Přejít na výpis diskuzí

Michael Jackson

OSOBNOST 31.12.2006 
53721 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj takze michaeli (majkle)vím že si mě nikdy neviděl ale je mi líto co stalo, je pozdě chápu a jen chci říct že ty kteří píšou o michaelovi (majklovi ) hnusný věci tak jednou budou pikat není hezké když se někomu smejete ! Tak vis přeji ti ať se ti daří aspoň v nebi :)
  • OMG já jsem narozená 27.8. ale 2004
  • Strašně moc nám tu všem chybíš,
    I ♥ U
  • Mám tě ráda,Majkle budu na tebe myslet celý život a chtěla by jsem ti dat pusu.
    Proč se to muselo stát právě tobě.

    *13* :( :'( I LOVE YOU SO MUCH
  • Agnetka
    se divím že ho nekdo chtel však je ošklivej *6* *7*
  • Mám tě moc ráda Michaele. Pořád vzpomínam jak jsem s tebou byla. Byla to sice jen hodinka ale i tak. Inspiroval nsi mně. Kvůli tobě mam kapelu ktera hraje a ja tancuju a zpivam mam všechno oblečení z tvého Bad tour a Dangerous tour. Nikdy neuverim že jsi po smrti verim že jednou přijdeš a řekneš že to byl zase jeden z tvých vtípků.
  • michaele mama te moc rada ne ja te miluju ale asi to nejde ale ti si muj nejlepši zpevak a herec a tanečnik na svete a je mi lito jaki lži natebe udelali že si na mali deti lži a nebo si krat pisnički lži ale chci abi si bil tadi ti si opravdovi zpevak a klral popu *14* *3*
  • Michael je boží a vždy bude Narodil se stejně jako já <3 <3 *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • https://www.youtube.com/watch?v=_r-Gkl0b1Is
  • Michael neměl velikost bot 40.5 ale 44! Opravte to!
  • Happy Birthday Michael! *14*
  • Broučku, ale on už je 6 let po smrti;)
  • moc te chci obejmout a chci te potka a chci si stebou zaspivat a mam te moc rada *14* *3* *4*
  • http://my-angel-michael.blog.cz/
  • Buh si Tě vzal, protože Tě miloval. Stejně jako my Tví věrní fanoušci. Navždy.
  • Tak strašně tě chci potkat nebo jít na tvůj koncert *13* Ale už to bohužel nejde... Je mi to tak líto... Jsi moje inspirace, díky tobě jsem se změnila. Když poslouchám tvoje písničky, tak mě dokážou rozplakat i zlepšit náladu. Vždy se zamknu v pokoji a trénuju tvé choreografie. Mám tě strašně ráda a vždy budu! I LOVE YOU MORE! *14*
  • Mam tě rada strašně mocinky . Vždycky a cely den i cely život budu poslouchat jeho pisničky !!! Chci jit do nebe kde je Michael Jackson a vidět a obejmout ho moc strašne každemu chyby on *9* . Ale kdyby si byl naživu tak dala bych ti pusu ale to nemužu škoda je mi lito že tě nevidim *13*
  • Přímo Ják víš chtěla bych ho vidět moc ale ale nežije zavraždila bych sem se za něj ale byl hodny nebesky anděl a byl kral popu(King Of Pop) ale ja ho měla za brachu jak sem byla mala moc se mi libi milaček a jestli mi nevěřite tak mi nevěřte a eště něco a on neměl hodně plastik jenom dvě podle mě ale i love you michael jackson
  • Mám tě ráda Miluju tě Chtěla by sem stebou Chodit ale Nežiješ šKODA ..... :( :( :( budu plakat za tebe majkle :( :( :( :(
  • Inspiroval jsi me svimi tanecnimi kroky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit