Přejít na výpis diskuzí

Martina Balogová

OSOBNOST 31.12.2006 
76 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vali

    No a co,že cikánka,za to ta vaše Aneta je strašidlo,to máte zpěvačku,to se máte s kým chlubit ubožáci,no hlavně,že je češka,to je ono,to je ten váš rasismus!!!
  • VALA

    MAS KRASNEJ HLAS,ONI CO JSOU NA SPICI TI TO NEMOHOU UZNAT,PROTOZE BYSI JE PREVALCOVALA VE ZPEVU,ONI MAJI JINOU ZBRAN,JENOM NE HLAS,ONI SE TAKOVYCH LIDI VELICE RADI ZBAVUJI A UMI TO VELMI DOBRE,ZA KOMUNISTU TO DELALI TAKY VYBORNE A TED TAKY,JE TADY SKRYTY RASISMUS,PLNE PUSY DEMOKRACIE,ALE PRAVDA JE UPLNE JINDE. *14* *14*
  • VALA

    MARTINA JE V CESKE REPUBLICE NEJLEPSI ZPEVACKA, ZADNA NA NI NEMA,PROTOZE JSME V CESKU,DADY MAJI JEN PROTEKCNI A HLAVNI BILA BARVA KUZE TO TADY JE NEJDULEZITEJSI,NE KVALITA HLASU,ALE JAK JE STIHLA A JAK VYPADA TADY NIKDY NEBUDOU LIDINA SPICI S BAREVNOU KUZI,TO SE MATE JESTE HODNE CO UCIT Z CIZINY ,NA TO NIKDY NEBUDETE MIT,POKUD BUDE U VAS PREVLADT FALESNOST,LHANI A PRETVARKA. *14* *14*
  • martině

    ahoj martino myslím že jsi nejlepší vubec v česku měla by jsi zpívat dál aby věděli že mi romové se nestratíme,s pozdravem Tiboor z Plzně.
  • PROFIK

    DĚKUJI
  • 2 nové písničky

    Martina má 2 nové písničky Epic Love a Housechild. Jsou na novém CD DJ Nea a poslechnout si je také můžete na stránkách DJ Nea.
    Jinak pro Martinu teď můžete zahlasovat do hitparády rádia Expres http://expresradio.idnes.cz/expres- chart/. Martina je tam s písničkou Epic Love.
  • Marta

    martinko ses moc moc moc dobra romka ja jsemmm taky ale to je jendo at si rikaji co chcou !!! jsi moc dobra !!!jestli si to budes cist tak mi napisss na tenn emailll ju !!!! moc ti ve vsemmmm drzimmmm palecky ses sikovna holka moc pekne umisss zpivattt libila ses mi od zacatku v tommm ze neco v tobe vyrastaloooo ses dobra zpevacka pa pa Tva Anička
  • zdravím tě!!!

    Ahoj Martinko,už je to 5 let co jsme se neviděli.Pamatuješ jak jsmi hodně pomáhala z Martičkou?A já ti vařila polívky:-).Jestli budeš mít chuť ozvy se mi.Ahoj Jiřina,Erika a Marta.Drží me ti palce
  • Ahojkiiiiiiiiii

    Ahoj Martino moc se mi libi tvoje pisnicky a ja bych te chtela poprosit jestli by jsi mi poslala fotku s podpisem na tuto adresu:Žaneta Šperňáková Akátová 1/458 Hvířov-Šumbark 73601 predem ti mooooooooooc dekuju *3* *14*
  • Ahoj

    Ahoj Martino, *3* chtěla bych se s tebou přátelit (dopisováním). Prosím odepiš děkuji ahoj Adéla *3*
  • Ramazzotti is the Best!!!

    Ramazzotti je fenomén!Balogová pruměr.
  • Pošli mi prosím foto.......

    Ahoj Martino.Moc se mi líbí tvoje písničky.Chtěla jsem tě poprosit o fotku s podpisem.Jestli mi ji pošleš tak na tuto adresu:Žaneta Šperňáková Akátová 1/458 Havířov-Šumbark 73601 Předem ti moc dekuju Zatím ahoj tvoje věrná fanynka ŽANETA *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
  • 50cent

    a martino pokud budeš mít čas a ochotu tak bys mi mohla poslat nějaké nové fotky a nějakou odpověd na muj předešlí text a maiav kamaromen ok. čus boris zn.gheto
  • 50cent

    martino¨fandim ti,ale to cd ,ktere jsi nazpívala v romskem jazyce je fakt ponižující. měla bys to nějak napravit a nahrat neco nového.čau boris a doufam že to vezmeš sportovně. zn.gheto
  • To je supr jak jí tady všichni chválíte, ale je to CIKÁNKA, a o mluví samo o sobě!!!
  • pOSLES MI FOTKU?

    Ahoj Martino chtela jsem sete zeptat jestli by jsi mi poslal fotku s podpisem na Žaneta Šperňáková Akátová 1/458 Havířov-Šumbark 73601 Predem dekuju
  • Martina je žena pořádných proporcí. Martina není vychrtlá a namyšlená. To je u žen špatná kombinace. Hlavně je ale výrazný umělecký talent. Ona to dokáže! Nejen já jí věřím!
  • Martina je nedoceněná.Je to názor řady chytrých lidí!!
  • Martina to dotáhne hodně daleko. Její CD je skvělý!
  • Martina ma hlas jak zvon kam se hrabou ostatni ze superstar ona je zpevacka s velkym Z!!! CD je vyborny kdybych nevedela ze je to ona myslim si ze je to nejaka cernoska a to se nepovedlo zadny cesky zepvacce Martino klobouk dolu.Miluju zpev bohuzel se mi nedari byt zpevacka ale tobe to preju z celyho srdce.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit