Přejít na výpis diskuzí

Megan Fox

OSOBNOST 13.1.2007 
370 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • missmartinqa

    ona

    ona je fakt krásná ....a v transformerech...supeer
  • je super

    je opravdu skvělá .. hele ona se taky narodila v tenesse jako Miley Cyrus ... je to opravdu sexy holkaaa *3*
  • kikines

    tv

    Četli jste si tv program tv max co říkala v rozhovoru ? je to ubohý *9*
  • _fans_niki_

    rozdíl

    vy ste všichni jak zmatení nebo co...píšete jaká je Megan kočka...dobře to bych brala,ale blbosti typu jak bylo v Bravu, že je Megan hezčí než Angelina Jolie??tak to je ta největší kravina co sem slyšela..šak taky megan je 23 nebo kolik a Angelině 35..a to je teda dost velký rozdíl tak se podívejte i na ty roky a jak vypadá Angelina tedkom...takže nemůžete srovnávat někoho s někým když jeden je o 12 let starší...
    • lamerienda

      Re: rozdíl

      Mně se ale líbí víc Megan, ikdyž zhodnotím Angelininy fotky z mládí. Mám Angelinu ráda, je nádherná, ale Megan se mi zdá prostě hezčí.
  • megan

    jak tam je s tim pejskem...vubec bych nepoznala ze je to ona =D
  • ms.amazing

    Jako...

    Hezká je jo,ale teda nepřipadá mi tak pěkná jak z ní dělaj..Četla jsem komentáře a musim taky říct že Angelina je mnohem hezčí než tahle..
    • angel15

      Re: Jako...

      mě to je upřímě jedno s oběma bych šel na drink:D.....
      • ms.amazing

        Re: Re: Jako...

        No já teda radši s Angelinou xD
  • natka17

    Megan

    nechápu jak ji může někdo srovnávat s Angelinou *15* vzdyt Angelina je nejhezčí žena světa *4* a Megan?No fůůj je obyčejná *3*
    • Re: Megan

      souhlas *4*
    • lamerienda

      Re: Megan

      Pro mě (kluk, 19) je Angelina vyžilá anorektická herka. Kdysi - možná- byla sexy, ale dnes už vůbec, ale krásná se mi nezdála nikdy. Zato Megan má kromě sexappealu i velikánskou dávku půvabu a tím se od Angelina liší o 180°
      • angel15

        Re: Re: Megan

        musim souhlasit Angelina je poslední dobou dost mimo co se jedna o krásu:)......a zas je nemužete srovnávat,když Angelina je v krásnym věku,kdyžto Megan je ještě mlada,ale stejnak se mě libi víc Megan:)
  • Ojeje

    Tak hele zlatíčka, kdyby byla prvně Megan a pak po ní přišlá mladší angelina, tak by jste tvrdili, že angi kopiruje megan:) Miluju Je Obě, ale vy tady jste ubozí:) *1*
    • angel15

      Re: Ojeje

      i ja jo?no dik:D
  • fotky

    hezky fotky jsou i tady: http://www.feelingmovies.sk/2009/me gan-fox/
  • ......

    fuj Megan Fox nemam jí ráda,je děsně umělá *5* a přijde mi že chce zbalit Roba Pattinsona!! bóže jen to ne !!!! *9* *9* *9* *9*
    • angel15

      Re: ......

      jak uměla?vždyt nemá žádnou plastiku ne:D....a zbalit chce tak jenom mě..jen o tom ještě neví:D
      • v.judy

        Re: Re: ......

        *1* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit