Přejít na výpis diskuzí

Michal Penk

OSOBNOST 8.3.2009 
57 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V předvánočním i vánočním čase pouštěla rádia často Tichou píseň Michala Penka v jeho méně známém podání. Nádhera, díky. Cesty nadaných jsou někdy spletité, přeji zdraví, sílu, vytrvalost a hlavně dobré zázemí a přátele.
    *4*
  • Michal má výborne pesničky ,prajem mu aby ďalej spieval nájme koncertoval ,nech jeho piesne i nadalej pomáhajú iným, on spieva s takým citom ako málokto ,ani jeden spevák tak nespieva ako Michal, s takým precitenim , mal by spievať ďalej .
  • Spojení znám, prosím o mailovou adresu
  • Lepšího skladatele a zpěváka, jakým je Michal Penk, česká populární hudba nemá. Je mnohem lepším skladatelem, než byl Karel Svoboda. Písničky Michala, např. Ptáci, Stín, Vánoční, atd., jsou fantastické. Škoda jen, a moc mě to štve, že Michal, který ten dar má od Pána Boha, že si ho nechává jen pro sebe, že se s ním nechce podělit s námi, s těmi, kteří obdivují jeho písně. Moc bych si přála, aby bylo v mediích slyšet všechny jeho písničky, a ne pořád písničky českých zpěváků, které když slyším, tak to raději vypínám, nechci se u toho hudebního amaterismu rozčilovat. MICHALE, JSI ÚŽASNÝ, NEJLEPŠÍ Z NEJLEPŠÍCH. Byla bych moc vděčná, kdyby mi někdo poslal na něj nějaké spojení, chtěla bych mu napsat. Moc děkuji.
  • Michal pokračuje! Fryyfest Nové Město pod Smrkem 23.8.2014 v 14.30 jeďte..
  • a kdyžtal tiluviel@centrum.cz pro další podrobnosti!
  • http://bandzone.cz/michalpenk2012 :-)
  • Strašně bych chtěla vědět, jestli Michal pořád koncertuje a kde. Svoje stránky nemá a nevím, kde se to dozvím. A taky bych chtěla vědět něco o jeho životě, kde žije a tak.
  • Michal je sice pěknej, ale taky pěkně tvrdohlavej. Což mu vůbec nesvědčí. Navíc ty ženský se kterejma žije jsou dost škaredý. Měl by si vůbec nějak uvědomit co vlastně chce. Jinak je moc krásnej....akorát moc malej pro spoustu holek.-pro mě taky ..lol.. Písničky moc hezký. Asi nestačí jenom sexappeal. :)
  • kluci, platí to ještě?
  • Zdravím srdcem svým vás všechny a především Michala .Přeju ti ať najdeš opět víru svou a Bůh nechť tě naplňuje láskou a požehná ti k tvému bytí.Každé srdce je potřeba aby bylo probuzené.A když někdy se nám život hroutí neznamená to konec je to zkouška a můžeme se v těchto zkouškách opřít o věčnost a každému je dovoleno vstoupit.Přeji ti mnoho dobra a lásky v životě a buď vytrvalý.S láskou a pokojem Tom www.tomborl.cz
  • za mlada byl krásnej,s kamarádkama jsme ho milovaly
  • Já myslím, že koncertuje. Vydal album Tancuj zbožně, takže asi neplánuje pověsit muziku na hřebík. Naštěstí.:-))
  • V mládí to byl nádhernej chlap a ten jeho hlas...woooow. *14*
  • Bude Michal Penk ještě někdy koncertovat? Nebo už zpívání docela vzdal?
  • Prosím nevěř všemu co čteš !!! Není to pravda,ale lež !!! Michal Penk není a nikdy nebyl a nebude otcem syna Lucie Bílé Filipa !!! Syn Lucie Bílé Filip může být Michalovy
    stokrát podobný,ale to pořád to nic nemění na tom že nemáš pravdu !!! Není to pravda a nikdy nebyla a nebude !!! Syn Lucie Bílé Filip jak Všichni víme je synem Petra Kratochvíla !!! Tak to je,tak to vždycky bude a tak to zůstane !!!
  • no prostě, a jasně. Michal BYL, JE, a BUDE nejlepším zpěvákem. Ty slova všech jeho písniček, no to je prostě nádhera. Až z toho mrazí, a ukápne i nejedna slzička. Měla sem ho ráda už jako menší.A dokonce jsem byla na na jeho koncertě. Ale to už je hodně, ale hodně dááávno.
  • přesně tak!Ať jdou do háje! Michalovi hodně štěstí.
  • Michale,ať se ti dobře daří v tvém profesním i osobním životě a hlavně jsi udělal dobře,že jsi skončil s tou opicí,ci jsi s ní na fotce. *10*.Ta se prý vyspí s každým. *2*
  • A největší bomba je, že prý je otce syna Lucie Bílé. Podobný je mu tedy víc než dost (uzoučný obličej, nos jako přes kopírák).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit