Přejít na výpis diskuzí

Meryl Streep

OSOBNOST 31.12.2006 
1501 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ernia

    The best ever

    Každý musí Meryl milovat. Nejlepší herečka součassnosti, možná vůbec. Love her! A nejenže naprosto úžasně hraje, ale je strašně ... ne krásná v tom obyčejném slova smyslu, ale je prostě božská. Občas se bojim co se o ní dozvim, protože zatím se zdá tak úžasná, že to nemůže být pravda *5*

    Moje nej filmy jsou: Mamma Mia!, Ďábel nosí Pradu, Smrt jí sluší a i Ďáblice (a konec filmu Bratři jak se patří) - úžasná komediantka *14* *14*
    a z vážnějších určitě Sofiina volba (já jsem ráda že tu roli dostala meryl a ne Magda V.), Vzpomínky na Afriku, Hodiny a Adaptace (skvělý scénář)
    • Re: The best ever

      O ní se nic špatného dozvědět nemůžeš *4* samozřejmě neříkám, že je dokonalá, to není nikdo a ona sama říká, že když jí občas hrábne, je mírně řečeno na zabití *1* ale jinak je to tak milý, usměvavý a upřímný človíček, že to prostě nejde nemít ji rád *14*
      • ernia

        Re: Re: The best ever

        jenom rád? *4* *1*

        Je prostě skvělá, taková klidná, rozumná a zároveň cáklá *5*
        • Re: Re: Re: The best ever

          OK, menší úprava, nejde to ji nemilovat *14* *14* *14* ona je prostě anděl *4*
  • sikulka16

    :)

    V Mamma Mia Meryl prostě zazářila!Ta role jí byla šitá na míru...nikdo jiný by to nezahrál líp:) Nemám k ní slov *14* *4*
    • Re: :)

      Souhlasím je dokonalá *14*
  • Ve většině diskuzích nacházím otázky jako: "Který film s Meryl Streep máte nejraději?" apod. Jenže podle mě PRAVÝ STREEPER si nedokáže vybrat.. *3* I LOVE U MERYL!!!!!! You´re the best!! *14* *14* *14*
  • Meryl Louise Streep

    Meryl je perfektní herečka,je to výborná matka a manželka co víc by si její rodina mohla přát.Meryl má strach z helikoptér.
  • Najlepsia herecka vsetkych dob

    Meryl je najlepsia herecka vsetkych cias...Od svojim 12 ju priam zboznujem...Jej filmy vas vzdy zaujmu a do zivota vam daju pochopenie a zamyslenie...Herectvo ktorym hra je fantasticke...Tvrdim si povedat ze Meryl je moj vzor!!!!!!!!
  • -!-!

    zahrála to supř...takovou šéfovou bych nemohla mít :) *4* *16*
  • Meryl je nejlepší herečka na světě! :)

    Já jí miluju! Madisonské mosty, Mamma Mia!→u těhle dvou jsem plakala! :) Ona je opravdu vyjímečná! Bájenčá herečka, zpěvačka, tanečnice! No prostě je opravdu báječná. A myslím si, že na svůj věk vapadá báječně a podává opravdu báječné výkony! Já jí mám strašně ráda! :) Dokonce jsem o Meryl psala i slohovou práci! :)
    • ernia

      Re: Meryl je nejlepší herečka na světě! :)

      a u Sophiiny volby ne? a Vzpomínek na Afriku? Lovce jelenů? atd. atd. *7*
      • ancovicka1

        Re: Re: Meryl je nejlepší herečka na světě! :)

        to jsem etě neviděla...................... ale chcu
  • ....

    No ahoj uz som ti pisala aj na mail.To nevadi je to v pohode.Ako si pisala mohli by sme sa porozpravat o tej meryl aj o niecom inom len tak.Tak mi prosim napis na moj mail ja ti odpisem a mozeme aj teraz zacat.Zatial pa
  • Ona je prostě nejlepší!!! :D
  • jeri

    K.V.???

    Myslíte že přijede příští rok do tech K. Varů?? *9*
    • Re: K.V.???

      Já myslím, že pozvání neodmítne *3*
      • jeri

        Re: Re: K.V.???

        To si myslím taky *3*
        • caokyspeed

          Re: Re: Re: K.V.???

          Já dufam i když si to nedokážu představit ;)
          • jeri

            Re: Re: Re: Re: K.V.???

            Já taky ne
    • sandy.velson

      Re: K.V.???

      Má teď dost nových projektů, takže pochybuju =)
      • jeri

        Re: Re: K.V.???

        Třeba překvapí.Máš její podpis??

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit