Přejít na výpis diskuzí

Michal Horáček

OSOBNOST 31.12.2006 
107 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No mít v týmu tu poblázněnou slovenu ,asi výhra nebude.A ta mu chce radit-to je dobrý vtip... *1* *1* *1*
  • To šáša (2.2.): Pan Horáček je skvělý textař, při výběru hudebníků i interpretů měl šťastnou ruku, některé skladby se dnes mohou považovat za kultovní.
    Jiná věc je rétorika a schopnost přesvědčit potenciální voliče. Snad, kdyby si najal mluvčího, pokud ovšem tato alternativa je ve volební kampani přípustná.
    *3*
  • Šancí na úspěch sice za současné situace moc nemá, ale protože si to může dovolit, tak to zkusil. Kdo ví, co se ještě všechno do voleb odehraje, politika je taková špína, že se dnes a denně nestačím divit, co nám naši politikové, umělci, novináři, reportéři.... atd. předvádějí, v takovém marasmu bych asi osobně do vysoké politiky nešel. Připadá mi, že morálka je zcela na dně a celý národ totálně upadá. Pan Horáček udělal jednu obrovskou chybu, a to - že svojí kandidaturu oznámil tak brzy.
  • Bylo to myšleno tak, že potenciální voliči chtějí být oblbováni, bohužel.
    *3*
  • samozřejmě, že šanci má. Především je mistrem slova a také má zkušenosti: ..."svět nepatřil nikomu, kdo nebyl hráč"... Dokáže se dobře připravit - a štěstí přeje připraveným... - případné vlastní chyby už neopakuje...
    Na "správnou strunu" umí zabrnkat, ví, co chtějí potenciální voliči slyšet.
    Tož, asi tak, anonyme.
  • Bohužel nemá žadnou šanci , prezidentemse vubec nestane *13*
  • Jarka Nohavicu mám moc rád, žádného textaře nepotřebuje. Ale asi to nebude moct
    odmítnout. Pochopím to.
    *9*
  • Kdyby dal těch 50 milionu na charitu a nehrál si na vysvoboditele.Ten jeho štáb v čele s Vašaryovou -blbkou to je teda trefa.Už se všichni těšíme na její bláboly a poučování. *1* *2* *15*
  • MF hledá provozovatele účtenkové loterie!
    *1* *1* *1*
  • Ať jsi přes den docent nebo tunelář
    Herold svatý pravdy nebo jiný lhář
    Dej si prachy do pořádný ruličky
    Budou vcelku nanic všechny řečičky...
    Tady na to každej kašle zvysoka
    Pravda je jen jedna. Slova proroka...
  • jako fór, dost dobrý, nebo ne!
  • Jsem žena a nevidím na něm nic úžasného leda snad ty prachy ale pozor to jsou špinavé peníze.Jinak je vzrůstu malého,hlavu plešatou,takový drobounký,nehezký a o charakteru si může nechat zdát jeho nynější žena když ho odtáhla od původní rodiny.Můj hlas nikdy nedostane.
  • tohoto pána nevolme,více zde https://www.facebook.com/horaceknahradnepatri/?fref=ts
  • bílá šála, klobouk, prachy, prachy...
    Dát 100 litrů na charitu, výzkum nebo léčbu dětí pokládám za smysluplnější.
  • Fakt? spíš děda, ale v balíku... Důvod, proč jsi tu.
  • Asi tě zajímalo, co si o panu Horáčkovi lidé myslí, tak teď už to víš.
  • Dejte nám pokoj sprosťáci !!!
    Je to můj táta !!!
  • Vzpamatujte se, to nemůžete myslet vážně. Je jenom o něco málo víc fotogenický, když si tedy dobře nasadí klobouk a přehodí šálu. To ale nestačí!!!
  • Proč tolik fotografií? Dobrý textař, úspěšný hráč. Trochu víc do sebe zahleděný narcis. To určitě nebude stačit. Lidi by už konečně měli trochu používat hlavu. Snad vyberou rozumně.
  • Michal Horáček je úžasný muž
    Jen ten muže byt prezident.
    Horáček na hrad.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit