Přejít na výpis diskuzí

Marta Kubišová

OSOBNOST 16.10.2010 
140 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Paní Martičko, už se na Vás moc těším v adventních koncertech....
  • Take jí obdivuji je to mezinárodní ikona a přeji vše nejlepší k narozeninám ! Její úžasný řád Čestné legie je mimo jiné velký "políček" pro nestydatou Vondráčkovou!
  • Paní MARTO !
    Všechno nejlepší k narozeninám !!! fanda Jiří *14* *14* *14*
  • Paní Martičko, přeji Vám za celou rodinu všechno nejlepší ke krásným kulatinám. Všichni si Vás nesmírně vážíme za to, jaká jste i jaká jste byla dřív, takových je opravdu velmi málo. Mrzí mě jen jediné, že si toho "naši" všimnou snad až když jim Francouzi napověděli... Ale zoufat si nemusíte, národ Vás má opravdu a upřímně rád.
  • Mno, ja mam o cosi radeji Kubisovu nez tu bolsevicku zrudu Helenu Vondrackovu. Apropo, vsechno nejlepsi k 70 -ce
  • Všechno nejlepší k vašim kulatinam *3* *4* *5*
  • Paní Marto, přeji Vám všechno nejlepší k narozeninám, hodně zdraví a nejvíc jsem na Vás pyšná za to francouzské vyznamenání, které jste si zasloužila. Pamatuji si, jak jsem se pídila po Vašich deskách a nikdo mi nebyl ochoten ani odpovědět i jsem se jednou chtěla zeptat na Vás HV, ale každý mě varoval, tak jsem to neudělala, paní Marto, strašně moc Vás máme rádi a vážíme si Vás a gratulujeme a gratulujeme, díky za Vaší statečnost.
  • Paní Marto ,jste doopravdy naše Národní zlato a já Vám přeji hlavně hodně zdraví a síly vzdorovat špatným lidem,kteří Vám nesahají ani ke kotníkům.Ve stajný den bude mému vnukovi 18.Budu na Vás myslet,ale jinak to stáří stojí za ..... *1* ,ale my se nedáme.Vaše věrná posluchačka a fanynka.Mám Vás ráda.
    PS.Tak ještě jednou krásné narozeniny *14*
  • Marta je Rytířka a Vondráčková pukne *1* *15* *1*
  • Nejvyšší francouzské státní vyznamenání bude uděleno Martě Kubišové *3* *14* *4* Řád čestné legie
  • Paní Martu jsem měla vždycky ráda, přijde mi taková skromná, lidová....Ráda na ni koukám v televizi, má takový příjemný hlas a hezky zpívá. Taky hezky moderuje Adventní koncerty, to si nikdy nenechám ujít.
  • fanoušku hv, tak jdi na stránky své přestárlé hvězdy a připoj se k heloušům, tady nemáš co dělat, zde píší slušní lidé a to ty a tvá přestárlá hvězda nejsou.
  • spíše to druhé
  • A máš k tomu důvod nebo jsi jen ubohý blb?
  • nenávidím tuto píč*
  • jendo ty budeš hloupej i po smrti...,jsi zapšklej , zakomplexovanej, nýmand *7*
  • vuol jako ty se najde vždy..proto jsme na tom pořád špatně
  • Skvělá zpráva !!! Supraphon chystá k letošním kulatým narozeninám Marty CD box se 6 cd s písněmi ze 60. let. Na jedno z nich bude zařazeno i několik dosud nevydaných písní. CD box bude obsahovat obsáhlý booklet s mnoha zajímavostmi a vzpomínkami na písně Marty Kubišové z období 1963-1970. *14*
  • Na 25. ročníku festivalu v Trutnově vystoupila Marta Kubišová. Zpěvačka respektovaná pro svůj hlas i občanské postoje sklidila na hlavní scéně areálu Na Bojišti velké ovace.



    Kubišová, která letos oslaví sedmdesátiny, za doprovodu kapely Petra Maláska zazpívala své známé písně jako S nebývalou ochotou, Proudy, Ring-O-Ding, Lampa či Modlitbu pro Martu. Dvakrát musela zazpívat svoji verzi beatlesovského Hey Jude.
  • Umelkyne Pussy Riot, oblibenkyne nasich umelcu a Marty Kubisove predvadi umeni v obchode

    50s http://youtube.com/watch?v=R2omnU9AjfM

    http://www.eroprofile.com/m/videos/view/The-group-Pussy-Riot-carryout-chicken-in-vagina

    Je nacase vyznamenat Kubisovou jako CESTNOU CLENKU PUSSY RIOT ... cesky NADRZENYCH KUNDICEK a poslat ji kuratko...malinke.
    UMELCI MUSI DRZET SPOLU *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit