Přejít na výpis diskuzí

Michal Hašek

OSOBNOST 16.10.2010 
60 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V živé paměti mám Otázky Václava Moravce, v nichž David Rath velmi důrazně odsuzoval korupci a za asi dva dny poté byl za totéž zadržen a vzat do vazby. V Otázkách V. M. 27. 10. 2013 mne nadchl Michal Hašek svým uznalým postojem k vedoucímu ČSSD B. Sobotkovi a v závěru debaty místopředsedů stran zvolených do PS pěknou řečí o "rajské zahradě". I já jsem nabila onen příjemný pocit. Ale jen do večerních zpráv, kdy v ČSSD vyvolal hlasování pro odstoupení B. Sobotky. Nabízí se paralela charakterů pánů Ratha a Haška?
  • Vzhledem k tomu že znám ČSSD z regionální politiky jsem vás preventivně nevolil a vida jak se mi to vyplatilo.P.Hašku styďte se.Ted jen doufám,že to je konec ČSSD a příští volby spolu s ODS 6-7%.Ted už se vůbec nedivím,že komunisté vlastně nemusí ani nic dělat až se nakonec s velmi výrazným uspěchem dostanou do vlády.Bože ta moc je jak droga a vy už jste fetáci.
  • Pana Hašku, pokud chcete dělat tuto podvratnou politiku, tak přejděte k SPOZ. Jinak, ještě dnes ostupte i s vedoucím volební kampaně čssd, hejtmanem ZČK. Milion lidí vám věřilo, nyní to nebude již ani třetina, pěkně jste našlápli za ODS.
  • Pane Hašku.
    Vždy jsem volil ČSSD. Končím. Při příštích předčasných volbách budu volit konkurenci. Řada mých přátel volila ANO kvůli Vaší kolaboraci s Milošem Zemanem. Můj otec v podobných případech používal výraz "špina chlap"
  • Volil jsem v Liberci, tedy lídra Pavla Ploce, ale hlavně ČSSD s předsedou
    Sobotkou. Tohle Vaše povolební salto je pane Hašku hnus. Nechápu, proč
    Sobotkovi házíte klacky pod nohy. Jsem nasranej.
    Buriánek Miloslav
    Liberec
  • Pane Hašku? ten otazník proto, že když jste přistoupil na pomstichtivou hru našeho bohužel našeho prezidenta,bylo by lepší oslovení hňupe Hašku s titulem Judr. Nechce se věřit že takový lidé jako jste vi jsou v politice. Volil jsem vaši stranu a hned druhý den musím konstatovat jak jste mě oklamali. Víte vůbec, že osobní věci do politiky nepatří. Jedním slovem jste PAKÁŠ PAKÁŠ STYDTE SE.
  • SRABE podrazácký !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Všechny socany nakopat do zadku šmejdy
  • Kam se poděla paní Parkanová? Když něco vypluje na povrch, tak zmizím a ona nic nedělá a pobírá rentu jako Rath, vězeň a bere našich 80.000,- Kč. Dělají si zákony pro sebe výsluhy, imunitu. Jsou to novodobí otrokáři s celou EU. Jedině zase sami, svůj průmysl a hlavně naše zemědělství, které bylo dobré, né to co jíme za naše prachy ze supermaketu, to je jen hmota bez chuti, samá chemie a potom říkají, že máme jíst zdravě, ale kde? to už neřeknou a kde je ministr zemědělství Bendl, ten se přátelíčkuje s Polákama a ty sem všechno vozí.
  • umí vzít invalidům a sobě si přidat, tak to je zrůdnost. Ať se jim to všechno posere.
  • to že jsou ekonomové, každý normální člověk ví, že peníze se musí točit v kruhu a né, že je půjdeme utrácet do cizích supermárketů, bank, zaplatíme vodu a plyn zase cizím společnostem, které z těch našich peněz nezaplatí státu vůbec nic, prostě potom zákonitě chudneme a to zavinili politici, že dopustili tyto strategické pozice prodat, všude ve světě si to pohlídali, proč máme nějakou stínovou vládu, NERV - co dělají za ty prachy?
    uvádím příklad: v hospodě vydělá hospodská 3000,- kč, za ně nakoupí maso u řezníka, řezník si za ně opraví podlahu u řemeslníka, řemeslník může jít do hospody a to je ten koloběh, kdy se musí peníze točit a né odklánět v našem státě rozkrást. Nechápu, že si říkáme demokratická společnost, když nejsou dodržována základní lidská práva a ve veřejných sdělovacích prostředcích se mluví o tunelování a rozkrádání a víme, kdo to dělá a nic se jim nestane a ještě nám vládnou, to snad není možný, co si necháme líbit.
  • Ty bláho, Mirku, socdem že nemá skandály? To jste byl poslední léta v umělém spánku?
  • S kým?

    Četl jsem dnes reakci pana Haška, že pan Paroubek poslouží založením nové strany pravici. Já ovšem nevím kdo poslouží pravici víc, když pan Hašek (ČSSD) získá třeba 95 poslanců, tak s kým půjde do vlády? Pokud opravdu nebude chtít podpořit pravici a s KSČM ani omylem, tak musí zůstat v opozici. Takže koho volit když nejsem pravičák? Já jsem ze Zlínského kraje a jak to vidím na krajském zastupitelstvu je úplně jedno jestli ČSSD nebo ODS. Zústali tam svorně všichni a nic se nezměnilo a jsou velicí kámoši. Což by bylo dobré, kdyby všichni táhli za jeden provaz, ale proboha proč ty pokrytecké řeči před volbami? To je tak akorát na zvracení. Mohl by jste mi pane Hašku vysvětlit Vaši strategii? Pokud je tedy jiná než " HLAVNÍ VĚC JSOU KORYTA"
  • .Malá domů

    Hašek už se nemůže dočkat vládního koryta,tak je ochoten jít do koalice i s ODS,jen aby už to bylo.Také jeden z těch mlaďasů,který se živí na laciných frázích a přitom neví,nebo nechce vědět,že ti co dělali největší zlo už nejsou dnes v KSČM,ale v ODS.Jenomže s těma on je kamarád.Pakoval se s nima ve správní radě VZP
  • Karierista

    Pane Hašku jste příliš mladý.Zviditeňujete se lacinými bláboly.Postavil jste se do jedné řady se senátorem Štětinou a klukama Bendovejma,kteří si z politiky dělají dojnou krávu.Je mi 74 roků,jsem ze staré soc.dem.rodiny a něco pamatuji.Ti co zavírali mého tátu za sabotáž JZD ti dnes nejsou v KSČM,ale v ODS,po které tolik šilháte.Když se podívám na váš věk po vaších funkcích,ty správní rady, tak to chápu.Je vám pravděpodobně bližší strana tunelářů,než strana,která nemá skandály.Nezatracujte ty kdo nemají stejný názor s váma.Nesbírejte laciné body v minulosti v které jste nežil,ale žijte v přítomnosti a pro budoucnost.Nevěřím Vám.Vím své o Tvrdíkovi,Buzkové a Grossovi.
  • Poděkování

    Jsem rád,že jste oznámil na plno přání vyhlášení předčasných voleb.Každý člověk trochu inteligentní musí vědět že se ta parta nedomluví.Navíc jim hlavní úředník dal čas na zametení stop.
  • Rezignace

    Pane Hašku, chcete, aby po Bártovi odešel i Vondra. Vondra přece za nic nemůže, ten si chodil na vládu jen pro výplatu. (Nebo mu ji posílali poštou?)
  • kdo vlastně jste pane Hašku ?

    Je to smutné pane Hašku, když sociální demokrat usilující o zvolení předsedou strany podráží svým vystoupením nohy lékařům, kteří obhajují svá práva a svým způsobem dělají to, co soc.dem. dělat nezvládla, a i v opoziční politice dělá mizerně. Přitom tahle vláda jí nahrává na smeč na každém kroku...
    No a až dnes jsem zjisti, že jste mj.v dozorčí radě VZP. Tam jste skutečně musel udělat kus práce, to tedy klobouk dolů .. Je mi z toho na zvracení, koho mám volit ?
  • hašek

    pane Hašku co chcete? v ramci lekařských protestů co chcete? čím hůř tím líp pro vaši stranu..
  • Redakce

    Ja měl zato že motocikly mají kukaturu a oni maji krychlaturu??

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit