Přejít na výpis diskuzí

Michaela Tomešová

OSOBNOST 2.3.2008 
80 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: ??

    Davide???
  • Míša Doubravovááá

    Míšo Doubravováá jsi náš nejwětší wzooor!!! *3* Jsi boweška nejwětšíííí!!!!MILUJEM TĚĚĚĚĚ!!!!
  • ??

    Abych to ujasnil..tak Míša chodí s Milanem, mám to ověřený a Míše bude v květnu osmnáct a je to strašně fajn holka a moc jí miluju, i když ona mě ne...budtě s Milanem štastný!!!
  • 17?

    Ono jí je 17?Tak na to fakt nevipadá.Tak na 14. *9*
  • Není Pravda:)

    Včera sem s Míšou upa v pohodě kecala,a nezdá se mi nějaká nafrčená:) Byla prdel a s Milanem tam běhala za ruku:D Tak kdo ví:)
    Ale je v pohodě,i Milan:)
  • míša!!!!!

    ahoj máte někdo míši icq???? jesli jo tak mi ho pls. napište *1*
  • pravda

    fakt je ,že miška trochu se změnila, známe se od školky... pár rolí co ze super holky udělá. no spís se hodila Peroutkovi než k Dejvovi.Ten se potřebuje narozdíl od Peroutky zviditelnit, to víme všici :)))))) hahaha *15*
  • mIlánek už s ní nechodí

    Milan se s Míšou rozešel,ale Míša nelenila a má nového , Davida Gránského :),no na jak dlouho, je ve hvězdách. jelikož Miška je tou svojí "slávou" moc zaslepená. A dělá jak je slavná VIP celebrita.... *3*
  • Míšá!!!

    ježišmarja....není to snad její věc?? stejně by na vás neměla čas a nic podobnýho.... *9*
  • Pro míšu

    ahojky miso jen bych se chtela zeptat jestli by jsi mi nedala svoje icq? *3* kdyztak pls odpeis na e-mail...budu rada dekuju mooooc
  • Re: Re: Re: Míšá!!!

    ale ona s ním fakticky chodí...s davidem *15*
  • Re: miluju ji

    misadoubravova@seznam.cz
  • Re: Re: Míšá!!!

    To jenom psali v aha, ale chopdí s milanem, to je jasný....:-))
  • miluju ji

    ty vole ja ji tak strasne miluju nema nekdo jeji e-mail?kdybi jo tak mi napiste na mejl *14* *14* *14* *14* *14* *14* *8*
  • Re: Míšá!!!

    oona ale chodi s davidem *3*
  • míša!!!!!

    Míša je hezká holka jako dcera muzikanta vím že herectví je dobrá věc *4*
  • Re: Míšá!!!

    ta má kozy *10* *10*
  • Re: Míšá!!!

    S Milanem porád chodí po malé pauze!! ae chodí
  • Míšá!!!

    Je to cool holka,chodila (možná ještě chodí) s Milanem Peroutkou,ten si v Ordinaci taky zahrál,spolknul euro. *3*
  • a taky

    Míša si taky zahrála v Ordinaci v růžové zahradě 2*1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit