Přejít na výpis diskuzí

Michal Hašek

OSOBNOST 16.10.2010 
60 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Karierista

    Pane Hašku jste příliš mladý.Zviditeňujete se lacinými bláboly.Postavil jste se do jedné řady se senátorem Štětinou a klukama Bendovejma,kteří si z politiky dělají dojnou krávu.Je mi 74 roků,jsem ze staré soc.dem.rodiny a něco pamatuji.Ti co zavírali mého tátu za sabotáž JZD ti dnes nejsou v KSČM,ale v ODS,po které tolik šilháte.Když se podívám na váš věk po vaších funkcích,ty správní rady, tak to chápu.Je vám pravděpodobně bližší strana tunelářů,než strana,která nemá skandály.Nezatracujte ty kdo nemají stejný názor s váma.Nesbírejte laciné body v minulosti v které jste nežil,ale žijte v přítomnosti a pro budoucnost.Nevěřím Vám.Vím své o Tvrdíkovi,Buzkové a Grossovi.
    • Ty bláho, Mirku, socdem že nemá skandály? To jste byl poslední léta v umělém spánku?
  • .Malá domů

    Hašek už se nemůže dočkat vládního koryta,tak je ochoten jít do koalice i s ODS,jen aby už to bylo.Také jeden z těch mlaďasů,který se živí na laciných frázích a přitom neví,nebo nechce vědět,že ti co dělali největší zlo už nejsou dnes v KSČM,ale v ODS.Jenomže s těma on je kamarád.Pakoval se s nima ve správní radě VZP
  • Pane Hašku, nezbývá než Vám poděkovat za Vaši upřímnost. Již víme, kdo jste a jaký jste. Měl byste rezignovat na svou současnou funkci 1. místopředsedy v ČSSD a panu Sobotkovi se omluvit. Pod Vaším vedením by ČSSD ve volbách nezískala ani těch 20 %. To, co jste udělal a prohlašujete, je nehoráznost. Doufám, že lidé kolem Vás prozřou a pro Vás to bude v politice znamenat konečnou i na komunální úrovni. Věřím, že slušných lidí je v téhle zemi pořád více než lumpů a prospěchářů. Ukázal jste nám, jak Vám jde hlavně o své koryto. Ostatně Váš životopis to jen potvrzuje,co kdyby jste se šel konečně jednou živit mimo politiku, tím byste téhle zemi prospěl asi víc...
  • Vážení pánové,přes zjevnou "dvoukolejnost" na obsah a personální ambice některých ve vedení strany a to nejen na centrální úrovni,a nekonečné ujišťování o jednotě, jsem věřil, že jednoznačně upřednostníte zájmy a obsah soc.dem myšlenek a tedy konkrétní volební program. A vy, pánové Tejc, hlavně "šedá" zemanovská eminence a arogant Škromach a hlavní organizátor "puče" a podrazák Hašek,jste v rozpětí několika hodin způsobili neodpustitelné chyby. Pokud by se měly konat pezronální změny, tak učtitě ne bezprostředně po volbách již oslabené strany. V politice je možné vše, ale toto v kontextu času a výsledků voleb je hrozné. A lhát se nemá, nejde o milosrdnou lež. Nezasloužíte si nadále být v čele strany a zničit ji úplně.Jste, stručně a slušně vyjádřeno, lumpové. *11*
  • Pane Hašku, jsme s manželkou důchodci. Doufali jsme, že po volbách ČSSD s dalšími levicovými stranami bude konat ve prospěch důchodců a slušných lidí, kteří nelezou do zadku pravičákům. Teď vidím, že vy smýšlíte spíše udělat něco pro sebe. Svým jednáním jste přispěl ke zdiskreditování ČSSD a levicových stran. Běžte, prosím, do pr a dele a tím umožněte zachránit, co se dá.
  • Měl,by jste s p.Škromachem okamžitě skončit,jste neduvěryhodní.Část národa ,která Vás volila jste zklamal,žádám vyvodit dusledky a okamžitě skončete.
    • Zbabělý podrazák. Pro uchopení moci schopen všeho.
  • kdo vlastně jste pane Hašku ?

    Je to smutné pane Hašku, když sociální demokrat usilující o zvolení předsedou strany podráží svým vystoupením nohy lékařům, kteří obhajují svá práva a svým způsobem dělají to, co soc.dem. dělat nezvládla, a i v opoziční politice dělá mizerně. Přitom tahle vláda jí nahrává na smeč na každém kroku...
    No a až dnes jsem zjisti, že jste mj.v dozorčí radě VZP. Tam jste skutečně musel udělat kus práce, to tedy klobouk dolů .. Je mi z toho na zvracení, koho mám volit ?
  • pane Hašku docela chápu váš hlad po moci a slávě,ale mněl jste
    kandidovat za ODS,která tento druh lidí vyhledává.Vím že čistá
    politika neexistuje,ale politici ano.Vy se mezi ně nemůžete počítat.
  • Pane Hašku, i já jsem pravidelný volič ČSSD. Dnes se za to stydím. Odstavit pana Sobotku, jednat v nočních hodinách s panem Zemanem a nakonec komentovat postoj pana Sobotky jako nehoráznost, je nehoráznost, ale z Vaší strany. Jestliže jste získali jen necelých 21% je i Vaše selhání a i Vy by jste měl z toho vyvodit důsledky. To co předvádíte je boj o koryta, který jste i Vy kritizoval u jiných stran. Na sjezdu v Ostravě byl zvolen pan Sobotka a taky sjezd by měl rozhodnout o novém kandidátovi. Je smutné,že veřejně lžete, protože při debatě s V.Moravcem jste řekl, že i přes tento neúspěch stojíte za svým předsedou. Že by jste měl tak krátkou paměť? Nebo si nepamatujete, co říkáte? Pokud se díky Vám budou konat nové předčasné volby na jaře, nebudu ani já, ani má rodina a mé okolí volit Vaši stranu. Nemám ráda intrikáře a lháře. Poškodil jste stranu ČSSD a v příští volby již nevyhraji. Díky Vám
  • Pane Hašku, do poslední chvíle jsem se nedokázal rozhodnou jestli dám hlas ČSSD nebo ne. Nakonec jsem ho nedal a jedním z důvodů jsou vaše aktivity se Zemanem. Teď jsem rád že jsem Sociální demokracii nevolil, musel bych si nafackovat. Sobotka se v kampani bil jako Lev a o vás ani o Tejcovi nebylo skoro slyšet jen jste vykukovali Sobotkovi za ramenama když vystupoval jako kreatůry které neumí říct ani slovo. Důvodem nízkého počtu hlasů nebyl Sobotka ale Vy a několik intrikánů kteří rozkládali stranu zevnitř a štěpili ji. Dopadnete jako Zemanovci, to mi věřte. My voliči nejsme ovce a máme paměť pane Hašku a tohle nebyli poslední volby. Však vám to za čtyři roky nandáme a možná i dřív. Užijte si to poslední volební období, příště dopadnete jako Langer v Olomouci nebo Mynář s Nejedlým. Nechte Sobotku na pokoji, nesaháte mu ani po kolena.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit