Přejít na výpis diskuzí

Mario Cimarro

OSOBNOST 31.12.2006 
47 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Missi

    Je překrásný,sympatický,pro mě ještě mladý,vypadá mile je prostě sexy ,mám jen a jen pro něho moje oči *14*
  • Podľa mňa je Mario Cimarro najkrajší chlap na svete. Keby som mala pri sebe takého, asi by som sa zbláznila a už by som ho nepustila. *1* A ešte lepšie by bolo ho mať rovno v posteli. *14* Baby, nespite a píšte aj vy vaše názory na tohto krásavca, ktorý nemá konkurenciu. *14* Ja ho fakt milujem.
    • majusqa

      Re:

      mas uuplnu prawdu... je sexi a nikdo sa mu nevyrowna
  • 45

    je sexi
    *14* *14*
  • Mario je uzasny

    Neexistuje ziaden chlap ktory by sa mohol aspon s tialky priblizit perfektnosti a krase a sexepilu natherneho Maria.Je to ten najuzasnejsi chlap na planete.
    • Re: Mario je uzasny

      suhlasim s tebou mas uplnu pravdu

      *14*
    • Re: Mario je uzasny

      suhlasim s tebou mas uplnu peavdu *14*
  • www.telenovely-novelas.blog.cz

    Prosím, zavítajte aj na našu stránku je o telenovele El Cuerpo Del Deseo- Túžba Tela (Touha Těla). Na našej stránke je všetko o ECDD a hercoch okolo toho!!! Nezabudnite napísať aj nejaký komentík!!!! Dikes
  • cmuq

    Je naozaj krasny! Velmi sa mi pacil v telenovele Divoska Rosaura! Ale je to tiez skvely herec :)
  • :P

    hej jako tehle herec je fakt ten nejdokonalejší!=*
    nádhernej dokonalej prostě na něj už slova nestačej!
    *13* dokonalost nejwětší toho mít doma?zbláznila bych se! *1*
    žeru ho,zbožnuju ho,lowuju ho,prostě sem z něj hotová!!! *14* *14* *14*
  • 2.7.2012 mario se mi taki liby hraje dobře mam dněho dvě telenoveli plameni vašně a tužba těla všechni dili na cedečku
  • Myslím si,že je velmi sexy..to tělo....:)....Bylo by lepší,kdyby byl s herečkou Dannou Garcia....Ta se k němu hodí o moc víc...:) *3*
  • mario cimarro

    mario cimarro je krasny a super herec keby som ho niekde stretla tak odpadnem :D je dokonaly skoda ze nemam viac rokov hned by som isla za nim

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit