Přejít na výpis diskuzí

Michal Suchánek

OSOBNOST 31.12.2006 
116 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lieblinka

    Suchoš

    Všechno nejlepší k dnešním narozkám,přeju hodně úspěchů,s Geňou jste nejlepší,tak at vám to spolu pořád klape!!! *3* *5*
  • angel.and.connor

    kalendář

    on je plostě bombovej...nejklepčí je v kalendáři...dnes má svátek kláhra..nah nah nah *3*
  • Vsechno nejlepsi k narozkam zaslouzite si to
  • michal

    Čau Michale Jsem steně starej jako ty ,ale na rozdíl od tebe jsem polodivokej Brňák.I přez to že nemůžem cajzly ani vidět , tak tebe s Geňou bych viděl docela rád a nejen já čau tomson125
  • dasha86

    stream

    Michal s Genou, nejlepsi dvojka na streamu. Jejich kalendar je super a Michalovy postavy Hrobmajera, Putisovskeho a Gustika jsou nejlepsi, jen tak dal kluci:-) *5*
    • Re: stream

      zapomněli napsat,že je to i zpěvák *1*
      • Re: Re: stream

        dokonce ani pod jménem František Hrobmajer tu není uveden *9*
  • proč všichni nesnáší partičku vždyt je to boží seriál
    • Jennie
      Miluju Partičku! Taky je nechápu, asi nemaj smysl pro humor
    • Pana Suchánka nechci potkat v jeho zájmu na ulici, jelikož by se už normálně nenažral. Větší lidskou zrůdu jsem v životě nezažil. Neumí se chovat a má hvězdný manýry. Zrovna tahle vysmažená palice.
  • Míša Suchoš je výbornej hlavně z TELE TELE a z Partičky, ale Mr.GS mě moc nebavilo, ale jinak fakt fajn herec a bavič!!!
  • ČAU ČAU

    Čau jak se máš,kopečkovi je nejlepší pořad na světě na tele tele se dívam.Je mi 10 let čau Monika.
  • borec na konec

    Ja ho viděl několikrát v civilu (to jako nenalíčeného)a líbí se mi že se snaží být přirozený a s panem Genzerem je to snad nejlepší dvojka jaká se hned tak nevidí.Akorát mne zklamal pořad jsi chytřejší než páťák.To považuji za naprostý propadák a měly by se vrátit ke svému starému humoru.Jeho tvář je sice starší ale jeho mladická tvář rozzáří kdejakého fajnšmekra komedií. *3*
  • Hmm

    Hele jako tady je fakt někdy Michal Suchánek ju? To je divne.. jako wopravdu , Já teda nevim...
    he ale ten vtip byl good:-))
    Jsem od Richarda Adama tak od jeho pritelkyně dcerka...
    možna víš *9*
    Já nevim abych sem nepsala blbosti -protoze tady treba neni suchanek..:-P
    ALE OK: napiš na mejl.. ciao:-P *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit