Přejít na výpis diskuzí

Michael Jackson

OSOBNOST 31.12.2006 
53721 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Michael neměl velikost bot 40.5 ale 44! Opravte to!
  • Happy Birthday Michael! *14*
  • moc te chci obejmout a chci te potka a chci si stebou zaspivat a mam te moc rada *14* *3* *4*
    • Broučku, ale on už je 6 let po smrti;)
  • http://my-angel-michael.blog.cz/
  • Buh si Tě vzal, protože Tě miloval. Stejně jako my Tví věrní fanoušci. Navždy.
  • Tak strašně tě chci potkat nebo jít na tvůj koncert *13* Ale už to bohužel nejde... Je mi to tak líto... Jsi moje inspirace, díky tobě jsem se změnila. Když poslouchám tvoje písničky, tak mě dokážou rozplakat i zlepšit náladu. Vždy se zamknu v pokoji a trénuju tvé choreografie. Mám tě strašně ráda a vždy budu! I LOVE YOU MORE! *14*
  • Mam tě rada strašně mocinky . Vždycky a cely den i cely život budu poslouchat jeho pisničky !!! Chci jit do nebe kde je Michael Jackson a vidět a obejmout ho moc strašne každemu chyby on *9* . Ale kdyby si byl naživu tak dala bych ti pusu ale to nemužu škoda je mi lito že tě nevidim *13*
  • Mám tě ráda Miluju tě Chtěla by sem stebou Chodit ale Nežiješ šKODA ..... :( :( :( budu plakat za tebe majkle :( :( :( :(
  • Inspiroval jsi me svimi tanecnimi kroky.
  • Si super i když tu nejsi mám tě ráda i presto jsem holka jmenuju se inna je mi 12 narodila sem.se v roce 2003 znála sem ho 6. Let proč musel přit vilečit svet a tákhle umrit píše se tu že ti selhalo srdičko kvuly dochtora co ja ných udelala pro tebe Kdybi si žil Jaj tet by sem se zavraždila za tebe ja tě miluju Majkle život mě nebavy bavilo by mě to kdiby si žil chtela bich Stebou mluvit jako duch s človekem jako lisa márie presleyova mluvila s michaelem jacksonem a nebála bi sem se obejmula by sem tě dala bi sem ti pusu
    • Přímo Ják víš chtěla bych ho vidět moc ale ale nežije zavraždila bych sem se za něj ale byl hodny nebesky anděl a byl kral popu(King Of Pop) ale ja ho měla za brachu jak sem byla mala moc se mi libi milaček a jestli mi nevěřite tak mi nevěřte a eště něco a on neměl hodně plastik jenom dvě podle mě ale i love you michael jackson

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit