Přejít na výpis diskuzí

Michal Horáček

OSOBNOST 31.12.2006 
107 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Starí páprdovia plodia deti a možno aj veria tomu, že sú s nimi tie baby z lásky. Ale my ostatní neveríme a vieme presne, prečo si ich berú. Keď dedkovia otrčia kopytá, oni budú v najlepšom veku a konečne si užijú života. (07. 05. 2012 01:07)
    reagovatnahlásit
    ochman: a motiv chlapa ? Nejen snaha dokázat že mu ještě stojí ale i ujíždějící vlak ! Zdravě sebevědomý chlap se v 50 ani v 60 letech nezblázní,protože nepotřebuje svému okolí ani sám sobě dokazovat že na to ještě má zakládat drhou či třetí rodinu !
  • Hledám kontakt

    Velmi ráda bych sehnala jakýkoli kontakt na mnou velice váženou osobu... Michala Horáčka... je to pro mě mistr slova a velmi se mi jeho texty líbí... Píšu sama poezii a velmi by mě potěšilo, kdyby si něco mého mohl přečíst a jakýmkoli způsobem ohodnotit...Knihu Kudykam mám s věnováním pana Horáčka z loňského festivalu z Karlových Varů.....děkuji všem, co se ozvou...Mgr. Lucie Nyklasová, Karlovy Vary
  • kontakt na M.Horáčka

    Kdo ví kontakt na p. Horáčka, pošlete mi ho prosím. Mám pro něj info k připravovanému webu clickmusic. Děkuji
    petrzajac@email.cz
  • dotaz na skupinu Roxett

    Prosím Vás odpovězte mi prosím na dotaz: byla Marie Fredrikssonová asi v roce 1983 členkou skupiny "Pusikat" ? Děkuji všem kteří mi odpoví
  • Re: řezbářství

    ..a proč by to dělal? *7* .. *15*
  • řezbářství

    Prosím podívejte se na naše webovky,
    www.rezbarstvi-obchod.cz
    dík *3*
  • Musím to říct !

    Byl jsem dnes na představení OHROŽENÝ DRUH ! Nejenže to nemělo chybu , ale navíc to byl neskutečný zážitek !!! Pokud by se u nás uvažovalo o monarchii , budu Vás volit jako KRÁLE !

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit