Přejít na výpis diskuzí

Michaela Tomešová

OSOBNOST 2.3.2008 
80 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ???

    ahoj ja mam misu hodne rada ale nechapu proc ma na filmografii jen nejake 2 filmy kere ani poradne neznam :D no ale nwm proc tam nema treba ordina ci v růzove zahrade ve ktere hrala nebo kriminalku andel ( sice tam hrala mrtvolu ale to se počita ne?) *7* *9* *16* *8* *5* *4* *1* *1*
  • pavelkable

    Pozdravek

    Ahoj Míšo
    Gratuluji ti k postupu v soutěži cesta ke slávě. Pavel cakajda@humlak.cz

    P.S. chtěl by aby jsme se stali přáteli na pejsbuku. *3*
  • Míšo fandím Ti!!!!!!!!

    Milá Míšo,
    moc Ti fandím. Na soutěž Robin Hood-cesta ke slávě jsem se podívala až tehdy když sem zjistila, že tam taky soutěžíš. Doufám, že to vyhraješ.
  • pavelkable

    Pozdravek

    Ahoj Míšo
    Drž se jsi dobrá držím ti palce.

    Pavel e-mail cakajda@humlak.cz *3* *13*
  • Re: Znam se s ni

    Dobrá kámoška by tohle nikdy nenapsala. Dobrá kámoška nemá potřebu se tímhle chlubit a dobrá kámoška nebude dávat jakékoliv info o tom druhém..... *13*
  • miley-cyrus1

    Re: Míša Doubravová

    727365449
  • miley-cyrus1

    Re: miluju ji

    miska.doubravova@seznasm.cz *3* *3* *3*
  • miley-cyrus1

    Znam se s ni

    Ahoj sem Míši dobrá kámoška znám se s ní dost dlouho tak jesli o ni chcete neco vedet tak pisnete ahoj *4* *1* *1* *1* *15* *3*
  • pavelkable

    zpráva

    Ahoj Míšo
    změnil jsem si fotku na profilu koukni se.Pavel Varga e-mail cakajda@humlak.cz
  • Re: Re: Míša Doubravovááá

    daš mi plosim míší icq?
  • pavelkable

    Pozdravek

    Ahoj Míšo
    Přidal jsem se k tobě na stránku osobnosti.Včera jsi byla skvěla jen tak dál.Pavel Varga e-mail cakajda@humlak.cz *3*
  • míša je nejvíc čačí

    je upe KAWAAAAAAAAAAAAI ^^ *14* *3*
  • ..

    Hmm.. kvůli ní budu navždy u nás v rodině ta druhá.. ale co, přeju jí to ;)
  • míšino ICQ

    Míša ICQ již přes rok nevede pokud tedy její ICQ máte je to jenom fake jediný místo kde Míšu můžete najít ja Facebook, ale tam si jen tak nikoho koho nezná osobně nepřidá a o emailu platí to same tam akorát neodepíše a pokud jo můžete být happy :) doufám, že jsem vám nezkazil náladu :) mějte se fajne <3
  • Re: Míša Doubravovááá

    Mišooo ..uložila jsem si tě na icq odepiš mi 492942390
  • Re: ??

    Všechno nejlepší Míšo, at se ti daří, jak v herectví, tak i v tvém soukromém životě. *1* *1*
  • Re: Miso

    jo mám 458696223
  • Míša Doubravová

    Ahojky Míšo jsem tvoje fanynka jsi moje nejoblíbenejsi herecka,zpevacka..chtela bych tve icq..máš?? *4*
  • david.pietras

    Miso

    Miso, jaky mas ICQ?
  • Re: mIlánek už s ní nechodí

    seš vedle s Mílou se Rozešla Míša pak chodila s Davidem a teď je zase s Mílou jo a Míša je šileně fajn kdo jí nezná nepochopí

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit