Přejít na výpis diskuzí

Megan Fox

OSOBNOST 13.1.2007 
370 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Megan Fox je totálne o nicom herecka nemá ani jedinej dobrej film.
    • natoč ty dobrej film a potom něco říkej
  • Ahoj, nevíte jestli opravdu bude hrát ve Vampýrské akademii? Slyšela jsem, že ji tam chtějí obsadit do role Rose Hathawayové.
  • mylove

    nnnnnn

    Nemám Megan ráda .....stačí no a když jí teda nekopíruje tak proč jí zrovna jí obsadí do Lary .... na Angie nemá její Výměna byla perfekt. A omlouvám se všem fanouškům!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • Re: nnnnnn

      mas mylny informace,to ze meg ma byt nova lara,byla jen fama a byla davno vyvracena
      • hellbender

        Re: Re: nnnnnn

        Máš pravdu, nicméně vše ostatní platí.
    • hellbender

      Re: nnnnnn

      Proč nechtějí Angelinu v další Laře Croft? Protože Angelina už je na tuto roli stará, navíc se chystaný film má dějově odehrávat před 1. filmem, tak že mladší herečka je prostě nutná. A proč chtějí obsadit právě Megan? Pokud jste hráli hru (o tom jaké byly filmy oproti hře propadáky raději řešit nebudu) tak ze současných hereček je jí nejvíce podobná právě Megan.

      K té věčné hádce co se týče kopírování se vyjadřovat nebudu. Každý rozumný člověk ví, že je to jen výmysl bulváru, který se v podobných věcech vyžívá.
      • v.judy

        Re: Re: nnnnnn

        Přesně *3*
        • angel15

          Re: Re: Re: nnnnnn

          souhlas!
    • Re: nnnnnn

      já jí taky nemám ráda!! je děsná .... !!fuj!!! moje řeč !!:)
  • Podle mě je úžasná a velmi dobrá herečka.Nejvíce se mi líbila ve filmech transformers,transformers 2 a želvy ninja.Moc bych si přála aby bylo i želvy ninja 2.A moc mě mrzí,že ji vyškrtli z filmu transformers 3.A má to v životě hodně těžké,protože jí spousta lidí závidí její krásu a pomlouvá ji.A ona je hezká s make-up nebo bez něj.To je můj názor *3* Hodně štěstí Megan. *14*
    • nic proti ale ona by mohla hrat ve 3 ale ona řekla o režiserovi že vipada jako hitler no tak jse za to mohlasama *5*
  • Ahoj, nevíte jestli film Teresa byl opravdu natočený, nebo je to jen v tom filmu.. A kdy by byl, muzu si ho nekde zkouknout nebo stáhnout... DÍK *3*
  • HAPPY BIRTHDAY MEGAN *1* *2* *15* *3* *14* *4* *5*
  • kunna

    Megan

    Megan je krásná žena ale všechny baby stárnou ale abych pravdu řekl tak Angelina je jako víno čím dál tím krásnější!
  • asi tak

    Megan je bezpochybu krásná ženská,ale myslím si,že je na světě spousta holek,který by vypadali ještě líp jak ona, kdyby měly peníze na takovejhle šatník a vlasy a make-up udělané od profesionálů
    • Re: asi tak

      přesně a taky nemaj zapotřebí takovejch plastik jak ona...no prostě nic moc..spousta holek hezčích než ona... *9*
      • jiskrik

        Re: Re: asi tak

        Tak jako je možná dost pěkných holek ale ty se nikdy neukazou protoze nemaji takovy talent jako Megan,mozna v nejakych fotkach nahore bez a dal...je to nádherná holka,a dokáže fakt luxusně zahrát roli..ale toť vše co o my oni víme,zajímalo by mě jaká je v soukromém živoťe. *7* *14*
      • v.judy

        Re: Re: asi tak

        No tak takhle, určitě není nejkrásnější na světe a máte pravdu je spoustu holek, který jsou hezčí...Jenže herectví není jenom o kráse, ale taky o tom, co umí a to je dost důležitý....a když umí dobře hrát a ještě k tomu je krásná, tak není, co řešit...a k věci, že je blbá, že si něco přečteš v časopise neznamená, že je blbá a asi bude těžko blbá, když má vysokou školu, to je pro mě daleko větší důkaz než to, co píšou v časáku...
  • angel15

    hmm

    ja nevim ,že máte furt zapotřebi ji nadávat a říkát že neni krásná...každej má jinej idol a jinej typ na krásu....prostě je to jen holka co se snaži vidělat kde se dá a mě se libi...když se vám líbi jina děte tam a pište,že ji žerete,ale neodzuzujte jiny,když je ani osobně neznáte sakra *3*
    • lamerienda

      Re: hmm

      Má opravdu krásný rty !!! A je jedno jestli je má uměle vyplněný, já bych třeba ani na to neměla odvahu ! Závist !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • To je diskuze, nemám sílu to vše číst. Jako herečka je Megan příšerná. To režisér Transformers řekl velmi dobře,že horší herečku nepotkal. Jako žena, dovedu si představit, že spoustu mužů o ní tajně sní,ale já jsem na plastickou krásu hodně kritická. Ta holka je moc umělá,tak jaká pak nejkrásnější žena na světě, když nemá svoje prsa, rty, nos a kdo ví co ještě! Krása je přirozenost a to ona rozhodně není.Má nádherné oči, ale to je vše, co je tak asi její . JInak je ta holka pouze jen dílem plastických chirurgů.
    • je demokracie může si dělat co chce a nikdo ji nebude rozkazovat i ty jsi bud namyšlená nikdo ti to nezakazuje

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit