Přejít na výpis diskuzí

Michal Hašek

OSOBNOST 16.10.2010 
60 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • SRABE podrazácký !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Pane Hašku.
    Vždy jsem volil ČSSD. Končím. Při příštích předčasných volbách budu volit konkurenci. Řada mých přátel volila ANO kvůli Vaší kolaboraci s Milošem Zemanem. Můj otec v podobných případech používal výraz "špina chlap"
  • Pane Hašku? ten otazník proto, že když jste přistoupil na pomstichtivou hru našeho bohužel našeho prezidenta,bylo by lepší oslovení hňupe Hašku s titulem Judr. Nechce se věřit že takový lidé jako jste vi jsou v politice. Volil jsem vaši stranu a hned druhý den musím konstatovat jak jste mě oklamali. Víte vůbec, že osobní věci do politiky nepatří. Jedním slovem jste PAKÁŠ PAKÁŠ STYDTE SE.
  • Jak si tak čtu ten životopis nějak tam postrádám, kdy jste opravdu pracoval. Chcete hájit zájmy pracujících aniž jste kdy na práci sáhl. Poněkud úsměvné.
  • Pane Hašek projevil jste se jako velký podrazák, okamžitě odstupte i se svými nohsledy ze všech Vašich asi desíti funkcí, které stejně řádně nevykonáváte. Můžete se uplatnit u Mlynáře u " Zemanovců ", kteří ve volbách propadli, stejně jako Vy propadáte u voličů ČSSD.
  • Hašku,koukej mazat domu a toho nezralýho Tejce si vem sebou.Tyhle podrazy už tady byly,korunní princ Gross atd.Karieristi a jde vám jen o koryta a výhody.Doufám,že ti to někdo vrátí i s úrokama ty křiváku.
  • Jste opravdu karierista a podrazák .
    Neměl jsem o vás nikdy valné mínění , ale to , co jste předvedl , by vás mělo z politiky navždy úplně vyřadit , abyste mohl ukázat , jestli kromě hezkých keců umíte i něco jiného .
    Zdeněk Minařík , Brno
  • to že jsou ekonomové, každý normální člověk ví, že peníze se musí točit v kruhu a né, že je půjdeme utrácet do cizích supermárketů, bank, zaplatíme vodu a plyn zase cizím společnostem, které z těch našich peněz nezaplatí státu vůbec nic, prostě potom zákonitě chudneme a to zavinili politici, že dopustili tyto strategické pozice prodat, všude ve světě si to pohlídali, proč máme nějakou stínovou vládu, NERV - co dělají za ty prachy?
    uvádím příklad: v hospodě vydělá hospodská 3000,- kč, za ně nakoupí maso u řezníka, řezník si za ně opraví podlahu u řemeslníka, řemeslník může jít do hospody a to je ten koloběh, kdy se musí peníze točit a né odklánět v našem státě rozkrást. Nechápu, že si říkáme demokratická společnost, když nejsou dodržována základní lidská práva a ve veřejných sdělovacích prostředcích se mluví o tunelování a rozkrádání a víme, kdo to dělá a nic se jim nestane a ještě nám vládnou, to snad není možný, co si necháme líbit.
  • Hašku, Ty darebáku a podrazníku, tohle Ti nevyjde.
  • Hašek - hyena,jak mastné oko na polévce!!!!!!Která stvi-ně takovéto kretény mohla volit???????
    • Máš svatou pravdu,kdo ho jen trochu zná,ví co je to za nenažraného troubu .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit