Přejít na výpis diskuzí

Michael Jackson

OSOBNOST 31.12.2006 
53721 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je to nedomrd
  • at se zpamatuje na mali detska stejnak nesel do vezeni jenom proto ze by se tam rozsipal a nikomu by se nechtel uklizet
  • dezolat prihratej uz se celej rozsipava dezolat
  • Ale mrdal bych ho
  • A je to pedofil
  • lopata
  • debil
  • dezolat
  • mj

    mj ja ho nesnasim je to pedofil a proto ho nesnasim
  • Michael Jackson je BEZPOCHYB ten NEJLEPŠÍ tanešník a zpěvák všech dob!!! já už sem¨fanynka 9 let a NIKDY mě to neomrzí.. Michael je 100% NEVINNÝ!!!! to že má rád děti neni nic špatného rodiče mě mají taky rádi a taky nejsou pedofilové;DD takže vzkazuju těm všem co MJ nemaj rádi: neposlouchejte ho nikdo vás nenutí, nic o něm nevíte tak se do něj NENAVÁŽEJTE!!! každý má svůj názor.... ale NEURÁŽEJTE HO!!! WE LOVE MJ AND WE BELIEVE IN MJ!!! HE IS INNOCENT AND KING OF POP AND LOVE!!
  • ja ho zrovna v lasce nemam ale je to nejlapsi zpevak a tanecnik vsech dob a vim ze je neviny o
  • Super

    My si myslíme, že je Michael nevinný a super zpěvák s ještě suprovějšíma pohybama!!!!!A nikdo nám to nevymluví!!!!!!!!
  • názor

    myslim že m.jackson je největší zpěvák a bez pochyb nejlepší tanečník všech dob!osobně si myslím že jeho video je vždy zárukou kvaliti.lidi co ho máte rádi-vydržte jízlivé poznámky na jeho kauzu-pravda zvítězí a brzy se dočkáte nového cd-bude jistě super měj te se fajn
  • imitator

    nazdar mam 17 a tancujem michaelov tanec a som jeho imitator, myslim ze pedofil nie je a chcu od neho len prachy, okrem toho som slovak venujem sa eletric boogie a rad si s vami pokecam cez mail.
  • Ahoj, pro vsechny kdo maj radi Michaela,tohle je moc pekna stranka se super diskuzi a aktualitami www.mj-cz.com
  • mike

    michaela posloucham pres 10 let, poslouchali ho od nas vsichni ale me to silene chytlo, dokazal mi zmenit zivot, uvazovat nad tim co delam a jak to delam, zmenil muj zivot. jeho pisnicky, klipy, vystupovani je nepopsatelne. podivejte na dnesni dobu ve vsem vidite michaela, neni to jen tak, dokazal pohnout dobou o nekolik desitek let dopredu. nekouka jen na seme a dokaze pomoct druhym lidem....preji mu jen vse nej :o) ps pro ty co mluvi o plastice, mam s tim osobni skusenonst, racte se nekdy podivat napriklad do fakultni nemocnice kralovske vinohrady na odeleni plastiky nebo popalenin, potom povidejte, ze se nekomu neco rozpada. pokud o tom nic nevite, radeji mlcte, vrele vam to doporucuji. osobne jezdim na popaleniny 20 let, vim o cem mluvim, ale o vas ostatnich dost pochybuji.
  • Michael je nejlepsi zpevak a tanecnik vsech dob
  • superbomba

    Nikde není lepšího zpěváka a tanečníka.Je to supr chlap a na tom nic nezměníte.:)))))
  • -muj nazor

    Jacksona posloucham od 9let.Nejsem zadna histericka fanynka.Je fakt ze Michael uplne normalni neni ,ale kdo z hodne slavnych osobnosti ,kteri neco dokazali je normalni napr.Mercury ,Presley ,Ozzy Osborne atd.a taky je to podle mne na zblbnuti nemoct nikam jit bez doprovodu bodyguard a taky narok verejnosti na vykon.Mne by rozhodne stvalo ze nemam zadne soukromi.Hudba Jacksona je uplne jiny zanr hudby ,texty jsou poslanim a ne jen blaboly o lasce i jine.Kdyby na tom neco nebylo proc myslite ze ho posloucha tolik lidi???
  • Michael Jackson

    At si každý myslí co chce ale já rozhodně Michaelovi fandím,protože vím,že je nevinej a krásnej.Zbožnuju ho a jsem jeho velikánská faninka.A jestly se tu najde náký fanoušek tak at napíše.www.zakoba@seznam.cz Rozhodně neodolám jeho tanci a hlasu,kterej je opravdu boží!!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit