to nejake poradne stranky o ni...
  • Myléne

    Je to pravda tak skvělá francouzská zpěvačka a tak málo o ní tady je!!! Je to nejlepší zpěvačka¨, kterou jsem kdy poznala!!! Chtěla bych být na jejím koncertě!!!!! *14* *14* *14* Mám jí strašně RÁDA!!!!
  • České weby o Mylene

    Pro Gautier: českých stránek o Mylene je hned několik.

    http://mylene-farmer.w z.cz/
    http://www.elle-mylene.bluci na.net/
    • Re: České weby o Mylene

      Odkazy fungujou, jen si tam vymažte tu mezeru (v částech 'w_z.cz' 'bluci_na.net'). Nevím, proč ji to tam vygenerovalo:

      http://mylene-farm er.wz.cz/
      http://www.elle-mylene.blucina.ne t/
  • ssedenkova

    Point De Suture

    Ahoj všem !! Konečně vyšlo to nové cd POINT DE SUTURE!! je upe nádherné!!! těším se až na nějaké písničky Mylene udělá i klip!! písničky jsou nádherné *14* *14* *15* *15* koneckonců všechny její alba jsou krásné!! *1* *1* tak se tu mějte ale měli byste tu chodit častěji!!! *14* *14* *14* *14* pááááááááááá
    • Re: Point De Suture

      Nové CD je prostě super.Líbí se mi všechny písničky.Přímo je hltám.A každá z nich by mohla být singl.Už se moc těším na koncert.
  • Prosba

    Tak jsem dostal na vánoce koncert Live A Bercy - a je to naprosta bomba - doposud jsem měl bohužel od Mylene jen MP3 a klipy z netu.
    Měl bych prosbu - moje znalost franštiny je naprostá nula, kdby bylo někde možno sehnat texty/překlady k písničkám Mylene v angličtině (s češtinou ani nepočítám :) ) bylo by to super. Zatím jsem sehnal jen amatersý překlad Dezhabilies Moi alias Undress me :).

    Díky
    • Re: Prosba

      Já taky dostal na Vánoce Live a Berci *1* *3* ,ale z roku 1997.
    • Re: Prosba

      Zajdi na www.elle-mylene.blucina.net tam máš skoro všechny překlady!!!!
    • Re: Prosba

      www.elle-mylene.blucina.net tam jsou dobré překlady
  • Mylene

    Koncert Live a Bercy je fakt super dokonce se mi povedlo stáhnout i MYLENIUM 2000 a Live a Bercy 1997!!! Jsou to fakt boží koncerty ale nejvíce MYLENE!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit