Přejít na výpis diskuzí

Megan Fox

OSOBNOST 13.1.2007 
370 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahooj jestli Máte rádi Megan Fox tak se prosím podívejte na tento odkaz http://markeet123.blog.cz/1211/nejkrasnejsi-bzlute-saty
    a hlasujte pro ni v anketě

    Prosím podívejte se na můj blog - http://markeet123.blog.cz/
    a napište mi prosím co mám na mém blogu vylepšit popřípadě co se vám tam líbí bud do komentářů nebo na email - markeet123@seznam.cz
    mooc děkuji :-)
  • stay-c
    Znám ji jen z Transformerů, ale je fakt, že tam byla úžasná.
  • a jak to viš že je falešna ty ji znaš osobně???????nesuď lidi když je neznáš *16* *10*
  • Megan Fox je totálne o nicom herecka nemá ani jedinej dobrej film.
  • Jste se zbláznili?? Nebo jste slepý? U žen chápu kritiku, jelikož na Megan nikdy mít nebudou, ale že nějaký muž dokáže kritizovat?? Nerozumím...A to jsem žena!!!
  • Lidicky souhlasim svami ,jaka je Megan Fox.myslim si ze neni nejkrasnejsi,jsou i hezci,a prijemny ne falesny jako ona,a ze s
    jsi udela mimco,tak stejne si o nej nebude starat,poridisi chuva jako kazda modelka i herecka,jak rikam je to jen falesna holka,ktera si mysli vic,ale pritom ,je podstate jen modelka a herecka ,ktera nikdy nic nebude vedet ani naucit sve dite .
  • To je diskuze, nemám sílu to vše číst. Jako herečka je Megan příšerná. To režisér Transformers řekl velmi dobře,že horší herečku nepotkal. Jako žena, dovedu si představit, že spoustu mužů o ní tajně sní,ale já jsem na plastickou krásu hodně kritická. Ta holka je moc umělá,tak jaká pak nejkrásnější žena na světě, když nemá svoje prsa, rty, nos a kdo ví co ještě! Krása je přirozenost a to ona rozhodně není.Má nádherné oči, ale to je vše, co je tak asi její . JInak je ta holka pouze jen dílem plastických chirurgů.
  • garbo
    Co je to dneska za herečky? Proč Gretě Garbo stačilo zamrkat na kameru a navodila hned sexy atmosféru a proč se tyto "herečky" musejí svléknout, aby dosáhly stejných výsledků? Hmmm, čím to bude? www.g-garbo.blog.cz
  • Megan,jsi moje nejoblíbenější herečka *14* *14* *14* *14* *14* takže sory,že jsem ti nemohla napsat k narozkám *10* *10* *10* *10* ten týden jsem měla zákaz PC kvůli nějaké pitomosti.
  • anka6959
    všechno njlepší ka narozeninám a mnoho uspěchů do dalších let *4* *4* *4* *14* *14* *14* *14* *14* *14* a gratuluji k miminku *4* *4* *14* *14* *14*
  • HAPPY BIRTHDAY MEGAN *1* *2* *15* *3* *14* *4* *5*
  • Resskuska
    gratuluju
  • martulish13
    Právě jsem četla,že je Megan nejspíš těhotná....gratuluju *14* *14*
  • To je kousek panečku. *14*
  • Zdravím lidi.. jen se chci tak zeptat, nemá tady náhodou někdo nějaké zkušenosti s Twitterem? Celkem mě láká, jen mě štve, že není v cz. Proto se ptám, jestli někdo nevíte jak to na něm chodí a tak (to víte, když to u těchto celebrit tak letí.. *1* ) Díky každému, kdo odpoví. *1*
  • Joo je to pěkna číča a v trans... mela bejt strašne tam chyběla
  • Ahojte, nevíte někdo, jestli se Megan chystá na natáčení nějakého filmu nebo tak? *7*
  • Jo, a s Transformers máte pravdu. Podle mě tam měla hrát. Bez ní je to divné, jako by tomu filmu něco chybělo a Rosie Huntington(Carly - Transformers 3) na ní vážně nemá. *7*
  • Ahoj, nevíte jestli opravdu bude hrát ve Vampýrské akademii? Slyšela jsem, že ji tam chtějí obsadit do role Rose Hathawayové.
  • Ahoj, nevíte jestli film Teresa byl opravdu natočený, nebo je to jen v tom filmu.. A kdy by byl, muzu si ho nekde zkouknout nebo stáhnout... DÍK *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit