Přejít na výpis diskuzí

Michal Suchánek

OSOBNOST 31.12.2006 
116 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Suchoš je výbornej

    Suchoš je výbornej komik a duo Genzer+Suchánek je ta největší sranda co může být. Chlapy gratuluju vám a přeju vám ještě hodně dlouho úspěch jako máte teď. *4*
  • syn Jáchym

    Byla sem s váma na dovolené v Turecku v hotelu Ali bei.sem ti píšu proto že sem se chtěla seznámit s tvým synem Jáchymem, ale bohužel sem nedostala odvahu...chtěla by sem se s ním zkontaktovat(icq,skype,mobil) protože mi připadal velmi sympatický.Moc tě prosím a doufám že mi odepíšeš na můj e-mail.předem moc děkuju lucka.
    • Re: syn Jáchym

      Člověče, chodila jsi do školy? Tolik chyb!!!!!!!!!!
  • Dík za vzkazy

    Za to, že o mě tady tak pěkně (ale i méně pěkně) píšete, vám teď povím jeden nový vtip. Víte, jaké jsou 3 stupně obezity? 1 stupeň - nevidím si na něj, 2 stupeň - nevidím si na něj když mi stojí, 3 stupeň - nevidím která mi ho kouří. *4* Mějte se šílenci a přeju dodatečně mnoho štěstí v novém roce 2008.M.S.
    • svecova

      Re: Dík za vzkazy

      Omlouvám se zapoměla jsem napsat že mi vás je líto že vám tu ti rozmazlení....nadávají.
    • svecova

      Re: Dík za vzkazy

      Neřekla bych že se tady o vás píšou moc skvělé věci *7* ,ale to nevadí váš vtip je skvělý!!! chodte na tuhle stránku častěji!!jste můj idol! *14* *3*



      naschle Míša Švecová
      • Re: Re: Dík za vzkazy

        Milá Míšo,nikdy v životě by Michal žádnej takovej vtip nenapsal,to mě věřte a myslím,že by tady vůbec nic nenapsal
        • Re: Re: Re: Dík za vzkazy

          Nevím,zda Michal chodí sem na tuto diskuzní stránku ale reaguji pouze na poznámku ,že by Michal nikdy žádný vtip nenapsal.Je vidět,že jste ho špatně odhadla,Michal je totiž takový magor, *1* že si nebere servítky nikdy a před nikým *15* Myslím,že tento vtip mohl nakrásně pustit právě on a pokud ne,nevadí.Vtip je docela ok *3*
  • Suchoš

    Míša je suprovej chlap.Prostě Jarda Kopeček. TELE TELE je nejlepší pořad prostě na SVĚTĚ a nikdy se mu žádný jiný pořad nevyrovná
  • Míííííšoooooooooo

    míšánku, jsi prostě nejlepší...fandím ti už spoooooustu roku a nikdy jsi mě nezklamal. ani dnes,zrovna jsem na tebe byla v bruntále:)asi si to pamatuješ,p-že na to se asi nedá zapomenout co jsem dělala jak jsem tě viděla *1* a ty fotečky s tebou no prostě super...moc moc děkuji že i když jsi byl unavený a neměl asi příznivý telefonát,tak že jsi se snažil to přežít...jsi zlatíčko,mám tě moc moc ráda,D. *14*
  • Pravda či drb?

    Nevím jestli je to pravda nebo drb, ale ve škole si ptáci cvrlikají něco o tom, že Michalova sestra PaedDr. Eliška Suchánková učí u nás v Ivančicích na gymnáziu (www.gjbi.cz), ale na netu o tom nemůžu nic najít... Prý se nemají rádi kvůli tomu že paní Suchánková nemá ráda Michalův humor... kdyby o tomhle někdo něco našel, potvrdil či vyvrátil, ať mi prosím napíše na e-mail.
  • NAPADY

    GAYDULONA ,BLOMBADENT NAPIS POSLU VICE NAPADU
  • Michaluv syn

    Ahoj,uz dvakrat jsem v Praze videla Michala Suchanka se svym synem.Jeho syn(tusim, ze Jachym) je asi o dve hlavy vetsi nez Michal *1* Ale hrozne moc se mi libil,prosim vas nemate nekdo na Jachyma nejaky kontakt?Dekuji moc Klárka *8*
  • Michal je skvělý človíček

    Pana Suchánka mám ráda už od dětství, je to milý člověk a jeho humor je mi velmi blízký. Přeji mu mnoho úspěchů v jeho pracovním i osobním životě.
  • Jemný, inteligentní a inspirující humor:D jaký umí udělat Michal, který je pro mě mimo jiné velkým vzorem, neumí jen tak někdo:o) Míšo mír a lásku P.S. Bob a Tom sou týpci

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit