Přejít na výpis diskuzí

Meryl Streep

OSOBNOST 31.12.2006 
1501 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • fakt vyborna herecka, skoda, ze ma po 60 -ce.
  • Všechno nejlepší Meryl :-D
  • Meryl je jedna z najlepsich hereciek,je velmi sympaticka a mila...na rozdiel od inych rozmaznanych "hereciek"...najviac sa mi pacila vo filme Smrt jej pristane,kde predviedla aj svoj komedialny talent,ale aj vo filme Predtym a potom...no a samozrejme Sophiina volba...vsetko najlepsie k narodeninam,hlavne vela dalsich sil a zdravia do hereckeho a sukromneho zivota...
  • Na to, že bude mít příští pátek 63. narozeniny je stále velmi krásná a neuvěřitelně nadaná! Fandím jí! Je jedna z těch nejlepších hereček, co znám. Zaslouží si tu slávu! :)
  • Ja by som sa chcela stretnuť s Meryl je to fakt super herečka... Chcela by som aby nikdy neprestala s
    karierou herečky. *3* *4* *2*
  • Ahoj všem. Mám na vás velkou prosbu : sháním nějakou knížku o Meryl a nedaří se mi nic najít. Opravdu žádná není nebo jen hledám špatně? Moc díky za reakce. Michal
    • Je jen jedna co vím a to Streep A Life In Film, ale bohužel není u nás v čr.... *16*
      • Taky mě to štve nevím jak tu knížku sehnat škoda že ji v česku nevidali *16* *10*
  • nejlepší herečka a to bezkonkurenčně-hvězda,slušná a bez skandálů.přitom krásná žena *4* *6*
  • Ahojte lidi jestli máte čas tak se podívejte na můj blog bude na něm všechno novinky, filmy ve kterých hrála, písničky apod.. Děkuju *3* *1*
  • Ona je prostě nejlepší!!! :D
  • Byla jsem v Cannes a vyfotila jsem se s otisklou rokou Meryl, zážitek na celý život :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit