Přejít na výpis diskuzí

Meryl Streep

OSOBNOST 31.12.2006 
1501 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Přání

    Ahoj lidičky. Samozřejmně bych chtěla popřát Mery vše nejlepší k narozeninám a u příležitosti tohoto přání, bych vám skrze toto přání bych vám přála, aby se vám splnily i ty nejšílenější sny. Hodně štěstí!!!
  • caokyspeed

    ...

    Dívejte se zítra večer na novu- na pořad výkend, je tam krátký dokument o Meryl k narozeninám *1* *14* *14* *14*
    • lady-barbara

      Re: ...

      ja si ho natocim!!!!!! *3* *14*
      • reese

        Re: Re: ...

        jee dik, ještě že taťka nebude doma
  • adrianav

    Happy Birthday to Meryl Streep

    Happy Birthday to Meryl *14*
    Je mi ctí psát do diskuze jako první *3*
    Na svůj věk vůbec nevypadá. A samozřejmě na Víkend se dívat budu *4*
    I Love Meryl!!!!!!!!!!!!

    P.S. připomínám že v L.A. začíná den až v našich devět ráno *3*
    • lady-barbara

      Re: Happy Birthday to Meryl Streep

      Všechno nejlepší k šedesátinám(i když na to vubec nevypada) *14* *14* *14* *14*
      • lady-barbara

        Re: Re: Happy Birthday to Meryl Streep

        Hodně stigra k narozkam!!
        Prosimvas kde bydli meryl nikde to na internetu nemuzu najit *7*
        • adrianav

          Re: Re: Re: Happy Birthday to Meryl Streep

          V L.A. :-D
          • lady-barbara

            Re: Re: Re: Re: Happy Birthday to Meryl Streep

            Ale kde přesně na jaké ulici a tak *7*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Happy Birthday to Meryl Streep

              tak aspon bydli v byte nebo v baraku *7*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Happy Birthday to Meryl Streep

              a proc?? *7* Ja se k ni nebudu vloupat chci si to jen najit na mape *3*
            • caokyspeed

              Re: Re: Re: Re: Re: Happy Birthday to Meryl Streep

              sorry, vm to ale říct ti to nemužu *9*
          • lady-barbara

            Re: Re: Re: Re: Happy Birthday to Meryl Streep

            Ale kde přesně na jaké ulici a tak *7*
  • Dobře Peti
  • Ahoj, holky. Mam moc rada Meryl, a miluju jeji filmy. Bohuzel svou radost nemam s kym sdilet. Jest zde nekdo, kdo mou radost z Meryl opetuje? Myslim tim, ze by si se mnou byl ochoten psat a bavit se o ni, a tak...:) dekuji a popr. napiste sem, ja vam dam svuj facebook. :)
    • Ahoj, mám na facebooku stránku o Meryl https://www.facebook.com/pages/Meryl-Streep-Fanclub-CZ/557132331067839 tak mi tam napiš do zpráv *3*
  • Je to nejelspi herecka

    Podle me je meryl nejlepsi herecka Za posledni roky...dnes jsem videla Fimovi muzikal mamma mia v nemz meryl hraje a jako vzdy to zahrala perfektne a ke vsemu skvele zpivala....Opravdu tahle herecka kde hraje tak je to skvely film....A celou dobu co ji znam se drzi furt na stejne urovni zatim zadny vyraznejsi herecky vypadek nemela.... *3* *4* ...Opravdu obdivuhodna herecka ktera si na nic jeste ke vsemu nehraje a je sva *4*
  • skvelaa

    jako meryl naprosto uzasna herecka... kdo videl napr mamma mia! tak vi o cem mluvim.... pisnicka the winner takes it all v jejim podani naprosto skvela... opravdu bezkonkurencne nejlepsi!!.... *14* *3*
    • Re: skvelaa

      Přesně tak, the winners take it all je naprosto famozni ! nikdo na ni nema, kdo z nasich herecek dokaze krasne zpivat, mit tak procitenou pisnicku?? NIKDO ! v nasi republice takovyto film snad ani nikdy nebude, nejsou na to herci, a když uz ano, tak stoji za starou belu....meryl je proste uzasna :)) ten hlas ... to je proste neco krasnyho a "viteze" si poustim vzdycky predtim nez jdu spat .... je to proste uzasny!!!!!!
    • Re: skvelaa

      ahoj, dneska jsem to viděla - a přesně: the winner takes it all - bájo v jejím podání - a navíc, byla tam uplně krásná, prostě lady:) *14*
    • adrianav

      Re: skvelaa

      Opravdu v Mamma Mia! předvedla neuvěřitelné výkony ať už herecké nebo pěvecké. Je to nejlepší herečka ze všech!!!! A msím říct, že bych jí v tomto filmovém muzikálu tipla na 4O - 45 let a ne na 59.
      • Re: Re: skvelaa

        ja ji typla na 40.neuveritelne krasna.byt jeji manzel,as bych se zblaznila. *3*
    • bubik22

      Re: skvelaa

      hovoríš mi z duše....bezkonkurenčne najlepšia
  • happy b-day v mamamia si úžasná *3* *1*
  • Otázečka

    Děvčata jen se chci zeptat jestli některá z vás nepáte plán jak se s Meryl setkat? A jestli jj tak jestli jste přemíšlely o tom co byste jí řekly? Mno já sem nat tím už několikrát přemíšlela dokonce mám aji malej plán, ale myslím, že nevíde. Ale kdyby višel tak fakt nevím co bych jí řekla. Já ani neumím moc dobře anglicky. *14*
    • ily93

      Re: Otázečka

      pojedu do LA a půjdu na konkurs roznašeče kávy při natáčení a pak Meryl dám kávu a řeknu jí, že její herecké výkony se nedají s nikým srovnat :D *1*
      • vabank000

        Re: Re: Otázečka

        já budu roznášet poštu v její čtvrti
        *1*
        • caokyspeed

          Re: Re: Re: Otázečka

          ona přece bydlí v N.Y.!!! *14*
    • Re: Otázečka

      Mockrát se omlouvám za pravopisný chybi. Kromě angliny mi taky nejde Čeština a Němina. Tak ještě jednou pardon.
      *10*
      • sandy.velson

        Re: Re: Otázečka

        No já mám v mé rušné a šílené budoucnosti zahrnut plán se s ní setkat =) Ale ještě nwm jak *7* *14*
  • Byla jsem v Cannes a vyfotila jsem se s otisklou rokou Meryl, zážitek na celý život :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit