Přejít na výpis diskuzí

Marta Kubišová

OSOBNOST 16.10.2010 
140 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987

    Kubišová bola kočka za mlada v 60-tych rokoch. Nechte zvony znít velmi dobrá pesnička 

  • Luky1987

    Kubišovú nemusím ako speváčku

  • Paní Kubišové si velmi vážím a obdivuji ji. Alespoň podle mě je to charakterní člověk, který si vždy stál za svým. Takových moc není ! *4*
  • Luky1987
    Za mlada byla hezká Kubisova
  • Prosím zde někoho o kontakt na Olgu Kamarytovou.Dříve vedla FAN CLUB Marty Kubišové.Já byla členkou také.Již do Prahy nejezdím,ale Martu mám ráda a obdivuji stále.Děkuji.
  • Vše nejlepší k včerejším narozeninám,hodně štěstí a hlavně zdraví.
  • Marta není už je francouzkou rytiřkou ale i českou dostala zaslouženě další vyznamenání *3* blahopřeji!
  • Paní Marta nejlepší zpěvačka. Helena Vondráčočková at jde do háje!! Marta a Vašek Neckář nejjjj
  • Luky1987
    Dobrá zpevačka byla Marta Kubisova za mládí je už legenda české hudební scény
  • to není žádná píč*
  • Marte se dnes v Karlových Varech dostalo zaslouženě velké pocty její před premiéra filmu Magicky hlas rebelky byl hvězdný! Martin příchod do sálu byl famozni všichni povstali a několik minut nadšeně tleskali o takové poctě se muže všem našim zpevackam jen zdát...
  • Skúste si nájsť pieseň Addio. Pohodlne si sadnite,ukľudnite sa a pustite si túto nádheru. Pocítite hrdosť,že taký hlas sa zrodil v Čechách..
  • Přejeme naší Martě k jejím dnešním narozeninám všechno nejlepší, a hlavně hodně štěstí a zdraví, aby nám ještě dlouho rozdávala radost, štěstí a víru v lepší budoucnost. *14*
  • Marto přejí Vám vše nejlepší k narozeninám hlavně hodně zdraví a dodatečně Vám také blahopřeji za ohromnou a zaslouženou poctu která se Vám v loňském roce dostala za řád rytířky čestné legie a moc se těším na Váš nový dokument *4*
  • Mám zpěv a písně paní Kubišové rád. Již od svých cca 15 let (rok 1967). Stejně jako ostatní jsem čekal 20 let, než jsem ji zase mohl slyšet živě. Ne jen z vinylových desek... Jen se Vás skromně zeptám: Vy jste národ pane "papparazzi"?!?!
  • Myslím, že je hezká i dnes, umí stárnout. O mnohých se stejné napsat nedá...
  • Ona byla zamlada fakt moc hezká.
  • Marta Kubišová letos dostala hlavní roli v muzikálu Touha jménem Einodis bude nahrávat nové cd a ještě o ní bude natáčet Olga Sommerová velký životopisný dokument doufám že v něm režisérka neopomene nemorální Vondráčkovou a její nehorázný soud *10*
  • paní Mudr.sisi souhlasím *14*
  • p. KUBIŠOVÁ TAK TO SE VÁM POVEDLO ..VTIPNÉ

    Dodnes mám v živé paměti zpívání v blízkosti Václava Havla na balkonu Melantrichu v roce 1989. Když se tehdy schýlilo ke zpěvu státní hymny, ozvalo se za mnou v dosahu mikrofonu temné bručení, které se k mému zděšení dralo z Václavova hrdla. Intonačně se s tím v tom okamžiku nedalo dělat víc, než zastínit tělem mikrofon a pokusit se ze všech sil hymnu hlasitě dořvat. Zážitek z Melantrichu mi připomněl pan Karel Schwarzenberg prostřednictvím TV přenosu z oslavy prvního kola voleb, kdy jsem s dojetím konstatovala, že svým pěveckým výkonem při hymně mnohonásobně Václava Havla překonal. Získal tím nejen mé srdce, ale především můj hlas! Pan Karel Schwarzenberg na Hrad patří, stejně jako Václav Havel, jehož pěvecký projev sice nebyl brilantní, ale hudbu a zpěv miloval celým svým srdcem. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit