Přejít na výpis diskuzí

Mario Cimarro

OSOBNOST 31.12.2006 
47 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hezký chlap,ale jako herec moc namyšlený a rozmazlený.Prostě hvězda.
  • Veľký, ale hlúpy chlap a drevený herec. A aj vtáka má malého na to, koľko má výšku.
    • si nějaký chxtrý tak na něj nekoukej když se ti nelíbí ale stejně my ženy ho zbožnujem je to náš miláček Mario kterého milujeme *14* *14* *14* *14* *4*
  • Jeden z nejhezčích chlapů co sem kdy viděla!Ten by me fakt dostal *1*
  • Jeho pohled i úsměv zabíjí. Dostal by mě taky.
  • Najkrajší chlap, akého som kedy videla. Chcem ho. *1*
  • Je to kráááásnej chlap, ale jak ho nadabovali v Divoké kočce, tak to je otřes. Ve skutečnosti má daleko krásnější hlas!!!!!! *14*
  • Chtělo by to nové fotky Maria Cimarra,,, Na všech strankách jsou skoro stejný. Je ´to super chlap. *3* *16* Mít ho tak doma tak jen tak někam nepustím.Zjistěte jestli žije sám nebo s manželkou.Je rozvedený nebo ženatý??????????????? *13*
    • Re: danka

      Mario byl ženatej s Nataliou Streignard pak se rozvedli a pak se zase znova vzali a chcou mit děti *3*
    • MC

      Nedávno se rozvedl s herečkou Natalií Streignard a teď je volný, víc fotek najdeš na fóru www.mundolatino.cz, ale musíš se zaregistrovtat *4*
  • JE PROSTĚ K SEŽRÁNÍ, CUKROUŠEK UŠATEJ, ASI BY SE NA MĚ JEN PODÍVAL A USMÁL A UŽ BYCH MOHLA MÍT PLÍNKY, HAHAHAHAHA a to sem taky stará baba *1* *15* *5* *14* *14*
    • Čáči.........

      Krásný krásný chlap.Potkat ho tak dostanu infarkt! *15* *15*
  • Mario je lovely

    Já maria Miluju!!!!!!!Zdalo se mi v esnu že sme vybirali kytku na svatbu.Je sladounkej.Tak mi piste i na mejl *14* *14* *4*
  • prosba

    Ahojte! Mám na Vás prozbu. Rada bi som videla všetký diely telenoveli ,,Túžba tela". Je možné ju zohnať niekde na videu, alebo DVD. Vopred všetkým Ďakujem za informácie. S pozdravom....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit