Přejít na výpis diskuzí

Manfred Stücklschwaiger

OSOBNOST 31.12.2006 
37 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Re: podpis

    Ahoj, pošleš mi pls tu adresu??? dík Laura *3*
  • Re: Re: podpis

    cawkyyy...mas manyho adresu?.....PLS. POSLES MI JU......DIK.... *4*
  • Re: Re: podpis

    awojy.....ty mas fakt manfredovu adresu?........Poslala by si mi ju?....pls.
  • Thomas a biggi

    Thomas a Biggi jsou nejlepší z Medicopteru 117 neboli Manfred a Sabine
  • Re: Re: podpis

    fakt? joooo? *14* *3* *3* *3* tak jj tak mi jííí pošli ok? *4* *4* *4*
  • Manfred

    Vím, že to tu sice už několikrát zaznělo, ale nemůžu si pomoct, abych to sem taky nepísla....Manfred je opravdu skvělý a velmi sympatický herec, který v Medicopteru zazářil, ale musím se přiznat, jak jeho postava-Thomas chtěl zachránit Michaela a tragicky zahynul (jenom ta jeho postava), tak mě už ty další díly ani tak nebraly.....Prostě Thomas tam byl jedinečný... *14* *4*
  • Re: podpis

    Podpis sice nemám,ale mám adresu. Tak jestli máš zájem, tak odpověz na tuhle odpověď sem do diskuze a já ti jí pošlu.... *3*
  • Re: já to nechápu...

    Ahojky!Kája má pravdu, nevím, kdo tuhle mylnou a šokující zprávu roznesl, ale faktm je, že Manfred je naživu a 100% ještě dlouho bude!I když uznávám, že mě tahle zpráva zpočátku taky dost vyděsila... *4*
  • Re: já to nechápu...

    kája má pravdu.nevím,kdo tuhle mylnou a šokující zprávu roznesl,ale fakt je,že manfred je naživu a 100% dlouho bude. *4*
  • Re: já to nechápu...

    Ahoj, nedělej si těžkou hlavu, ta zpráva je omyl. Manfred je stále mezi námi a jistě ho ještě uvidíme v mnoha pěkných rolích. Měj se, Kája.
  • já to nechápu...

    Ahoj, na netu jsem se dozvěděla, že Manfrd tragicky zahynul 28.března.2007 při natáčení nových dílů Medicopteru. Asi se šel podívat na natáčení nebo co já vím,protože jeho postava Thomas je dávno na věčnosti. Byl to opravdu skvělý herec. *14*Prosím vysvětlete mi to někdo. Děkuji
  • podpis

    Prosím výs pokud máte nikdo jeho podpis pošlete mi ho prosím na E-mail karkase@setnam.cz *3*
  • Manfred

    Manfred je prostě NEJ! Jako Thomas v Medicopteru byl prostě super! *14*
  • Je super na medicopter se divam kazdy den i love you *14* *4* *14* *4* *14* *4* *14* *4* *14* *14* *4* *14*
  • s tím souhlasím *14* *14* *14* *14*
  • je prostě nej. *14* *14*
  • Manfred je super herec :-) *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit