Přejít na výpis diskuzí

Megan Fox

OSOBNOST 13.1.2007 
370 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • já si myslím,že v transformers 3 chybět neměla... byla dokonalá na tu roli... 3 jsem ještě neviděla,ale ani moc nechci jelikož vím že to není to co bývalo s megan *9*
  • zabil 1* *1* *1*
  • Hezká, ale nejhezčí určitě není... POdle mě nikdo nemá na Kristen Stewart :)
  • Vieš ako sa rozkecávalo že tam už nechce hrať a že hu vykopli a to bolo všetko lenk potom sa to dostávalo von :)
  • Ve 3 . dile pry nehrala proto, ze verejne pomlouvala rezisera (vetsina tech pomluv byla pravdiva) a tak ji z toho filmu vyhodili.
  • je pěkná a mrzelo mě že nehrála v transformerech se shiem jim to tam slušelo a nevíte proč
  • nádherná,namá na ní nikdo
  • Ta je teda hodně pěkná... hlavně že má 2 plastiky,,, :DD
  • no hele i kdyby je měla hranatý na tom snad nesejde ne? je nádherná i tak *3*
  • mě příde strašně moc nádherná a co jsem koukal na její fotka z roku 2007 tak to vypadala poměrně mladě za to ty poslední od roku 2010 nic extra ale i přesto se mi líbí mimochodem co jsem četl zde za diskuzi o Transformers tak podle mě první dva díly byly opravdu skvěle a často jsem se u nich bavil ale za to třetí díl mi přišel nic moc ale i tak byl dobrý a docela mě mrzí že tam nedali Megan pač ta by to zahrála líp určitě ..mimochodem doufám že zas někdo nebude mít negativní názory na můj komentář pač nemůžu za to že máme každý jiný názor mě osobně se Megan líbí a dal bych cokoliv za to jen proto abych jí viděl v realitě!
  • Modelka

    a to víte že má špičatý kozy...A jestli nee tak to nepopřete!
  • Re: Upřímně

    Přesně tak. A Angelina Jolie mi chvílema příde i docela trapná.
  • Re: Nechápu

    Pravda,pravda! Nechápu jak všichni říkáte jaká je to kráva, která se snaží napodobit Angelinu Jolie. Ona je originál, a Angelina Jolie na ni nemá.
  • Fan page

    Zdravím všechny příznivce této skvělé herečky a modelky. Jestli máte chuť dozvědět se různé novinky z jejího života, vidět fotky, popovídat si i s jinými, tak zkuste omrknout můj web o této krásce: http://meganfox.cekuj.net :))
  • Re: Re: Re: Re: Re: transformers

    Ja na tom byla a je to fakt bomba..:)) moc se mi to libilo takze je to urcite nejlepsi film.A je to skoda ze tam Megan nehrala ta role ji vazn sedla a ona to vice hrala nez ted ta modelka..:)) ale taky to nehraje spatne..ale ona se na tu roly hodila vic:_¨P
  • anka6959

    ??

    Víte, že bude hrát ve filmu Diktátor s Cohenem??
  • Nejkrásnější žena

    Obdivuju její krásu :) :)
  • anka6959

    Re: Re: Re: Re: transformers

    To 3 pkračování je podle mě blbost.nedávno jsem četla recenzi že to je nejlepší 3D film od dob Avatara.přečtěte si to sami http://www.gorilla.cz/article/10292 -transformers-3-prvn-dojmy-ze-svta- nejleps-3d-film-od-dob-avatara.html
  • Re: Re: Re: transformers

    Teď řikali na óčku,že změnili i scénaristu,protože jim došli nápady.;/
  • anka6959

    Re: Re: transformers

    Protože řekla že se chová jako Hitler!Řekla mu svuj názor.No jo za pravdu se člověk zlobí. a do toho třetího pokračování do role Mikaely nasdil modelku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit