Přejít na výpis diskuzí

Michal Viewegh

OSOBNOST 31.12.2006 
80 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobrý den,
    chtěla bych se zeptat jestli byste mi mohl dát svůj email, chtěla bych se totiž poradit o napsání vlastní knížky, děkuji.
  • Vážený pane, reagoval by jste stejně, pokud by se toto stalo V.Havlovi ?
    Jsem si jist, že ne. Považuji vás za zakomplexovaného tvora. Prezidentovi Klausovi nesaháte ani po kotníky.
  • Vážený pane Vieweghu,
    moc děkuji za Vaše vyjádření k útoku na Klause. Plně se s ním ztotožňuji !!! A mám jediné přání, aby takto to vnímalo co nejvíce lidí a aby lidé, jako Vy seděli v parlamentu a senátu. Pak by i všichni byli hrdí Češi! Děkuji Kalivodová
  • Zdarvím Vás , přečetl jsem si vzkaz pana Davida. Určitě patří k těm 5% idiotů, těch dalších 90 % jsou určitě běžní lidé. Čtu zase další z Vašich knih, a opět si jí šetřím. Mohl bych ji přelousknout do rána, ale když mám pěknou knihu , tak se vůbec nezlobím, když mne někdo vyruší.Naopak jí zavřu a jsem rád , že jsem si zase trochu stránek ušetřil.Mám to tak už od malička od Werneovek. Jsem rád že píšete i o Vašem životě , jak utrácíte a zaco. Ti druzí co mají ale bohatství(nakradené), staví domy v přírodních reservacích, žijí jako snobové a neumí na rozdíl od Vás peníze užít. Jsem v důchodu , žiji si celkem dobře a jsem rád že někdo odhalí jak se dájí penízky užít. Moc Vám přeji spokojenost z práce a i ty peníze. Nyní dočítám deník a zase se budu cítit po poslední stránce smutný , dříve jsem začal číst hned znovu. Pane spisovateli, myslím že píšete o životě tak pravdivě jako Hemingvei, toho mám také rád.
    V Úctě Sam
  • Dobrý den,
    chtěla bych Vás poprosit,zda byste mi mohl nastínit dobu,v které jste začínal a nějaká specifika,které Vás potkala?Děkuji s pozdravem Škarnitzlová
  • Viewgh

    Dobrý den Chtěli by jsme pana Viewegha email. Jsne jeho veliké obdivovatelky, tak jestli ho někdo znáte, tak nám ho prosím pošlete. Byly by jsme moc vděčné. Děkujeme moc. *1* *3* *7*
  • ahoj

    dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda bude probíhat autogramiáda k vaší nové knížce i na Moravě? karlovy vary sou fakt z ruky. díky *4*
  • Pár vět

    Dobrý den pane spisovateli,

    nedávno jsem obdržela několik vašich knih od svých přátel či jiných blízkých. Nejsem si sice jistá, jestli se k Vám můj příspěvek vůbec dostane, ale chtěla bych Vám moc poděkovat za knížku "Krátké pohádky pro unavené rodiče". Všem dětem, kterým jsem ji četla, nikdy nestačila pouze jedna kapitola. Mně osobně se líbila taky a chtěla bych se zeptat, jestli ještě plánujete knížku podobného zaměření, jako je tato.

    Zároveň bych chtěla reagovat na Váš doslov u audioknihy Andělé všedního dne - nemyslím si, že by se tato kniha neprodala, mě osobně vcelku pozitivně překvapila.

    Mějte se báječně a užívejte si krásných letních dní. S pozdravy Monika
  • kritika

    Pane Viewegh, shlédla jsem nedávno Vaši "Třináctou komnatu" na ČT 1 a nemohu si pomoci abych vyjářila naprostý šok z toho, že jste si dovolil se přirovnat k takovému spisovateli jako je Irwing. To je nehorázná nesoudnost, třásla jsem s nevolí. Vaše spisovatelské umění mu nesahá ani po kotníky,(i to je slabé vyjádření)! Jste z těch, kteří píší jen pro peníze a Vaše knihy si kupují pouze mladí, kteří chtějí být "in" a Vy jste "in", tak ty Vaše
    plácaniny čtou. Netříbený vkus jim ani nemůžeme mít za zlé, těm -áctiletým. Vám ale ano. Ale to vše je mi fuk, jen to srovnání s geniem Irwinga je strašlivá nehoráznost. Styďte se za svou nabubřelost!
    • Re: kritika

      Vyhypovaný průměr, místy mířící rovnou ke dnu... ale s kritikou opatrně, autor ji bere dost osobně:>
  • petice

    lidi, neví náhodou někdo, kam bych mohla jít podepsat petici proti bulváru, kterou sepsal Michal Viewegh s Markem Vašutem???? ráda bych jí podepsala, protože s nimi plně souhlasím
    • Re: petice

      Nějakou petici si určitě najdete, v dnešní době se jich podepisují mraky, není třeba tedy být smutná z toho, že nepodepíšete zrovna tuhle.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit