Přejít na výpis diskuzí

Michal Penk

OSOBNOST 8.3.2009 
57 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj Míšo,přeju Ti pěkný dny.Uspěch v hudbě.Julie Kuchynková,Jezerská,537/23 Lipník nad Bečvou,75131. Okres Olomouc::?
  • Ahoj Michale,všechno nejlepší k tvému svátku,hodně štěstí,zdraví a lásky.To ti přeje tvoje fanynka Jana.
  • http://www.facebook.com/?ref=home#!/profile.php?id=100000257490408&sk=wall
  • Re: Re: NADHERNE PESNICKY

    Ahojky,mám jen malý dotaz.Jsme rocková kapela,tak ve věku Michala Penka,a hledáme na něj kontakt,s tím,zda by si s námi nechtěl zapívat.Myslím,že hraje dost slušně,takový styl Waltari.Díky.Roman
  • narodeniny

    VSETKO NAJLEPSIE MICHALOVI K NARODENINAM,HLAVNE ZDRAVIE,STASTIE,LASKU...VELA HUDOBNYCH NAPADOV A USPECHOV V KARIERE praje Jarmila
  • misha77

    CO ŘÍCT...

    TEDA LIDI,TO JSEM SI MYSLELA,ŽE PÍSNIČKY MICHALA ZNÁM,CHYBA
    TED JSEM SI PŘEHRÁLA POPRVÉ--A SLUNCE SVÍTÍ DÁL--A ROZBREČELA MĚ,TO JE SÍLA
    TA PÍSNIČKA JE ÚÚÚÚÚŽASNÁ, *8*
  • isyss

    pro fanoušky

    Kdo má rád Michalovi písničky ,vězte,že má profil na facebooku a chystá nové CD.. *1* *15*
  • isyss

    Re: Michal Penk

    a tvůj komentář je pro-pádááák *3* *1*
  • isyss

    Re: NADHERNE PESNICKY

    víme co je s Michalem..chystá se nové CD.. více se o něm dozvíš na facebooku. *3*
  • Michal Penk je nejlepší zpěvák na světě

    Pan Michal Penk je významný zpěvák,který rozhýbal Český pop 80 tých let.Jeho vzhled je pro ženy všech věkových kategorií jako magnet.Ovšem pro zakomplexované chlapi jen trnem v oku.Pan Michal Penk je Pan Zpěvák,který již od chvíle co začal ve skupině Lucie,pak u Štajdla Jdi domů dívko a pak se Sing Sing a s jeho filmem Kanárská spojka u mě získal celoživotního Zlatého Slavíka Česka.Ani pan Karel Gott co ho volí lidi jen pro to,že nikoho jiného neznají,nedokázal to co pan Michal Penk.A to dát lidem povzbuzení s jeho písničkami plnými ryzí pravdy zazpívanými beze strachu a melodicky i když třeba i v rockovém kabátě.Já si pana Michala Penka vážím po všech stránkách a co kde jaký bulvár napíše at si ten škvár strčí za klobouk... *4*
  • Re: Michal Penk

    No, máš docela pravdu, moc si mi taky nelíbil, ale hlavně, že dostal sílu přestat s drogami, jenom aby mu to vydrželo.
  • Michal Penk

    Pamatuji si ještě písničku PADÁK a nelíbilo se mi vyslovování tohoto slova, které v písničce vyznělo jako pahádák, spíše jakoby recituje. Myslím si, že by se měl věnovat jiné práci, nemá se vstupovat dvakrát do stejné řeky.
  • yotube

    HURA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!Michal ma novu pesnicku "SVOBODA" Nech sa mu dari a vyhrabe sa z toho drogoveho svinstva!!!!! *3*
  • blahopřání

    Všechno nejlepší! *1*
  • Narozeniny

    Milý Michale
    Všechno nejlepší k Tvým narozeninám.
    *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • isyss

    jo jo

    Míša byl vždycky jeden ze těch co jsem měla ráda...
  • NADHERNE PESNICKY

    NEVIE NIEKTO CO JE S MICHALOM?KEDY VYDA NOVE CD?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit