Přejít na výpis diskuzí

Martina Balogová

OSOBNOST 31.12.2006 
76 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Martina je hezká žena!!! :-))))))))))
  • pro kikikikikiki

    Martinu snáším! Zpívá skvěle!!! :-))))))))))
  • Martina je výborná

    Martinka je výborná zpěvačka, nejlepší z celé Superstar a její CD je moc pěkný! Má nádherný hlas.
  • Foto

    Milá Martino prosím tě poslala bys mi 1 tvé foto.Díky moc Lada
  • O Balogový se píše,že nazbírala zkušenosti zpíváním v cizině....ale komu tam zpívala?To je otázka?.a těch mikrofonů co viděla.
  • :)))) a Tebe?

    Vždyď víš, že Martina je moje favoritka a tak jsem ji nemohla vynechat. :))) To je všechno, co jsem chtěla říct, proto se snad nemusíš zlobit? :)
  • A zas ta teri007

    Hej zlato ty si snad všude ne?Jak to stíháš?Psát každý hvězdě.Nebolí tě prsty?
  • Martino, nečetla jsem předešlé příspěvky,

    jak už to bývá, někteří TĚ milují a jiní zatracují. Já a celá moje rodina Ti chci z celého srdce poděkovat, za úžasné chvíle při Tvých výkonech Na superstar. Jsi tak naprosto vyjímečná svým nádherným hlasem, který nemá v česku konkurenci. Víš, že mi běhal mráz po těle, když jsem tě slyšela? Jen mě mrzí, že Tvůj vyjímečný hlas nebudou moci hodnotit na světové superstar. To by byla cesta, která by světu ukázala, že se u nás rodí vyjímečné talenty. Ale není všem dnům konec a Ty jistě nám všem ukážeš, jak se zpívá opravdová superstar.:) Držím Ti palce a nenech se odradit těmi, kteří si nebudou přát, aby jejich tzv. umění se vedle Tvého zpěvu ukázalo, jako zpěv na vesnické zábavě. Takže Marti, věřím, že tvá spolupráce s panem Šporclem jasně dokazuje, že si vybral tu nejlepší zpěvačku, která se u nás narodila. Tento umělec, by jsi do týmu nevzal žádného amatéra. Tzn., že i pro něj jsi SUPERSTAR. Takže hodně úspěchů v kariéře a v osobním životě.!!!!!!!
  • Martina je výborná umělkyně. Budoucnost má před sebou. Dovedu ocenit, že Martina je vyzrálá žena. :-)))
  • Martina je velká zpěvačka. Dotáhne to hodně daleko. Za poslední rok se taky dost zlepšila její vizáž. Martina má pěknou postavu. V muzice se vyzná výborně. Její zpěv je naprosto parádní.
  • Vzkaz všem,kteří nadávají na Martinu Bologovou. Jestli ji tak nenávidíte a opovrhujete jí,tak proč se o ni zajímáte a vstupujete do diskuse o ní.Jednodušší by bylo se na ni vykašlat neeeee????? Holá závist,protože mezi Vámi se nikdy nikdo s takovým talentem nenarodil a nenarodí.
  • Martino,to že máš nádherný hlas to ti nikdo prostě nemůže vzít,a i ti kteří na tebe nadávají dobře vědí,že jsi nejlepší,avšak to tvoje chování!!!!!!! Změň se a ukaž všem,že ty na to máš i po této stránce.Držím ti pěsti.
  • všichni co si myslí že tak dobrá zpěvačka jako je martina neumí zpívatůtak asi nemaj sluch. radil bych jim at si zkusej zaspívat tak dobře jako martina.¨je to všechno o rasizmu a o ničem. to že vyhrál vlasta je zázrakůprotože vy češi malo uznasvate romy
  • Datum narození

    Nevíte nekdo datum narození Martiny Balogové? Dekuju Radka
  • Ahojky. Martino, loni ses mi v soutěži líbila Ty a letos Vlasta. Trochu jsi se sekla, když jsi řekla, že Vlasta nemůže vyhrát, protože je Rom a my jsme rasisti. Dost mě to mrzelo, že něco takového říkáš. Já mám spíš pocit, že rasisti jste hlavně vy. Přehodnoť trochu. Dík. Olga
  • nej..............

    konečně máme pořádný písničky Balogová je hvězda
  • je nej....,jste všichni nějaký divný nebo máte jen vstek
  • Baločga

    Jsi jenom nafoukaná a od té doby, co ses nějakým záhadným způsobem dostala do showbyznysu si nějak moc vyskakuješ, né? jsi uječená jak Bílá a spol., příšerné tě poslouchat a ještě hůř se na tebe dívat. Ten tvůj falešnej ksicht. Fuj na něj. A opovaž se ještě někdy mluvit o rasismu, ty špíno.
  • je nejlepsi

    ty co rikaj ze mertina je fuj tak at se dou vycpat,ona ma nejlepsi CD ze vsech finalistu to ona jedina vi co je to zpev a muzika jsem rada ze jji sestra ze svagrem ji prihlasili protoze kdyby ji nikdo neprihlasil tak by nokdo nepoznal tak vivikajici zpevacku jako je Marta!!!..jo nerikam ze Samer zpiva spatne ale a mam em jednoho favorita a to je marta
  • si super

    Martinko, ses super.Slysela jsem tvi novy cd a je to bomba!Si nejlepsi, kdyby jses byla v zahranici tak si hvezda!Ja opravdu nevim,proc si nevyhrala superstar.Hamba Ceskim lidem!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit